/************ Default Custom Event ************/

Доставка Nova Poshta Global

Доставка Nova Poshta Global – це простий і вигідний спосіб доставити ваші посилки в більшість країн світу.

Строки доставки?

У США близько 10-12 робочих днів *

* В період епідемії і складних погодних умов терміни можуть бути збільшені на кілька днів

Максимальні розмір та вага посилки?

Посилка в США

Обмеження по габаритах: довжина (найбільша сторона) + обхват посилки не повинні перевищувати 274 см, де обхват = 2 ширини+ 2 висоти. Довжина найбільшої сторони не повинна перевищувати 120 см.

Обмеження по вазі: максимальна вага становить 31 кг (об’ємна або актуальна).

Якщо реальна вага (не розрахункова) посилки не перевищує 400 грам і об’єм не перевищує 27300 см3, то посилка відправиться по США через Mail Innovation за зниженими тарифами.

Посилка в інші країни

Обмеження по габаритах: довжина найбільшої сторони не повинна перевищувати 120 см, довжини інших сторін не повинні перевищувати 80 см і 69 см відповідно.

Обмеження по вазі: максимальна вага становить 70 кг (об’ємна або актуальна).

Увага! Згідно з правилами Nova Poshta Global, всі зазначені вами габарити округлюються до цілих чисел. Розрахункова вага посилки також наводиться згідно округленим до цілого числа значень.

Вартість доставки?

Суму доставки можна розрахувати на калькуляторі пересилки.

Як сплатити доставку?

Оплата за доставку списується в особистому кабінеті з вашого рахунку. Поповнити рахунок можна через платіжну систему PayPal.

Країни доставки?

100+ стран. Доставкою Nova Poshta Global поки не можна доставляти посилки на адреси P.O.Box, APO / FPO / DPO, a також на неінкорпоровані території.

Максимальна вартість вкладення?

$799,99 в США та в інші країни.
Зверніть увагу, якщо буде перевищено поріг безмитного ввезення, то одержувачу необхідно буде оплатити ПДВ / мито / послуги брокера в залежності від митних правил у його країні. Рекомендуємо повідомляти покупцеві про пороги для безмитного ввезення його країни, подібне інформування значно знижує ймовірність відмови покупця від оплати митних зборів його країни і повернення посилки.

Куди доставити посилку?

Принести посилку слід до вибраного вами відділення Нової Пошти. Зверніть увагу: відправка посилки має відбутися не пізніше 10 днів з моменту створення посилки. При собі необхідно мати паспорт. Після того, як співробітник пошти прийняв у вас посилку, обов’язково дочекайтеся, поки вам дадуть документи на підпис (так ви будете точно знати, що посилка прийнята і буде готова до відправки).

Можна викликати кур'єра?

Зараз послуги немає.

Номер відстеження

Номер Міжнародної Експрес-накладної з’являється в Особистому Кабінеті одразу після оформлення посилки. За цим номером можна відстежувати посилку на сайті Nova Poshta Global.

Номер останньої милі – це номер відстеження, що присвоюється посилці після проходження митниці. За цим номером одержувач може відстежити посилку на сайті місцевої пошти або в Гугл. Остання миля доставляється UPS.

Увага! Не відміняйте, будь ласка, етикетку, якщо ви не отримали номер останньої милі.

Якщо ви довгий час не отримуєте номер останньої милі, його можна отримати самостійно. Для цього перейдіть на сайт Нової Пошти Глобал за посиланням.

Вкажіть номер вашої посилки. Після цього система покаже шлях посилки і усі номери. На зображені нижче виділений номер останньої милі, який ви самостійно можете скопіювати та вказати на маркетплейсі.

Страхування посилки

Страховка від втрати включена у вартість при відправленнях оціночною вартістю від 200 грн до $799,99 (за винятком документів). Посилка вважається загубленою, якщо по ній відсутній трекінг більше 30 календарних днів. В такому випадку Nova Posta Global визнає втрату і компенсує згідно претензії оціночну вартість вантажу.

До закінчення 30 днів Nova Posta Global проводить пошук, а вантаж вважається тимчасово загубленим. Також в разі пошкодження вантажу, якщо буде доведена провина пошти, можлива компенсація. Якщо посилка була пошкоджена, необхідно в обов’язковому порядку зафіксувати з кур’єром пошкодження і скласти акт. Зафіксоване пошкодження буде відображено в трекінгу останньої милі. Якщо упаковка була неправильною, Nova Posta Global не несе відповідальність за пошкодження вантажу, оскільки упаковка – це відповідальність відправника.

