/************ Default Custom Event ************/

Доставка Консолідація Директ

Консолідація Директ – це швидкий і вигідний варіант доставки для тих, хто відправляє від 8-ти товарів за кордон щодня.

Які документи необхідні для відправлення?

– сформувати в Особистому кабінеті West Parcel штрих-коди для товарів, призначених для відправки,  раздрукувати і наклеїти їх на кожну посилку;

– скласти оформлені штрих-кодами посилки в загальну коробку, обов’язково додати до неї друкований опис всіх вкладень і упакувати її згідно з правилами пакування посилок для консолідацій. Зверху коробки проставити чорним маркером позначку “Директ“;

– виміряти габарити і вагу загальної коробки і оформити документи на відправку посилки будь-яким зручним для вас перевізником.

По закінченню оформления вам буде наданий пакет документів на відправку, в залежності від обраного вами перевізника. Цей пакет документів необхідно приклеїти на загальну коробку і відправити на наш склад в Маямі.

Максимальні розмір та вага посилки?

При надсиланні загальної посилки з України чи Європи до США можуть діяти ліміти для габаритів залежно від обраного перевізника!

Зверніть увагу! Вимірювати розмір необхідно по упаковці за точками, які найбільше виступають. Якщо розмір буде вказано невірно, американська пошта не пропустить посилки з неправильними габаритами, відкладе їх, і потім їх необхідно буде розшукувати.

Вимоги компанії West Parcel до граничної ваги посилки:
– максимальна вага – 9,5 кг розрахункової ваги (сумарна вага всіх товарів в посилці). Всі посилки, що перевищуватимуть цю вагу, будуть відправлені назад.

Обмеження за вагою і габаритами для різних способів пересилання з Маямі до кінцевого покупця:

UPS SurePost або UPS Ground: (зазвичай вагою понад 450 г), повинні бути не менше 4 см завтовшки.

Mail Innovations: вага від 0.03 кг до 0.45 кг, сума довжини + 2 ширини + 2 висоти не може бути більше 330 см.

Surepost: вага від 0.03 кг до 4 кг, кожна сторона не може бути більше 86 см. Якщо найдовша сторона більше 43 см, то дві інші не можуть бути більше 43 см.

Economy DDU (міжнародне пересилання): вага від 0.03 кг до 2 кг, сума довжини + ширини + висоти не може бути більше 91 см, кожна сторона не може бути більше 60 см.

Увага! На етикетці завжди показується округлена до цілого числа вага, але вартість пересилки рахується за розрахунковою вагою.

Переконливе прохання: не обертайте посилки для консолідації ззовні плівкою (рекомендуємо обернути захисною плівкою тільки товар всередині посилки). Плівка ускладнює сканування штрих-кодів, що істотно ускладнює процес обробки посилок і збільшує термін доставки.

Розрахункова вага

ПРИМІТКА:
ОБ’ЄМНА ВАГА РОЗРАХОВУЄТЬСЯ ЗА ФОРМУЛОЮ: ДОВЖИНА (СМ) Х ШИРИНА (СМ) Х ВИСОТА (СМ) : 5000 = ОБ’ЄМНА ВАГА (КГ)

При оформленні посилки розрахункова вага визначиться перевізником.

При подальшій пересилці з Маямі до покупців, в більшості випадків, розрахунковою є актуальна вага.

Як оплатити доставку?

Відразу при формуванні документів в особистому кабінеті, в USD.

Строки доставки

Строки доставки посилок з України або Європи до нашого складу в Маямі залежать від заявлених термінів конкретного поштового перевізника, якого ви обрали.

Строки доставки з Майямі до дверей покупця в США – 3 робочих дні.

Компанії-перевізники по США до кінцевого покупця

USPS, UPS – на вибір клієнта. Детальніше про варіанти доставки тут

Страхування посилки

Так, до дверей покупця,
1% від вартості, від втрати. Подробиці

Вартість доставки до дверей покупця?

Ціна буде вказана при створенні етикетки.

Суму доставки можна розрахувати на калькуляторі пересилки.

Оплата мита

Не потрібно для покупців в США. Для інших країн рекомендуємо дізнаватися інформацію в країні одержувача. Зразок листа-попередження з приводу імпортного мита, податків та зборів для ваших покупців дивитися тут.

Максимальна вартість вкладення?

Сумарна вартість товарів в загальній посилці не повинна перевищувати $800 на день на одне ім’я отримувача. Якщо сума вища, буде нараховано мито, яке має сплатити відправник.

Зверніть увагу: у зв’язку з тим, що посилки будуть доставлятися до Маямі і одержувачем посилок на складі буде вказуватися прізвище відправника, вам може бути нараховано ввізне мито. Щоб ввізне мито не було нараховано, вміст усіх посилок, що приїхали до США в один день, не повинен перевищувати за вартістю $800. Якщо ж загальна вартість вкладень посилок перевищує $800, то ви можете вказати ще одного або кількох відправників. Рекомендуємо або ставити ціну, яка входить у ці ліміти, або надсилати посилки у різні дні.

Важливо: ми не приймаємо до відправлення товари, оформлені як подарунок – це має бути виключно комерційний вантаж.

