Illustration

Доставка посилок FedEx (Федекс)

Доставка FedEx Priority (Федекс) – це швидкісна адресна доставка до дверей покупця в іншій країні. Вигідна тим, кому потрібно відправити товар в мінімально можливі терміни за низькою ціною.
Принцип роботи цього виду доставки наступний: ● ви консолідуєте (збираєте в одну велику коробку багато інших дрібних посилок) ваші відправлення, ● оформлюєте в особистому кабінеті West Parcel етикетки на кожну маленьку посилку та на загальну посилку, ● передаєте загальну коробку з посилками в UPS,● ми отримуємо її на нашому складі в США, розбираємо її та відправляємо кожну окрему посилку отримувачам.
Такий спосіб дозволяє мати дуже низькі ціни на доставку.

 • ЯКІ ДОКУМЕНТИ НЕОБХІДНІ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ?

  Для надсилання посилки FedEx Ви повинні запакувати товари в посилку та запечатати її. Потім потрібно наклеїти на посилку штрих-код, отриманий у розділі “Надіслані посилки/Експрес/Документи”.
  Роздрукуйте інвойс у одному екземплярі та додайте його до відправлення у прозорому поліетиленовому конверті (файлі). Якщо система згенерувала форму TSСA, то також роздрукуйте її, заповніть та покладіть в той самий конверт разом з інвойсом. Прозорий конверт з документами закріпіть збоку відправлення прозорим скотчем таким чином, щоб він не заступав на адресну етикетку та міг бути легко відкритий при проходженні митниці.
  Якщо система форму TSCA не згенерувала, докладати її не потрібно. У разі, якщо митниці знадобляться додаткові документи, ми вас про це повідомимо.

 • МАКСИМАЛЬНІ РОЗМІР ТА ВАГА ПОСИЛКИ?

  – довжина + обхват не повинні перевищувати 330 см (довжина + 2 ширини + 2 висоти), за максимальної довжини – 274 см.
  – максимальна вага – 68 кг розрахункової ваги (сумарна вага всіх товарів в посилці).

  Зверніть увагу! Вимірювати розмір необхідно по упаковці за точками, які найбільше виступають. Якщо розмір буде вказано невірно, американська пошта не пропустить посилки з неправильними габаритами, відкладе їх, і потім їх необхідно буде розшукувати.

 • ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ

  Низькі тарифи на доставку FedEx субсидуються нашою компанією (як і безліч безкоштовних сервісів WB), і тому є ексклюзивними для наших клієнтів.
  Суму доставки можна розрахувати на калькуляторі пересилки.

 • ПРИ ПОВЕРНЕННІ ПОСИЛКИ В УКРАЇНУ ОЖЕРЖУВАЧ ОПЛАЧУЄ ТАКІ ВИТРАТИ

  Вартість повернення, яка становить:
  - вартість відправлення + 45%;
  - нарахування за зберігання і податки, якщо такі були виставлені митним агентом у країні одержувача.

  Додатково оплачується розмитнення або утилізація посилки в Україні в розмірі 10% від суми вкладення, якщо вартість вкладення перевищує 150 євро.

  Зверніть увагу, що в разі, якщо покупець відмовиться сплатити мито, то під час повернення посилки цю неоплачену суму виставить перевізник і списатиме з рахунку відправника. Якщо ви сплатите мито замість одержувача вчасно, це дасть змогу доставити посилку покупцеві без додаткових витрат за повернення і розмитнення в Україні (Розмитнення стягується в розмірі 10% від суми вкладення, якщо вартість вкладення становить понад 150 євро).

 • ЯК ОПЛАТИТИ ДОСТАВКУ

  Оплата за доставку списується одразу при формуванні в особистому кабінеті з вашого рахунку, в USD за курсом НБУ. Поповнити рахунок можна через платіжну систему PayPal або Payoneer.

 • КРАЇНИ ДОСТАВКИ

  США, Австралія, Англія, Канада, Євросоюз, Швейцарія, Японія, Південна Корея, 100+ країн.Доставка на P.O. box/APO/FPO/DPO/US Territories не можлива.

 • МАКСИМАЛЬНА ВАРТІСТЬ ВКЛАДЕННЯ

  $2500 – для США,
  $1500 – для інших країн (крім країн Євросоюзу).

  Зверніть увагу: в процесі створення відправлення посилки в країни Євросоюзу тепер потрібно додавати номер IOSS в спеціальне поле (в особистому кабінеті при створенні відправлення). Номер є обов’язковим для всіх відправлень до країн Євросоюзу через FedEx. Якщо номеру немає, будь ласка, оберіть інший спосіб доставки.