Доставка під підпис

Відсутня.

Зміна адреси доставки

Зміна адреси одержувача можлива до того як вантаж покине територію України рейсом Nova Poshta Global. Переадресація відправлення після неуспішної доставки (оскільки адреса була не та) можлива тільки після повернення відправлення в один з транзитних складів (наприклад, на склад Nova Poshta Global в США). Вантаж буде перемаркований і відправлений повторно на доставку по новій накладній останньої милі. Повторна доставка в цьому випадку буде платна. Ціна буде залежати від адреси доставки.

Як отримати дозвіл на вивезення предметів із каміння, металів, картин и скульптур?

Для посилок з товарами, що вимагають проходження культурологічної експертизи (для картин, предметів мистецтва, скульптур та ін.), необхідно зробити експертизу самостійно і вкласти документи про проходження експертізи в пакет з документами.

Для посилок з товарами, що вимагають проходження гемологічної експертизи (вироби з каменю і дорогоцінних металів), необхідно зробити експертизу самостійно і вкласти документи про проходження експертизи в пакет з документами. Якщо камені необроблені або у вигляді піску, то приносьте або надсилайте їх тільки в запечатаній геммологом коробці.

Для митного оформлення незалежно від вартості товару можуть знадобитися різні додаткові дозвільні документи. Наприклад, для складаних ножів і кортиків потрібен висновок про те, що ці предмети не є холодною зброєю. Ви зобов’язані надати всі необхідні дозвільні документи на вантаж (сертифікати, довідки, експертизи і т.д.) за свій рахунок.

З усіх питань, пов’язаних з дозволами на вивіз або пересилання, будь ласка, зв’яжіться з нашими менеджерами.

Які документи необхідні для відправлення?

Достатньо просто написати номер маркером на посилці.

Що буде з посилкою в разі недоставлення?

Посилка повертається на склад партнера, далі можлива повторна доставка одержувачу або доставка в Україну за рахунок клієнта, або утилізація посилки. Умови актуальні для всіх країн, крім США. Якщо вантаж у США, то можливий варіант лише повторної доставки одержувачу або утилізація.

Якщо посилка повертається на адресу відправника, оплата за повернення посилки відбувається 2 рази: 1 раз – за етикетку зі складу в Майамі (або від покупця) до NP Shopping, і 2 – за доставку з NP Shopping до адреси клієнта (оплачується при отриманні). Ціна зворотної етикетки в більшості випадків буде дорінювати вартості на експорт, але можливі винятки, оскільки кожне повернення буде узгоджуватися індивідуально.

Вартість вкладення, що клієнт вказує при оформленні повернення в NP Shopping, може бути переглянута митним органом України. В такому випадку, необхідно буде надати документ, що підтверджує вартість вкладення або оплатити податок згідно з правилами митного оформлення України. Також зверніть увагу, що при перевищенні оціночної вартості вантажу митного порогу (наразі для України це 100 євро), необхідно буде оплачувати мита і збори по прибуттю.

Можна відправляти посилки на склад Amazon?

Так.

Чи є речі, заборонені до пересилання?

Так, є речі, що заборонені до пересилання за кордон. Посилки з таким вкладенням можуть бути конфісковані митними службами або повернуті відправнику за його рахунок. Будь ласка, перед відправленням посилок ознайомтесь з переліком заборонених до пересилання речей.

Що робити, якщо посилка загубилася або пошкоджена?

У разі пошкодження посилки необхідно попросити покупця в обов’язковому порядку зафіксувати з кур’єром пошкодження і скласти акт. Зафіксоване пошкодження буде відображено в трекінгу останньої милі.

У деяких ситуаціях в разі пошкоджень можлива компенсація. Але якщо пошкодження було через неправильне упакуваннято компенсація не виплачується, тому що упаковка – це відповідальність відправника. Правила упаковки можна вивчити тут і тут. Просимо уважно ознайомитися з правилами, що залежать від виду товару. Увага! Наведені правила упаковки прописані для пересилань територією України. Їх можна застосовувати для міжнародних пересилань, крім пунктів, що стосуються пересилання рідин. Ці правила не поширюються на рідкі речовини, оскільки рідини до пересилання заборонені.

Зауважимо, що відправлення в тубусах (якщо вони не коробко – подібні – з плоскою стороною) доступні з вантажних відділень. Відправка згорнутих в рулон виробів в трикутних і прямокутних коробках можлива з будь-якого відділення Нової Пошти.

