Illustration

Який поріг безмитного або безподаткового ввезення товарів для одержувачів посилок в США та інших країнах?

Мито – це обов’язковий платіж, який стягується митними органами будь-якої держави в зв’язку з переміщенням товарів через митний кордон. Сплата мита – обов’язкова умова ввезення або вивезення будь-якого товару. У кожній країні існують свої особливості митного оформлення, власні митні ставки, і навіть митні ліміти для безмитного ввезення товарів і поштових відправлень.
При відправленні посилки в будь-яку країну необхідно вивчити, який метод оцінки використовують митні органи, який ліміт безмитного ввезення в цій країні. Слід також звернути увагу на те, що крім митних зборів товар може обкладатися податком з продажів.
Ліміти безмитного ввезення для основних країн:
У США не обкладаються митом товари оголошеною вартістю менше $800 USD.
Для Австралії ця сума складе $1000 AUD (близько 700 дол. США).
Для Японії менше $93 USD (включаючи доставку).
Для Канади менше $17 USD.
А в країнах ЄС для відправлень за-за меж союзу з 1-го липня 2021-го року більше немає порогу безмитного ввезення. Усі посилки до 150 євро обкладаються податком ПДВ, а вище цієї вартості також митним збором. На деяких майданчиках (Etsy, Ebay) ПДВ для товарів до 150 євро накладається і оплачується покупцем одразу. У більшості країн посилки, вартість яких не перевищує поріг для безмитного ввезення, не обкладаються митним збором та податком з продажів. Детальна інформація про митні ліміти ви зможете знайти на сайті Укрпошти.
Зверніть увагу, що іноді вартість доставки включена в метод оцінки (CIF), а іноді ні (FOB).
Податок з продажів і мито (якщо є) завжди оплачує одержувач, у багатьох країнах ця процедура автоматизована. Як правило, покупець, який вибирає швидку доставку, готовий на оплату податків і зборів.Метод оцінки CIF (вартість + страхування + доставка) – сума митного платежу розраховується не тільки з вартості товару, але і з вартості доставки і страхування.Метод оцінки FOB (декларована вартість, без урахування доставки і страхування) – сума митного платежу розраховується тільки від вартості товару, що ввозиться.Для наших клієнтів це означає, що при оформленні відправлення в країни за методом оцінки CIF слід включати вартість доставки в інвойс (поставити відповідну галочку “включити вартість пересилки в інвойс” на останній сторінці).
Рекомендується повідомляти покупцеві про межі для безмитного ввезення у його країну, подібне інформування значно знижує ймовірність відмови покупця від оплати митних зборів його країни і повернення посилки.
Детальніше про мита для інших країн пропонуємо дізнаватися з актуальних джерел інформації в Інтернеті.