Доставка Консолідація Директ

Консолідація Директ - це швидкий і вигідний варіант доставки для тих, хто відправляє від 8-ти товарів за кордон щодня.
1. Строки доставки?
――――――――――――――――――――
Швидка доставка у різні країни від 5-ти робочих днів*.

* в період епідемії і заворушень термін збільшується до 8-12 робочих днів
2. Максимальні розмір та вага посилки?
――――――――――――――――――――
При доставці загальної консолідаційної посилки максимальна довжина сторони 270 см. Розмір однієї посилки 300 см по довжині разом + обхватом, де обхват = (2 * ширина) + (2 * висота). Розміри інших сторін не можуть перевищувати 90 см і 60 см відповідно.

Зверніть увагу! Вимірювати розмір необхідно по упаковці і по самим виступаючим точкам. Якщо розмір буде вказано невірно, американська пошта не пропустить посилки з неправильними габаритами, відкладе їх, і потім їх необхідно буде розшукувати.

Максимальна вага - 70 кг розрахункової ваги (сумарна вага всіх товарів в посилці).

Обмеження по вазі і габаритам для різних способів пересилання з Майамі до кінцевого покупця:

Mail Innovations: Вага від 0.03 кг до 0.45 кг, Сума довжини + 2 * ширини + 2 * висоти не може бути більше 330 см.

Surepost: Вага від 0.03 кг до 4 кг,
Кожна сторона не може бути більше 86 см. Якщо найдовша сторона більше 43 см, то дві інші не можуть бути більше 43 см.

Economy DDU (міжнародна пересилання): Вага від 0.03 кг до 2 кг, Сума довжини + ширини + висоти не може бути більше 91 см, кожна сторона не може бути більше 60 см.

Увага! На етикетці завжди показується округлена до цілого числа вага, але вартість пересилки рахується за розрахунковою вагою.

Переконливе прохання: не обертайте посилки для консолідації плівкою (рекомендуємо обернути захисною плівкою тільки товар всередині посилки). Плівка ускладнює сканування штрих-кодів, що істотно ускладнює процес обробки посилок і збільшує термін доставки.
3. Вартість доставки?
――――――――――――――――――――
Суму доставки можна розрахувати на калькуляторі пересилки.
4. Як сплатити доставку? ――――――――――――――――――――
Оплата за доставку списується в особистому кабінеті з вашого рахунку. Поповнити рахунок можна через платіжну систему PayPal. Докладна інструкція, як це зробити тут.
5. Країни доставки? ――――――――――――――――――――
США, Англія, Канада, Китай, Японія, Бельгія, Хорватія, Естонія, Литва, Франція, Люксембург, Польща, Португалія, Швеція, Нідерланди, Ірландія, Габралтар, Данія, Сингапур, Гонконг.
6. Максимальна вартість вкладення?
――――――――――――――――――――
Сумарна вартість товарів в загальній посилці не повинна перевищувати
$ 800 на день.

Зверніть увагу: у зв'язку з тим, що посилки будуть доставлятися до Майамі на фулфілмент-центр, і одержувачем посилок на складі буде вказуватися прізвище відправника, вам може бути нараховано ввізне мито. Щоб ввізне мито не було нараховано, вміст усіх посилок, що приїхали до США в один день, не повинен перевищувати за вартістю $800. Якщо ж загальна вартість вкладень посилок перевищує $800, то ви можете вказати ще одного або кількох відправників. Тоді і посилки на фулфілмент надійдуть на кількох одержувачів, а отже, ввізне мито не буде нараховано. Додати відправників можна у Власному Кабінеті на нашому сайті.Якщо товарів відправляється небагато, їх також можна надіслати у різні дні.
7. Куди доставити посилку?
――――――――――――――――――――
Спосіб 1: привезти посилку в регіональний або центральний пункт UPS самостійно.

Спосіб 2: Якщо перебуваєте в зоні обслуговування, викликати кур'єра UPS, який забере посилку. Послуга кур'єра входить у вартість відправки, окремо її оплачувати не потрібно.

