0 800 211 581

Illustration

Як відправити посилку?

1

Зареєструйтеся на сайті

Щоб мати можливість створити відправлення, потрібно зареєструватися на сайті та отримати доступ в особистий кабінет.

2

Розрахуйте вартість відправки

Використовуйте зручний калькулятор West Parcel для розрахунку вартості пересилки вашого товару при відправленні з України та/або з нашого фулфілмент центру в США.

3

Поповніть рахунок

Поповніть рахунок у системі WestParcel для оформлення посилок за допомогою PayPal або Payoneer. Оплата за доставку буде списана з цього рахунку.

4

Додайте товар для відправки 

Для оформлення доставки спочатку додайте товар в особистому кабінеті West Parcel, обравши розділ “Мої відправки/Товар для відправлення”. Ви можете ввести інформацію про товари вручну, підвантажити товари списком у форматі CSV або імпортувати їх з маркетплейсу eBay. 

5

Оформіть доставку

Оберіть спосіб доставки та оформіть етикетку. Детальні інструкції читайте за посиланнями:● UPS Експрес● Консолідація Директ● Нова пошта Глобал● Консолідація Плюс● DPD в Європу● Доставка з фулфілмент центру

6

Упакуйте посилку

Уважно прочитайте правила пакування та дотримуйтесь їх. Правильна упаковка – це відповідальність відправника та гарантія того, що посилка дійде до адресата неушкодженою.

7

Передайте посилку для відправки за кордон

Якщо ви обрали спосіб доставки Нова пошта Глобал, то посилку треба передати в обране при оформленні доставки відділення Нової пошти.
Якщо ви обрали інший спосіб доставки та маєте посилки до 4 кг об’ємної/фактичної ваги, їх можна принести до наших регіональних офісів.
Якщо посилка більше 4 кг, треба відправити її Новою поштою до наших консолідаційного центру у Києві.