Доставка Optimum

ЦЕЙ ВИД ДОСТАВКИ ТИМЧАСОВО НЕДОСТУПНИЙ

Консолідація Optimum в США - це вигідний варіант для габаритних вантажів.
1. Строки доставки?
――――――――――――――――――――
Швидка доставка в США протягом 10-12 робочих днів*

*в період епідемії, складних погодных умов або свят строки можуть бути збільшені на кілька днів
2. Максимальні розмір та вага посилки?
――――――――――――――――――――
Обмеження по габаритах: ви можете оформити посилку практично будь-яких габаритів.

Перед оформленням пересилання товарів, що виходять за рамки стандартної палети (100 см х 120 см х 250 см), обов'язково, напишіть нам для уточнення можливості доставки.

Обмеження по вазі: 1000 кг.

Для відправки вантажу розрахунковою вагою понад 1000 кг, будь ласка, зв'яжіться з нами

Посилки Оптимум доставляються по США за допомогою UPS Ground. Якщо розміри вашої посилки перевищують допустимі для UPS Ground, то посилка буде доставлена компаніями вантажного фрахту США. У цьому випадку номер відстеження буде доступний після відправлення посилки покупцеві з нашого центру в США.

При оформленні посилки в особистому кабінеті система завжди показує остаточну вартість з урахуванням всіх комісій.

Увага! На етикетці завжди показується округлена до цілого числа вага, але вартість пересилки стягується по точній розрахунковій вазі.
3. Вартість доставки?
――――――――――――――――――――
Розрахунок вартості доставки можна зробити на калькуляторі пересилки. Якщо ви хочете відправити посилку до 4 кг консолідацією Оптимум, у вас буде можливість вибору способу відправки: UPS Ground або UPS SurePost.
4. Як сплатити доставку? ――――――――――――――――――――
Оплата за доставку списується в особистому кабінеті з вашого рахунку. Поповнити рахунок можна через платіжну систему PayPal.
5. Країни доставки? ――――――――――――――――――――
Тільки США, крім штатів Аляска, Гаваї, Гуам і Пуерто-Ріко. Доставка на P.O. box / APO / FPO / DPO / US Territories неможлива.
6. Максимальна вартість вкладення?
――――――――――――――――――――
$800.
7. Куди доставити посилку?
――――――――――――――――――――
Спосіб 1: Посилки з вагою більше 30 кг і довжиною / шириною або висотою - від 120 см (а кожна інша сторона не більше 70 см) відправити за свій рахунок кур'єром на адресу нашого складу в Києві: вул. Смілянська 10A, склад 8, 03151, власнику телефонного номера 063-355-0995, отримувач Руслан Гусейнов (вказаний номер не призначений для дзвінків и консультацій).

Посилки з вагою до 30 кілограмів можна відправити Новою Поштою за свій рахунок за адресою: Склад Нової Пошти в Києві №18, власнику телефонного номера 063-355-0995, одержувач: Руслан Гусейнов, Вестерн бід. (Номер не призначений для дзвінків і консультацій).

При відправці Новою Поштою рекомендуємо покласти посилку в ще одну зовнішню коробку або упаковку-пакет, після чого відправте на зазначену вище адресу.

Спосіб 2: Відправити посилку Укрпоштою за свій рахунок на адресу: Київ, 03151, вул. Смілянська, д. 3, ТОВ Вестерн Бід Експрес, До запитання, тел: 063-355-0995 Руслан Гусейнов (вказаний номер не призначений для дзвінків і консультацій). При відправці вкладіть посилку в ще одну зовнішню коробку або упаковку-пакет, після чого надішліть її на зазначену вище адресу.

Спосіб 3: Посилки вагою до 4х кг можна принести в регіональне представництво Western Bid в вашому місті.

