0 800 211 581

Illustration

Доставка Консолідація Оптимум

Консолідація Оптимум призначена для великогабаритного вантажу з розрахунковою вагою до 68 кг та заявленою вартістю до $800.
Для розрахунку вартості пересилки необхідно скористатися калькулятором фулфілмент-центру. У калькуляторі необхідно вказати адресу отримувача у США, вагу та габарити посилки, і вартість такої доставки буде дорівнювати вартості UPS Ground.

Зверніть увагу, в калькуляторі з фулфілмент центру, вартість доставки UPS Ground, це вартість доставки по США до вашого покупця. Щоб прорахувати вартість доставки з України до США, потрібно - розрахункову вагу вашої посилки помножити на 5 та додати 3. Де 5 - це вартість відправки з України одного кілограму вантажу, а 3 - це брокерська комісія за товар.
‍Наприклад, доставка 40 кг у Канзас із Маямі, за калькулятором, через UPS Ground, коштує $152.24, доставка до Маямі з України коштує $203.00 (40кг * $5 + $3), додаємо ці значення і отримуємо сумарну вартість відправки в Канзас, вантажу вагою 40 кг - $355.24.

Вартість відправки до покупця по США, списується одразу, при формуванні вами відправки, в особистому кабінеті.
Вартість відправки з України до США, списується після надходження вашої посилки на наш склад у Києві.

  • ТЕРМІН ДОСТАВКИ З УКРАЇНИ ДО НЬЮ-ЙОРКА

    від 7 до 10 робочих днів

  • ТЕРМІН ДОСТАВКИ З НЬЮ-ЙОРКА ДО ПОКУПЦЯ

    від 2 до 5 робочих днів

  • ОБМЕЖЕННЯ ЗА ГАБАРИТАМИ

    максимальна сторона не може бути більшою за 243 см. Сума (довжина + 2 ширини + 2 висоти) не може бути більшою за 330 см. Товщина кожної із сторін не має бути меньше 4 см.

Як оформити посилку консолідацією Оптимум:

Illustration

1. В Особистому Кабінеті виберіть пункт меню Мої Відправки → Створити Посилку → Консолідація Дірект.

2. Виберіть транзакцію (або створіть Зовнішній товар) та натисніть продовжити.

3. При формуванні посилки обовʼязково зверніть увагу, що:
- Спосіб відправки з Маямі повинен бути "UPS Ground".
- Спосіб відправки в Маямі повинен бути "Власна пересилка".
- Габарити консолідаційної посилки в США можна вказати будь-які, головне щоб вага посилки була вказана більша ніж вага вкладення.
Це важливо, оскільки якщо ви оберете при створенні інші параметри та відправите нам на склад у Київ, відправку потрібно буде відміняти та створювати заново.

Illustration

4. Введіть опис вашого відправлення як при створенні звичайної консолідації, з вказанням опису товару англійською та українською мовами, а також ТНЗЕД кодом. Як створити короткий опис товару можете прочитати тут.

Illustration

5. Після успішного створення відправки, роздрукуйте етикетку із пункту "Етикетки із Маямі" та наклейте на вашу посилку. Також обовʼязково напишіть на коробці великими літерами "ОПТИМУМ" та відправте нам на склад у Київ.

Illustration

Якщо ви створили відправку помилково чи її потрібно відмінити, як це зробити, читайте тут.