Illustration

Як відправити посилку?

1

Зареєструйтеся на сайті

Щоб мати можливість створити відправлення, потрібно зареєструватися на сайті та отримати доступ в особистий кабінет.

2

Розрахуйте вартість відправки

Використовуйте зручний калькулятор West Parcel для розрахунку вартості пересилки вашого товару при відправленні з України та/або з нашого фулфілмент центру в США.

3

Поповніть рахунок

Поповніть рахунок у системі WestParcel для оформлення посилок за допомогою PayPal, Payoneer або Stripe. Оплата за доставку буде списана з цього рахунку.

4

Додайте товар для відправки 

Для оформлення доставки спочатку додайте товар в особистому кабінеті West Parcel, обравши розділ “Мої відправки/Товар для відправлення”. Ви можете ввести інформацію про товари вручну, підвантажити товари списком у форматі CSV або імпортувати їх з маркетплейсу eBay чи Etsy. 

5

Оформіть доставку

Оберіть спосіб доставки та оформіть етикетку. Детальні інструкції читайте за посиланнями:● UPS Експрес● Консолідація Директ● Нова пошта● Консолідація Плюс● DPD в Європу● Доставка з фулфілмент центру

6

Упакуйте посилку

Уважно прочитайте правила пакування та дотримуйтесь їх. Правильна упаковка – це відповідальність відправника та гарантія того, що посилка дійде до адресата неушкодженою.

7

Передайте посилку для відправки за кордон

Якщо ви обрали спосіб доставки Нова пошта, то посилку треба передати в обране при оформленні доставки відділення Нової пошти.
Якщо ви обрали інший спосіб доставки, посилку потрібно відправити на один з наших складів службою Нова Пошта. Посилки UPS, FedEx, Дірект, Плюс потрібно відправити у м. Київ. А DPD - у м. Чернівці.Як створити відправку по Україні до нашого складу зі знижкою 10% - читайте тут.

Якщо залишилися питання, заповніть, будь ласка, форму нижче і ми вам зателефонуємо.

Дякуємо!

Ваше повідомлення успішно відправлено

Can't send form.

Please try again later.

Контакти

Наша адреса:

3500 W Hallandale Beach Blvd Pembroke Park, FL, 33023, USA

Напишіть нам:moc.lecraptsew%40ofni

Телефон:0 800 357 268

Міжнародні і регіональні представництва Адреси