Спосіб 4: Привезти в київський центр Western Bid за адресою: Київ, вул. Смілянська, 10A, СКЛАД 8.
8. Можна викликати кур'єра?
――――――――――――――――――――
Зараз послуги немає.
9. Номер відстеження
――――――――――――――――――――
Показується на території США.
10. Страхування посилки
――――――――――――――――――――
Можливо оформити страховку від втрати посилки. Ціна страховки становить 1%.
11. Доставка під підпис
――――――――――――――――――――
Відсутня.
12. Зміна адреси доставки
――――――――――――――――――――
Так, це можливо.
13. Як отримати дозвіл на вивезення предметів із каміння, металів, картин и скульптур?
――――――――――――――――――――
Для посилок з товарами, що вимагають проходження культурологічної експертизи (для картин, предметів мистецтва, скульптур та ін.), необхідно зробити експертизу самостійно і вкласти документи про проходження експертізи в пакет з документами.

Для посилок з товарами, що вимагають проходження гемологічної експертизи (вироби з каменю і дорогоцінних металів), необхідно зробити експертизу самостійно і вкласти документи про проходження еекспертізи в пакет з документами. Якщо камені необроблені або у вигляді піску, то приносьте або надсилаєте їх тільки в запечатаній геммологом коробці.

Для митного оформлення незалежно від вартості товару можуть знадобитися різні додаткові дозвільні документи. Наприклад, для складаних ножів і кортиків потрібен висновок про те, що ці предмети не є холодною зброєю. Ви зобов'язані надати всі необхідні дозвільні документи на вантаж (сертифікати, довідки, експертизи і т.д.) за свій рахунок.

З усіх питань, пов'язаних з дозволами на вивіз або пересилання, будь ласка, зв'яжіться з нашими менеджерами.
14. Які документи необхідні для відправлення?
――――――――――――――――――――
Потрібно роздрукувати з особистого кабінету етикетку UPS Ground з нашого центру в Майамі до кінцевого покупця, а також форму CN23 для замитнення посилки в Україні, і наклеїти їх на індивідуальні посилки. Документи для відправки з Києва робити не потрібно.
15. Що буде з посилкою в разі недоставлення?
――――――――――――――――――――
Посилка повертається на наш склад в Маямі.
16. Можна відправляти посилки на склад Amazon?
――――――――――――――――――――
Так
17. Чи є речі, заборонені до пересилання?
――――――――――――――――――――
Так, є речі, що заборонені до пересилання за кордон. Посилки з таким вкладенням можуть бути конфісковані митними службами або повернуті відправнику за його рахунок. Будь ласка, перед відправленням посилок ознайомтесь з переліком заборонених до пересилання речей.
Обов'язково прочитайте інформацію перед відправкою і виконайте всі інструкції:

1. Вказуйте правильну вагу та габарити. Якщо вага або габарити будуть вказані з заниженням реальних більш, ніж на 2 см, або з заниженою вагою біліше 50 грамів, посилки будуть повернуті в наш пересильний центр в Києві, де чекатимуть переоформлення документів. Вимірювати необхідно по упаковці по найбільш виступаючим точкам.

2. Добре упаковуйте посилку. Проклеюйте кути і міцно наклеюйте кишеньку з етикеткою, проклеючи її скотчем по краях, не закриваючи штрих-код. Будь ласка, дотримуйтесь нескладних вимог поштової служби до упакоування:

  • Не обертайте посилки для консолідації плівкою, стрейч-плівкою (можна обернути захисною плівкою тільки товар всередині посилки).
  • Не обклеюйте посилку скотчем повністю.
  • Замініть тубуси на квадратну або трикутну упаковку
Правилами поштового сервісу дозволено:
- відправляти кур'єрський пакет і проклеювати його скотчем в декількох місцях (але не повністю!);
- обмотати посилку скотчем тільки в декількох місцях, щоб посилка тримала форму;
- обмотати плівкою / пакетом товар всередині картонної коробки;
- вкладати картонні коробки в кур'єрський пакет.

3. Обов'язково стежте за тим, щоб штрих-код було добре видно і він міг зчитуватися сканером, інакше посилка не буде доставлена. Маленькі посилки вкладайте в кур'єрський пакет більшого розміру. Габарити в цьому випадку вимірюються по посилці.