Заборонено для упаковки міжнародного відправлення використовувати цільну деревину, тому відправлення, що підлягають обрешітці, повинні бути упаковані в фанерний ящик на піддоні зі спеціальним маркуванням або в пластикові бокси. У відділення необхідно посилку приносити відкритою. Ця вимога пов’язана з питаннями безпеки (в посилці немає бути забороненого товару), а також з перевіркою надійності упаковки (якщо упаковка була правильною і надійною, при пошкодженні вантажу можлива страхова виплата).

Посилка вважається загубленою, якщо вона була доставлена відправником на обране при оформленні відділення Нової Пошти, але в подальшому по ній відсутній трекінг більше 30 календарних днів. В такому випадку Nova Poshta Global визнає втрату і компенсує згідно претензії оціночну вартість вантажу.

До закінчення 30 днів Nova Poshta Global проводять пошук, і вантаж вважається тимчасово загубленим. Якщо вантаж був визнаний втраченим (пройшло більше 30 днів), необхідно створити тікет в особистому кабінеті Western Bid. Після цього Western Bid зв’яжеться з представниками Nova Poshta Global і організує процес виплати компенсації. Nova Poshta Global зі свого боку контролює всі відправлення і за необхідності починає пошук.

Зверніть увагу, данний вид доставки перебуває на стадіїї тестування. У разі питань, зверніться до підтримки.

Якщо ви принесли посилку на відділення Нової Пошти, а її не приймають або просять додатково оформити весь пакет документів, необхідно зателефонувати на номер 0 800 500 609 і вибрати пункт міжнародні відправлення. Вас проконсультують з приводу подальших дій. Щойно робота налагодиться, в додаткових дзвінках не буде необхідності.

Оформлення посилок Nova Poshta Global

Щоб розпочати оформлення доставки, в особистому кабінеті West Parcel необхідно спочатку додати призначений для відправлення товар у систему.

Для цього в меню в лівій частині екрана потрібно вибрати пункт “Товар для відправки”, та внести дані про товар за допомогою кнопки “Додати товар” – будь ласка, заповніть запропоновані поля (назва товару, опис, вартість, дані одержувача).

Додати товари можна також за допомогою кнопок “Імпорт даних CSV-файл” або “Імпортувати з eBay” – зручна функція, якщо необхідно завантажити велику кількість товарів.

Щоб оформити посилку, необхідно вибрати відповідний розділ меню в Особистому кабінеті у вкладці “Створити посилку”:

1. У вкладці виберіть Nova Poshta Global.

2. Виберіть товар, який ви хочете відправити. Ви можете вибрати одночасно кілька товарів для відправки тільки в разі, якщо адреса одержувача збігається. Настійно рекомендуємо попередньо зв’язатися з одержувачем і уточнити у нього номер телефону. Додайте номер телефону одержувача, натиснувши на кнопку “Редагувати” перед тим, як виберете товар для пересилки. Також зверніть увагу, одержувачем обов’язково має бути фізична особа, інакше посилка не буде відправлена. Якщо одержувач вказав свою юридичну особу, наприклад, назву магазину, зв’яжіться з ним перед відправкою і уточніть його ім’я і прізвище. Потім, натиснувши кнопку “Редагувати” впишіть їх при оформленні посилки в поле “Ім’я та прізвище”.

Оголошена вартість кожного упакованого товару не повинна перевищувати 799,99 USD при відправці в США і 2000 євро при відправці в інші країни.

Доставкою Nova Poshta Global поки не можна доставляти товари на адреси P.O.Box, APO / FPO / DPO, a також на неінкорпоріровані території.

3. Вкажіть опис товару для митного переліку вкладення. Максимальна довжина опису становить 50 знаків. Рекомендуємо вказати найменування товару та його призначення.

Увага! Щоб уникнути додаткових питань з боку митниці вкрай не рекомендується вказувати матеріал, з якого виготовлений товар.

Приклад опису: (1) Сувенірний чохол для телефону (Souvenir phone case). Не слід вказувати “Шкіряний чохол” (2) Підставка під телефон (Phone stand). Не слід вказувати “Дерев’яна підставка”. Правила складання опису вказані на нашому сайті.

Натиснить “Продовжити”.

4. Перевірте, будь ласка, адресу відправника. Відправником можна вказати будь-яку людину. Також виберіть зручне для вас відділення Нової Пошти, куди ви принесете посилку. Недоставлені Nova Poshta Global посилки повертаються на адресу відправника.