Країни доставки?

США, Канада, Китай, Японія, Сінгапур, Гібралтар, Гонконг, Англія. 

Номер відстеження

Номер відстеження з України або Європи до Маямі надається поштовим перевізником, якого ви обрали для пересилки.

Номер відстеження від Маямі до кінцевого покупця, надається UPS, відразу після завершення процедури оформлення посилки в Особистому кабінеті West Parcel.

Спосіб доставки

Відправити посилки ви зможете як з України, так і з Європи на наш склад в Маямі, звідки наші оператори розішлють вашим покупцям товари.

Адреса нашого складу в Маямі:

Зверніть увагу! При оформленні посилки ви повинні оформлювати її на своє ім’я.

Ваше ім’я

Ваше прізвище

WB WAREHOUSE
3500 W Hallandale Beach Blvd
Pembroke Park, FL, 33023

Наприклад:
Ivan Ivanov IN CARE OF WB WAREHOUSE, 3500 W Hallandale Beach Blvd, Pembroke Park, FL 33023, USA.

Якщо необхідно, можна скоротити ім’я, але не прізвище та не фразу “IN CARE OF WB WAREHOUSE”.

З України посилку Директ можна відправити Новою Поштою Глобал (створивши Зовнішній товар), Укрпоштою з кабінету Укрпошти або доставкою UPS Експрес (інформацію про доставку UPS Експрес наші клієнти можуть прочитати в особистому кабінеті).

Для того, щоб надіслати Консолідації Директ через UPS спочатку роздрукуйте етикетки з Майамі (коди починаються з “CPG”) і наклейте їх відповідно на кожну з вкладених у консолідацію посилок. Упакуйте посилки в одну консолідаційну коробку, заклейте коробку і приклейте до неї етикетку Директ (код починається з “CDS”).

Посилки можна доставити за адресою:

  • офісу регіонального представника Western Bid у вашому місті (посилки вагою менше 4х кг)
  • доставити (особисто або скориставшись адресною доставкою Нової Пошти) до центру Western Bid у Києві за адресою: м. Київ, вул. Смілянська, 10а, склад 8.
  • надіслати посилку Новою Поштою за адресою: м. Київ, відділення Нової Пошти № 18, власнику телефонного номера +38 (067) 678-46-10.

    Зверніть увагу, цей номер телефону вказаний виключно для відправок, він не призначений для дзвінків і консультацій.

    Увага! Накладні дійсні протягом 20 днів із моменту створення. Якщо протягом цього періоду Ви не надіслали посилку, Вам необхідно скасувати її і створити нове відправлення. В іншому випадку посилку не буде прийнято поштовими службами.

Посилки вагою до 30 кг, довжиною до 120 см та шириною менше 70 см можна надіслати Новою Поштою за адресою: м. Київ, відділення Нової Пошти № 18, власнику телефонного номера +38 (067) 678-46-10 (одержувач Руслан Гусейнов, Вестерн Бід) Цей номер не призначений для дзвінків та консультацій.

Посилки вагою понад 30 кг, довжиною понад 120 см та шириною понад 70 см потрібно надіслати адресною доставкою за адресою: м. Київ, вул. Смілянська, 10а, склад 8, власнику телефонного номера +38 (067) 678-46-10.(одержувач Руслан Гусейнов, Вестерн Бід).

Доставка під підпис

Ні, такої послуги немає.

Зміна адреси доставки

Ні, такої послуги немає.

Як отримати дозвіл на вивезення предметів із каміння, металів, картин и скульптур?
Що буде з посилкою в разі недоставлення?

Повернення посилки безкоштовно на адресу нашого складу в Маямі, США.

Можна відправляти посилки на склад Amazon?

Доступна доставка на склад Amazon.

Чи є речі, заборонені до пересилання?

Так, є речі, що заборонені до пересилання за кордон. Посилки з таким вкладенням можуть бути конфісковані митними службами або повернуті відправнику за його рахунок. Будь ласка, перед відправленням посилок ознайомтесь з переліком заборонених до пересилання речей.

 Обов’язково прочитайте інформацію перед відправкою і виконайте всі інструкції:

1. Вказуйте правильну вагу та габарити. Вимірювати необхідно по упаковці по найбільш виступаючим точкам. При перевірці посилки в Маямі, якщо вага або габарити будуть вказані з заниженням, або будуть виявлені суттєві неспівпадіння, то на таку посилку очікує один з двох варіантів:
– відправка до України по системі Нова Пошта Шопінг на відділення, яке вкаже відправник;
– штраф і створення нової етикетки для перевідправлення по США.

2. Добре упаковуйте посилку, проклеюйте кути і міцно наклеюйте етикетку. 
Зверніть увагу: щоб ваші посилки швидше сканувалися і не вимагали ручної обробки співробітниками пошти (а значить, швидше доходили до ваших покупців і не вимагали доплати за їх обробку), будь ласка, дотримуйтесь нескладних вимог поштової служби до упакування:

  • Не обертайте посилки для консолідації плівкою, стрейч-плівкою (можна обернути захисною плівкою тільки товар всередині посилки).
  • Не обклеюйте посилку скотчем повністю.
  • Замініть тубуси на квадратну або трикутну упаковку.