4. Вкладена вартість товару в одній посилці не повинна перевищувати на суму $ 800. Якщо ваш товар коштує дорожче 800 $, але ви все-одно хочете його відправити за допомогою консолідації, зв'яжіться з нами.

5. Якщо ви відправляєте кілька посилок, обов'язково прикладайте їх перелік.

6. Попереджаємо, що при відправці необхідно вказувати виключно правдиву і повну інформацію прo вантаж, щоб не виникало затримок в оформленні. У разі неправильного зазначення вкладення, ваша посилка буде затримана на митниці, і ви будете нести всю повноту відповідальності за порушення митного законодавства. Всі посилки просвічуються і звіряються з зазначеним в інвойсі переліком товарів.

7. Якщо ви створили авіанакладну помилково, або неправильно вказали інформацію про відправку, будь ласка, не відправляйте посилку. Зв'яжіться з нашими менеджерами - ми допоможемо анулювати відправку. Або скасуйте етикетку самостійно.

Даний вид доставки знаходиться на стадії тестування, в процесі якого можливі зміни умов.

Оформлення посилок для консолідації Optimum

Щоб розпочати оформлення доставки, в особистому кабінеті West Parcel необхідно спочатку додати призначений для відправлення товар у систему.

Для цього в меню в лівій частині екрана потрібно вибрати пункт "Товар для відправки", та внести дані про товар за допомогою кнопки "Додати товар" - будь ласка, заповніть запропоновані поля (назва товару, опис, вартість, дані одержувача).

Додати товари можна також за допомогою кнопок "Імпорт даних CSV-файл" або "Імпортувати з eBay" - зручна функція, якщо необхідно завантажити велику кількість товарів.Щоб оформити посилку для консолідації Оптимум необхідно вибрати відповідний розділ меню в Особистому кабінеті у вкладці "Створити посилку":

1. У вкладці виберіть один або кілька товарів в разі, якщо адреса одержувача збігається і натисніть "Продовжити".

2. Заповніть інформацію про розміри і вагу вашої посилки. Вимірювати габарити необхідно по упаковці по самим виступаючим точкам. Уважно перевіряйте правильність зазначених вами даних.

Поставте галочки для, чи хочете ви оформити страховку. Детальніше про страховку тут.

Натисніть кнопку "Розрахувати".
Якщо об'ємна вага вашої посилки буде до 4 кг, то у вас з'явиться додаткове вікно з можливістю вибрати спосіб доставки: UPS Ground або UPS SurePost. Виберіть зручніший для вас і продовжуйте оформлення етикетки.
3. Вкажіть опис товару для митного переліку вкладення. Максимальна довжина опису становить 50 знаків. Рекомендуємо вказати найменування товару та його призначення.

Увага! Щоб уникнути додаткових питань з боку митниці вкрай не рекомендується вказувати матеріал, з якого виготовлений товар.

Приклад опису: (1) Сувенірний чохол для телефону (Souvenir phone case). Не слід вказувати "Шкіряний чохол" (2) Підставка під телефон (Phone stand). Не слід вказувати "Дерев'яна підставка". Правила складання опису вказані на нашому сайті.

Натиснить "Продовжити".
4. Вкажіть адресу відправника. Ви можете додати нову адресу або редагувати існуючий.
5. Перевірте уважно зазначену інформацію і відзначте свою згоду з правилами пересилання. Після цього натисніть "Оплатити пересилку і роздрукувати документи".

Якщо ви створили накладну помилково, ви можете самостійно її скасувати до моменту, поки посилка не буде відправлена.
Вам необхідно буде в Особистому Кабінеті роздрукувати етикетку, а також форму CN23, і приклеїти їх до посилці (форму можна як приклеювати до посилці, так і класти в файлик - кишеньку, прозорий конверт з поліетилену - і вже файлик клеїти до коробки). Підписувати форму CN23 не потрібно.

Якщо у вас немає принтера, роздрукувати документи, а також навчитися правильно упаковувати посилки можна в наших регіональних представництвах.
Якщо у Вас залишились питання, скористайтеся пошуком