Зверніть увагу: номер телефону відправника обов’язково необхідно вказати в міжнародному форматі + 380ХХХХХХХХХ.

Якщо всі дані вказані правильно, натисніть кнопку “Зберегти” і продовжуйте оформлення посилки.

5. Розрахунок вартості посилки Nova Poshta Global. Складіть все товари в посилку. Вкажіть вагу і розмір коробки, і побачите остаточну вартість відправлення.

Посилка в США:
Обмеження по габаритах: довжина (найбільша сторона) + Обхват посилки не повинні перевищувати 274 см, де обхват = (2 * ширина) + (2 * висота). Довжина найбільшої сторони не повинна перевищувати 120 см. Обмеження по вазі: максимальна вага становить 31 кг (об’ємний або актуальний).

Посилка в інші країни:
Обмеження по габаритах: довжина найбільшої сторони не повинна перевищувати 120 см, довжини інших сторін не повинні перевищувати 80 см і 69 см відповідно. Обмеження по вазі: максимальна вага становить 70 кг (об’ємна або актуальна).

Увага! Згідно з правилами Nova Poshta Global всі зазначені вами габарити округлюються до цілих чисел. Розрахункова вага посилки також проведений згідно округленим до цілого числа значень. Для кожного відділення Нової Пошти України застосовуються максимальні габарити і розрахунковий вага (найбільша серед актуальної і об’ємної), при цьому формула для визначення об’ємної ваги: довжина х ширина х висота / 4000.

Будь ласка, зверніть увагу на текст підтверджувальної галочки: “Я підтверджую, що ознайомлений з розмірами і лімітами митних зборів і податків країни призначення посилки, і зобов’язуюся оплатити за домовленістю з боку одержувача або самостійно можливі мита, податки, брокерські послуги і будь-які інші витрати, пов’язані з отриманням посилки, а також витрати по можливому поверненню посилки назад в разі несплати відповідних податків, мит і послуг покупцем або мною “.

6. Після того, як ви натиснете “Розрахувати”, ви потрапите на спливаючу сторінку підтвердження зазначеної вами інформації. Ви зможете повернутися і виправити зазначені дані, якщо виявите помилку. Після натискання на кнопку “Оплатити пересилку і роздрукувати документи” ви вже не зможете зробити зміни. Якщо все вказано вірно, підтвердіть вашу згоду з правилами пересилання галочками і завершіть оформлення посилки:

Для відправлення посилки сервісом Nova Poshta Global не потрібен принтер. Все, що потрібно зробити – це написати на посилці ручкою або фломастером номер першої милі (див. нижче) і віднести посилку в вибране в процесі офомленія посилки відділення Нової Пошти України.

Увага! Вашій посилці буде присвоєно три номери:

НОМЕР 1: Номер Міжнародної Експрес-накладної (в форматі WBxxxxNPG) ви отримуєте в Особистому Кабінеті відразу ж після оформлення посилки. За цим номером ви можете відстежувати посилку на сайті Nova Poshta Global.

НОМЕР 2: НАЙВАЖЛИВІШИЙ НОМЕР: Номер Нової Пошти України (номер першої милі). Він з’являється в деталях відправленої посилки приблизно через 10 хвилин після оформлення на сторінці “Мої відправлені посилки Nova Poshta Global” в форматі 20799ХХХХХХХХХ. Обов’язково напишіть цей номер ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ на посилці. За цим номером посилку зареєструють в обраному вами відділенні Нової Пошти України, коли ви її туди принесете.

Також за бажанням ви можете роздрукувати етикетку з цим номером і наклеїти її на коробку, але дана етикетка не є накладною. Накладну ви отримаєте після реєстрації посилки у відділенні Нової Пошти України, де візьмуть і оформлять посилку.

НОМЕР 3: Номер останньої милі – це номер відстеження, який присвоюється вашій посилці після проходження митниці, тобто через кілька днів після відправлення. Ви побачите цей номер в Особистому Кабінеті на сторінці “Мої відправлені посилки Nova Poshta Global”, а так само в смс від Нової Пошти після того, як передасте їм посилку. За цим номером одержувач зможе відстежити посилку на сайті місцевої пошти або просто в Гугл.

Зверніть увагу: якщо пункт призначення посилки – США, то 3-й номер формується до відправки. Для відправки в інші регіони, номер формується в процесі доставки, після відправки з Центрального офісу Nova Poshta Global.

Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

Search
Generic filters

Є запитання?
Контакти для зв'язку:

WestParcel - проект компанії Western Bid

Ознайомитись з повним спектром послуг для продавців можна тут.