Доставка UPS

UPS Экспресс - швидкісна адресна доставка від ваших дверей до дверей покупця в іншій країні. Вигідна тим, кому потрібно відправити товар в мінімально можливі терміни за низькою ціною.
1. Строки доставки?
――――――――――――――――――――
Швидкісна експрес-доставка від 4-х робочих днів* в різні країни.

* в період епідемії і заворушень термін збільшується до 7-10 робочих днів
2. Максимальні розмір та вага посилки?
――――――――――――――――――――
Довжина найбільшої сторони не повинна перевищувати 270 см, довжини інших сторін не повинні перевищувати 90 см і 60 см відповідно. Довжина (найбільша сторона) + Обхват посилки повинен бути менше 300 см, де обхват = (2 * ширина) + (2 * висота).

Зверніть увагу! Вимірювати розмір необхідно по упаковці і по самим виступаючим точкам. Якщо розмір буде вказано невірно, американська пошта не пропустить посилки з неправильними габаритами, відкладе їх, і потім їх необхідно буде розшукувати.

Максимальна вага - 70 кг розрахункової ваги (кожна посилка).

Мінімально припустима вага - 100 грамів.

3. Вартість доставки?
――――――――――――――――――――
Від $ 20.00 за 0.5 кг
Суму доставки можна розрахувати на калькуляторі пересилки.
4. Як сплатити доставку? ――――――――――――――――――――
Оплата за доставку списується в особистому кабінеті з вашого рахунку. Поповнити рахунок можна через платіжну систему PayPal. Докладна інструкція, як це зробити тут.
5. Країни доставки? ――――――――――――――――――――
США, Австралія, Англія, Канада, Євросоюз, Швейцарія, Японія, Південна Корея, 100+ країн.
6. Максимальна вартість вкладення?
――――――――――――――――――――
$ 2500 для США,
$1500 USD для інших країн
7. Куди доставити посилку?
――――――――――――――――――――
Спосіб 1: привезти посилку в регіональний або центральний пункт UPS самостійно.

Спосіб 2: Якщо перебуваєте в зоні обслуговування, викликати кур'єра UPS, який забере посилку. Послуга кур'єра входить у вартість відправки, окремо її оплачувати не потрібно.

Спосіб 3: Відправити посилку Новою Поштою (безкоштовно) на адресу київського центру UPS, вклавши всі посилки всередину пакета або коробки, яка відправиться Новою Поштою.

Посилки з вагою більше 30 кг і довжиною / шириною або висотою - від 120 см (а кожна інша сторона не більше 70 см) відправити за свій рахунок кур'єром на адресу нашого складу в Києві: вул. Смілянська 10A, склад 8, 03151, власнику телефонного номера 380 (98) 2500220 Сентюрін Олександр (вказаний номер не призначений для дзвінків і консультацій). Примітка: Якщо відправляєте багато посилок, рекомендуємо розділяти на кілька відправлень, таким чином можна буде зменшити загальну вагу по ттн.

Посилки з вагою до 30 кілограмів можна відправити Новою Поштою безкоштовно на адресу: склад Нової Пошти у Києві №18, власнику телефонного номера 050-579-0665 (одержувач: ЮПС).
8. Можна викликати кур'єра?
――――――――――――――――――――
Ви можете викликати кур'єра. Кур'єри працюють у робочі дні.

У Києві при виклику кур'єра вранці до 12:00 посилку забирають в той же день до 14:00.

Кур'єри у регіонах працюють поки без єдиного графіка, на договірній основі.
9. Номер відстеження
――――――――――――――――――――
Показується одразу, UPS.
10. Страхування посилки
――――――――――――――――――――
Опційно, до $ 100 безкоштовно, далі 1% від вартості, до дверей покупця, від втрати.
11. Доставка під підпис
――――――――――――――――――――
Така послуга надається безкоштовно.
12. Зміна адреси доставки
――――――――――――――――――――
Ні, це неможливо.
13. Як отримати дозвіл на вивезення предметів із каміння, металів, картин и скульптур?
――――――――――――――――――――
Для посилок з товарами, що вимагають проходження культурологічної експертизи (для картин, предметів мистецтва, скульптур та ін.), необхідно зробити експертизу самостійно і вкласти документи про проходження експертізи в пакет з документами.

Для посилок з товарами, що вимагають проходження гемологічної експертизи (вироби з каменю і дорогоцінних металів), необхідно зробити експертизу самостійно і вкласти документи про проходження експертизи в пакет з документами. Якщо камені необроблені або у вигляді піску, то приносьте або надсилайте їх тільки в запечатаній геммологом коробці.