Спосіб 3: Відправити посилку Новою Поштою (безкоштовно) на адресу київського центру UPS, вклавши всі посилки всередину пакета або коробки, яка відправиться Новою Поштою.
8. Можна викликати кур'єра?
――――――――――――――――――――
Так, така послуга доступна.
9. Номер відстеження
――――――――――――――――――――
Показується одразу, UPS.
10. Страхування посилки
――――――――――――――――――――
Так, до дверей покупця,
1% від вартості, від втрати.
11. Доставка під підпис
――――――――――――――――――――
Ні, такої послуги немає.
12. Зміна адреси доставки
――――――――――――――――――――
Ні, такої послуги немає.
13. Як отримати дозвіл на вивезення предметів із каміння, металів, картин и скульптур?
――――――――――――――――――――
Для посилок з товарами, що вимагають проходження культурологічної експертизи (для картин, предметів мистецтва, скульптур та ін.), необхідно зробити експертизу самостійно і вкласти документи про проходження експертізи в пакет з документами.

Для посилок з товарами, що вимагають проходження гемологічної експертизи (вироби з каменю і дорогоцінних металів), необхідно зробити експертизу самостійно і вкласти документи про проходження еекспертізи в пакет з документами. Якщо камені необроблені або у вигляді піску, то приносьте або надсилаєте їх тільки в запечатаній геммологом коробці.

Для митного оформлення незалежно від вартості товару можуть знадобитися різні додаткові дозвільні документи. Наприклад, для складаних ножів і кортиків потрібен висновок про те, що ці предмети не є холодною зброєю. Ви зобов'язані надати всі необхідні дозвільні документи на вантаж (сертифікати, довідки, експертизи і т.д.) за свій рахунок.

З усіх питань, пов'язаних з дозволами на вивіз або пересилання, будь ласка, зв'яжіться з нашими менеджерами.
14. Які документи необхідні для відправлення?
――――――――――――――――――――
Два пакета готових документів UPS потрібно роздрукувати з Особистого Кабінету, підписати і прикласти до посилки. Також слід додати копію паспорта та прописку.
15. Що буде з посилкою в разі недоставлення?
――――――――――――――――――――
У США можуть бути перенаправлені на адресу наших центрів безкоштовно.
16. Можна відправляти посилки на склад Amazon?
――――――――――――――――――――
Так
17. Чи є речі, заборонені до пересилання?
――――――――――――――――――――
Так, є речі, що заборонені до пересилання за кордон. Посилки з таким вкладенням можуть бути конфісковані митними службами або повернуті відправнику за його рахунок. Будь ласка, перед відправленням посилок ознайомтесь з переліком заборонених до пересилання речей.
Обов'язково прочитайте інформацію перед відправкою і виконайте всі інструкції:

1. Вказуйте правильну вагу та габарити. Якщо вага або габарити будуть вказані з заниженням реальних більш, ніж на 2 см, або з заниженою вагою біліше 50 грамів, посилки будуть повернуті в наш пересильний центр в Києві, де чекатимуть переоформлення документів. Вимірювати необхідно по упаковці по найбільш виступаючим точкам.

2. Добре упаковуйте посилку, проклеюйте кути і міцно наклеюйте етикетку. Зверніть увагу: щоб ваші посилки швидше сканувалися і не вимагали ручної обробки співробітниками пошти (а значить, швидше доходили до ваших покупців і не вимагали доплати за їх обробку), будь ласка, дотримуйтесь нескладних вимог поштової служби до упакоування:

  • Не обертайте посилки для консолідації плівкою, стрейч-плівкою (можна обернути захисною плівкою тільки товар всередині посилки).
  • Не обклеюйте посилку скотчем повністю.
  • Замініть тубуси на квадратну або трикутну упаковку.
  • Правилами поштового сервісу дозволено:
- відправляти кур'єрський пакет і проклеювати його скотчем в декількох місцях (але не повністю!);
- обмотати посилку скотчем тільки в декількох місцях, щоб посилка тримала форму;
- обмотати плівкою / пакетом товар всередині картонної коробки;
- вкладати картонні коробки в кур'єрський пакет.

3. Необхідно роздрукувати етикетку і міцно приклеїти її на посилку. Етикетку ви можете в будь-який час роздрукувати в Особистому кабінеті після оформлення доставки.