Правилами поштового сервісу дозволено:

– відправляти кур’єрський пакет і проклеювати його скотчем в декількох місцях (але не повністю!);
– обмотати посилку скотчем тільки в декількох місцях, щоб посилка тримала форму;
– обмотати плівкою / пакетом товар всередині картонної коробки;
– вкладати картонні коробки в кур’єрський пакет.

3.Необхідно роздрукувати штрих-код та наклеїти його на кожну посилку. Етикетка буде наклеєна на посилку вже на нашому складі в Майамі. При цьому номер відстеження буде доступний в Особистому Кабінеті одразу після оформлення доставки. Штрих-код ви можете у будь-який час роздрукувати у Власному кабінеті Western Bid після оформлення доставки.

4. Вкладена вартість товару в одній посилці не повинна перевищувати суму $800 на день на одне ім’я.

5. Обов’язково вкладайте в кожну загальну коробку перелік зі списком посилок, які в ній знаходяться.

6. Попереджаємо вас, що при відправці необхідно вказувати виключно правдиву і повну інформацію прo вантаж, щоб не виникало затримок в оформленні. У разі неправильного зазначення вкладення, ваша посилка буде затримана на митниці, і ви будете нести всю повноту відповідальності за порушення митного законодавства. Всі посилки просвічуються і звіряються з зазначеним в інвойсі переліком товарів. Ви також несете відповідальність за попередження своїх покупців про можливу оплату мита при отриманні посилки. В ситуації втрати посилки виплати по страховці здійснюються відповідно до зазначеної вартістю вкладення.

7. Якщо ви створили відправлення помилково, або неправильно вказали інформацію про відправку, будь ласка, не відправляйте посилку. Ви можете самостійно скасувати створену етикетку. Подробиці, як це зробити, тут.

Оформлення посилок Консолідації Директ

Щоб розпочати оформлення доставки, в особистому кабінеті West Parcel необхідно спочатку додати призначений для відправлення товар у систему.

Для цього в меню в лівій частині екрана потрібно вибрати пункт “Товар для відправки”, та внести дані про товар за допомогою кнопки “Додати товар” – будь ласка, заповніть запропоновані поля (назва товару, опис, вартість, дані одержувача).

Додати товари можна також за допомогою кнопок “Імпорт даних CSV-файл” або “Імпортувати з eBay” – зручна функція, якщо необхідно завантажити велику кількість товарів.

Щоб оформити посилку, необхідно вибрати відповідний розділ меню в Особистому кабінеті у вкладці “Створити посилку”:

1. У вкладці виберіть Консолідація Директ і товар для відправки.

2. Для кожного індивідуально упакованого товару вкажіть вагу і розміри коробки або пакета і виберіть оптимальний спосіб пересилання. Потім складіть всі товари в консолідаційну посилку і вкажіть її розміри і актуальний вагу. Натисніть кнопку “Продовжити” тільки коли закінчите всі розрахунки.

Обмеження по вазі і габаритам для різних способів пересилання:

Mail Innovations: Вага від 0.03 кг до 0.45 кг. Сума (довжина + 2 ширини + 2 висоти) не може бути більше 330 см.

Surepost: Вага від 0.03 кг до 4 кг. Кожна сторона не може бути більше 86 см. Якщо найдовша сторона більше 43 см, то дві інші не можуть бути більше 43 см.

Economy DDU (міжнародне пересилання): Вага від 0.03 кг до 2 кг. Кожна сторона не може бути більше 60 см. Сума (довжина + ширина + висота) не може бути більше 91 см.

Увага! На етикетці завжди показується округлена до цілого числа вага, але вартість пересилки визначається за розрахунковою вагою.

Митна декларація для міжнародної пересилки передається в електронному вигляді. Вам не потрібно роздруковувати CN22 форму.

3. Вкажіть опис товару для митного переліку вкладення. Максимальна довжина опису становить 50 знаків. Рекомендуємо вказати найменування товару та його призначення.

Увага! Щоб уникнути додаткових питань з боку митниці вкрай не рекомендується вказувати матеріал, з якого виготовлений товар.

Приклад опису: (1) Сувенірний чохол для телефону (Souvenir phone case). Не слід вказувати “Шкіряний чохол” (2) Підставка під телефон (Phone stand). Не слід вказувати “Дерев’яна підставка”. Правила складання опису вказані на нашому сайті.

Натиснить “Продовжити”.

4. Вкажіть адресу відправника. Ви можете додати нову адресу або редагувати існуючу.

5. Перевірте уважно зазначену інформацію і відзначте свою згоду з правилами пересилання. Після цього натисніть “Оплатити пересилку і роздрукувати документи”.

Якщо ви створили накладну помилково, ви можете самостійно її скасувати до моменту, поки посилка не буде відправлена.

Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

Search
Generic filters

Є запитання?
Контакти для зв'язку:

WestParcel - проект компанії Western Bid

Ознайомитись з повним спектром послуг для продавців можна тут.