Для митного оформлення незалежно від вартості товару можуть знадобитися різні додаткові дозвільні документи. Наприклад, для складаних ножів і кортиків потрібен висновок про те, що ці предмети не є холодною зброєю. Ви зобов'язані надати всі необхідні дозвільні документи на вантаж (сертифікати, довідки, експертизи і т.д.) за свій рахунок.

З усіх питань, пов'язаних з дозволами на вивіз або пересилання, будь ласка, зв'яжіться з нашими менеджерами.
14. Які документи необхідні для відправлення?
――――――――――――――――――――
Два пакета готових документів UPS потрібно роздрукувати з Особистого Кабінету, підписати і прикласти до посилки. Також слід додати копію паспорта та прописку.
15. Що буде з посилкою в разі недоставлення?
――――――――――――――――――――
Посилки повертаються на адресу відправника за ціною на 45% вище вартості, за якою посилка відправлялася з України. Зверніть увагу: якщо сума вкладення перевищує 100 євро, то в Україні можуть бути нараховані додатково мита.
16. Можна відправляти посилки на склад Amazon?
――――――――――――――――――――
Ні
17. Чи є речі, заборонені до пересилання?
――――――――――――――――――――
Так, є речі, що заборонені до пересилання за кордон. Посилки з таким вкладенням можуть бути конфісковані митними службами або повернуті відправнику за його рахунок. Будь ласка, перед відправленням посилок ознайомтесь з переліком заборонених до пересилання речей.
Обов'язково прочитайте інформацію перед відправкою і виконайте всі інструкції:

1. Вказуйте правильну вагу та габарити. Якщо вага або габарити будуть вказані з заниженням реальних більш, ніж на 2 см, або з заниженою вагою біліше 50 грамів, посилки будуть повернуті в наш пересильний центр в Києві, де чекатимуть переоформлення документів. Вимірювати необхідно по упаковці по найбільш виступаючим точкам.

2. Добре упаковуйте посилку. Проклеюйте кути і міцно наклеюйте кишеньку з етикеткою, проклеючи її скотчем по краях, не закриваючи штрих-код. Правильна упаковка - це відповідальність відправника і збільшення шансів посилки доїхати до покупця цілою і неушкодженою.

3. Необхідно роздрукувати 2 комплекти документів (+ 1 запасну авіанакладну, яку потрібно вкласти в коробку, щоб ідентифікувати посилку в разі втрати документів). Документи ви можете в будь-який час роздрукувати в особистому кабінеті після оформлення доставки.

4. Всі документи скласти в строго визначеному порядку (це прискорить обробку посилки):

Перший комплект складається з:

- авіанакладної (тобто етикетки для міжнародної пересилки зі штрихкодом)
- 2 екземплярів інвойсу англійською мовою

Складіть так: зверху накладна UPS штрихкодом догори, під нею два інвойси англійською. Цей комплект Вам потрібно буде вкласти в прозору поліетиленову кишеню і дуже добре прикріпити до посилці.

Другий комплект складається з (складати тільки в такому ж порядку):

- заява до митниці
- авіанакладна
- англійський інвойс
- авіанакладна
- англійський інвойс
- паспортні дані

Ксерокопія паспорта, 1-ша і 2-га сторінки з фотографією. Якщо вклеєна ще одна фотографія, то додайте копію 3-ої і 4-ої сторінки паспорта наступною сторінкою. Знизу копія розвороту паспорта з пропискою. Якщо цієї сторінки немає або вона застаріла, додайте копію документа про реєстрацію.

- фотографія товару (чорно-біла)

З'єднайте пакет документів скріпками. Не забудьте ПІДПИСАТИ документи в зазначених для цього місцях.

Всередину посилки покладіть додаткову авіанакладну.
Також великими буквами фломастером напишіть на коробці номер відстеження UPS і проклейте його скотчем, щоб він не стерся. Бажано приклеїти по краях посилки додатковий штрих-код. У разі, якщо етикетка відірветься, UPS зможе ідентифікувати посилку і відправити її далі покупцеві. Посилки розкриваються тільки при втраті документів, тому потрібно, щоб звичайний набір документів був дуже міцно прикріплений до коробки.

5. Переконливе прохання: не зменшувати розмір документів. Всі документи необхідно друкувати розміром А4 навіть для маленьких посилок. Обов'язково стежте за тим, щоб штрих-код було добре видно і його можна було зчитувати сканером, інакше посилка не буде доставлена. Маленькі посилки вкладайте в кур'єрський пакет більшого розміру. Габарити в цьому випадку вимірюються по посилці.