4. Вкладена вартість товару в одній посилці не повинна перевищувати суму $ 800.

5. Якщо ви відправляєте кілька посилок, обов'язково додавайте їх перелік.

6. Попереджаємо вас, що при відправці необхідно вказувати виключно правдиву і повну інформацію прo вантаж, щоб не виникало затримок в оформленні. У разі неправильного зазначення вкладення, Ваша посилка буде затримана на митниці, і Ви будете нести всю повноту відповідальності за порушення митного законодавства. Всі посилки просвічуються і звіряються з зазначеним в інвойсі переліком товарів. Ви також несете відповідальність за попередження своїх покупців про можливу оплату мита при отриманні посилки. В ситуації втрати посилки виплати по страховці здійснюються відповідно до зазначеної вартістю вкладення.

7. Якщо Ви створили авіанакладну помилково, або неправильно вказали інформацію про відправку, будь ласка, не відправляйте посилку. Зв'яжіться з нашими менеджерами - ми допоможемо анулювати відправку.
Оформлення посилок Консолідація Директ

Щоб розпочати оформлення доставки, в особистому кабінеті West Parcel необхідно спочатку додати призначений для відправлення товар у систему.

Для цього в меню в лівій частині екрана потрібно вибрати пункт "Товар для відправки", та внести дані про товар за допомогою кнопки "Додати товар" - будь ласка, заповніть запропоновані поля (назва товару, опис, вартість, дані одержувача).

Додати товари можна також за допомогою кнопок "Імпорт даних CSV-файл" або "Імпортувати з eBay" - зручна функція, якщо необхідно завантажити велику кількість товарів.Щоб оформити посилку, необхідно вибрати відповідний розділ меню в Особистому кабінеті у вкладці "Створити посилку":

1. У вкладці виберіть Консолідація Директ і товар для відправки.

2. Для кожного індивідуально упакованого товару вкажіть вагу і розміри коробки або пакета і виберіть оптимальний спосіб пересилання. Потім складіть всі товари в консолідаційну посилку і вкажіть її розміри і актуальний вагу. Натисніть кнопку "Продовжити" тільки коли закінчите всі розрахунки.

Обмеження по вазі і габаритам для різних способів пересилання:

Mail Innovations: Вага від 0.03 кг до 0.45 кг. Сума (довжина + 2 * ширини + 2 * висоти) не може бути більше 330 см.

Surepost: Вага від 0.03 кг до 4 кг. Кожна сторона не може бути більше 86 см. Якщо найдовша сторона більше 43 см, то дві інші не можуть бути більше 43 см.

Economy DDU (міжнародне пересилання): Вага від 0.03 кг до 2 кг. Кожна сторона не може бути більше 60 см. Сума (довжина + ширина + висота) не може бути більше 91 см.


Увага! На етикетці завжди показується округлена до цілого числа вага, але вартість пересилки визначається за розрахунковою вагою.

Митна декларація для міжнародної пересилки передається в електронному вигляді. Вам не потрібно роздруковувати CN22 форму.

3. Вкажіть опис товару для митного переліку вкладення. Максимальна довжина опису становить 50 знаків. Рекомендуємо вказати найменування товару та його призначення.

Увага! Щоб уникнути додаткових питань з боку митниці вкрай не рекомендується вказувати матеріал, з якого виготовлений товар.

Приклад опису: (1) Сувенірний чохол для телефону (Souvenir phone case). Не слід вказувати "Шкіряний чохол" (2) Підставка під телефон (Phone stand). Не слід вказувати "Дерев'яна підставка". Правила складання опису вказані на нашому сайті.

Натиснить "Продовжити".
4. Вкажіть адресу відправника. Ви можете додати нову адресу або редагувати існуючу.
5. Перевірте уважно зазначену інформацію і відзначте свою згоду з правилами пересилання. Після цього натисніть "Оплатити пересилку і роздрукувати документи".

Якщо ви створили накладну помилково, ви можете самостійно її скасувати до моменту, поки посилка не буде відправлена.
Якщо у Вас залишились питання, скористайтеся пошуком