6. В описі товару НЕ пишіть, будь ласка, "подарунок, сувенір", інакше такі посилки будуть розкривати (особливо якщо немає фотографії товару), щоб переконатися, що там немає нічого забороненого.

7. До кожної посилці повинен бути надійно прикріплений відповідний пакет документів. Не скріплюйте посилки разом, інакше нижні поїдуть за документами верхньої. Одна посилка - одне місце.

8. Попереджаємо вас, що при відправці необхідно вказувати виключно правдиву і повну інформацію прo вантаж, щоб не виникало затримок в оформленні. У разі неправильного зазначення вкладення, ваша посилка буде затримана на митниці, і ви будете нести всю повноту відповідальності за порушення митного законодавства. Всі посилки просвічуються і звіряються з зазначеним в інвойсі переліком товарів. Ви також несете відповідальність за попередження своїх покупців про можливу оплату мита при отриманні посилки. В ситуації втрати посилки, виплати по страховці здійснюються відповідно до зазначеної вартісті вкладення.

9. Якщо ви створили авіанакладну помилково, або неправильно вказали інформацію про відправку, будь ласка, не відправляйте посилку. Ви можете самостійно скасувати створену етикетку. Зв'яжіться з нашими менеджерами - ми допоможемо анулювати відправку.
Оформлення посилок UPS Express

Щоб розпочати оформлення доставки, в особистому кабінеті West Parcel необхідно спочатку додати призначений для відправлення товар у систему.

Для цього в меню в лівій частині екрана потрібно вибрати пункт "Товар для відправки", та внести дані про товар за допомогою кнопки "Додати товар" - будь ласка, заповніть запропоновані поля (назва товару, опис, вартість, дані одержувача).

Додати товари можна також за допомогою кнопок "Імпорт даних CSV-файл" або "Імпортувати з eBay" - зручна функція, якщо необхідно завантажити велику кількість товарів.Щоб оформити посилку, необхідно вибрати відповідний розділ меню в Особистому кабінеті у вкладці "Створити посилку":

1. У вкладці виберіть UPS Express і один або кілька товарів в разі, якщо адреса одержувача збігається.

Будь ласка, додайте номер телефону покупця, натиснувши на кнопку РЕДАГУВАТИ перед тим, як виберете товар для пересилки.
2. Вкажіть опис товару для митного переліку вкладення. Максимальна довжина опису становить 50 знаків. Рекомендуємо вказати найменування товару та його призначення.

Увага! Щоб уникнути додаткових питань з боку митниці вкрай не рекомендується вказувати матеріал, з якого виготовлений товар.


Приклад опису: (1) Сувенірний чохол для телефону (Souvenir phone case). Не слід вказувати "Шкіряний чохол" (2) Підставка під телефон (Phone stand). Не слід вказувати "Дерев'яна підставка". Правила складання опису вказані на нашому сайті.

Натиснить "Продовжити".
3. Вкажіть адресу відправника. Ви можете додати нову адресу або редагувати існуючу.

Посилки UPS Express повертаються на адресу відправника або, якщо можливо, на адресу нашого найближчого складу в США, Німеччині або в Києві.

4. Розрахуйте вартість вашої посилки, вказавши її габарити і вагу.

Відзначте, що ви ознайомилися з розмірами і лімітами митних зборів і податків країни призначення посилки і згодні сплатити за домовленістю з боку одержувача або самостійно можливі мита, податки, брокерські послуги і будь-які інші витрати, пов'язані з отриманням посилки, а також витрати по можливому поверненню посилки назад в разі несплати відповідних податків, мит і послуг покупцем або вами.

Це важливий пункт, так як в деяких країнах можуть нараховуватися досить високі мита і податки, які необхідно буде оплатити вашому покупцеві або вам. Ми також рекомендуємо повідомляти одержувачів ваших посилок про ці податки і збори.
5. Перевірте уважно зазначену інформацію і відзначте свою згоду з правилами пересилання. Після цього натисніть "Оплатити пересилку і роздрукувати документи".

Якщо ви створили накладну помилково, ви можете самостійно її скасувати до моменту, поки посилка не буде відправлена.
Вам необхідно буде роздрукувати два пакети документів і прикласти їх до посилці.

Якщо у вас немає принтера, роздрукувати документи, а також навчитися правильно упаковувати посилки можна в наших регіональних представництвах.
Якщо у Вас залишились питання, скористайтеся пошуком