 • ЯК ВІДПРАВИТИ

  Запаковані посилки з наклеєними етикетками зі штрих кодом для Fedex слід передати в Western Bid згідно з наступною інструкцією:
  1. Посилки будь-якої ваги можна принести до центру Western Bid у Києві за адресою: вул. Володимира Сікевича, 22.
  2. Посилку можна надіслати Новою Поштою на адресу: м.Київ, відділення Нової Пошти №18, власнику телефонного номеру +38 (067) 678-46-10 (одержувач: Руслан Гусейнов, Вестерн Бiд).
  Зверніть увагу: цей номер вказано виключно для відправки, він не призначений для дзвінків і консультацій.
  Як створити відправку по Україні до нашого складу зі знижкою 10% - читайте тут.

 • ЧИ МОЖНА ВИКЛИКАТИ КУР'ЄРА?

  Зараз такої послуги немає.

 • НОМЕР ВІДСТЕЖЕННЯ

  Доступний для перегляду тут. Рекомендуємо відстежувати посилки до моменту отримання покупцем, так як якщо покупець не відповідає протягом кількох днів, FedEx повертає посилку назад.

 • СТРАХУВАННЯ ПОСИЛКИ

  У разі втрати посилки Fedex виплачує компенсацію до 100 доларів.
  Додатково можна скористатися страховкою від Western Bid, яка компенсує вартість за втрачену посилку від 100 доларів. Ціна такої страховки 1% від загальної вартості посилки. Детальніше читайте в статті про страхування.

 • ДОСТАВКА ПІД ПІДПИС

  Відсутня.

 • КОНСОЛІДАЦІЯ З ПОСИЛКАМИ ІНШИХ ПРОДАВЦІВ

  Ні, це неможливо.

 • ЯК ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА ВИВЕЗЕННЯ ПРЕДМЕТІВ ІЗ КАМІННЯ, МЕТАЛІВ, КАРТИН И СКУЛЬПТУР?

  Для посилок з товарами, що вимагають проходження культурологічної експертизи (для картин, предметів мистецтва, скульптур та ін.), необхідно зробити експертизу самостійно і вкласти документи про проходження експертизи в пакет з документами.
  Для посилок з товарами, що вимагають проходження гемологічної експертизи (вироби з каменю і дорогоцінних металів), необхідно зробити експертизу самостійно і вкласти документи про проходження експертизи в пакет з документами. Якщо камені необроблені або у вигляді піску, то приносьте або надсилаєте їх тільки в запечатаній гемологом коробці.
  Для митного оформлення незалежно від вартості товару можуть знадобитися різні додаткові дозвільні документи. Наприклад, для складаних ножів і кортиків потрібен висновок про те, що ці предмети не є холодною зброєю.
  Ви зобов’язані надати всі необхідні дозвільні документи на вантаж (сертифікати, довідки, експертизи і т.д.) за свій рахунок.
  З усіх питань, пов’язаних з дозволами на вивіз або пересилання, будь ласка, зв’яжіться з нашими менеджерами.

 • ЧИ Є РЕЧІ, ЗАБОРОНЕНІ ДО ПЕРЕСИЛАННЯ?

  Так, є речі, що заборонені до пересилання за кордон. Посилки з таким вкладенням можуть бути конфісковані митними службами або повернуті відправнику за його рахунок. Будь ласка, перед відправленням посилок ознайомтесь з переліком заборонених до пересилання речей.
  Вироби із необробленого дерева відправляти не можна.З обробленого (фанера) – можна.Якщо доставка посилки з таким товаром здійснюється через FedEx, при створенні надсилання та виборі матеріалу “plywood”, буде автоматично згенеровано форму TSCA, яку необхідно заповнити.

Обов’язково прочитайте інформацію перед відправкою і виконайте всі інструкції:

1. Вказуйте правильну вагу та габарити. 
Якщо вага або габарити будуть вказані з заниженням, посилки будуть повернуті в пересильний центр Western Bid в Києві, де чекатимуть переоформлення документів. Вимірювати необхідно по упаковці по найбільш виступаючим точкам.
2. Добре упаковуйте посилку, проклеюйте кути і міцно наклеюйте етикетку.
Проклеюйте кути і міцно наклеюйте кишеньку з етикеткою, проклеючи її скотчем по краях, не закриваючи штрих-код. Для відправлення посилки FedEx ви повинні роздрукувати накладну FedEx і пакет документів, що доступні для друку в будь-який час в Особистому кабінеті Western Bid.
● Не обертайте посилки плівкою, стрейч-плівкою, крафтовим папером (можна обернути захисною плівкою тільки товар всередині посилки). Дозволено до пересилання тільки картонні коробки або кур'єрські пакети.● Замініть тубуси на квадратну або трикутну упаковку.● Не обклеюйте посилку скотчем повністю. Не пакуйте в дерев’яні, пластикові, металеві коробки або коробки з фанери та ДСП, а також не обертайте крафтовим папером або плівкою.
Якщо упаковка не відповідатиме вимогам, з боку перевізника буде виставлений штраф у розмірі 45$. Кошти будуть списані з вашого рахунку.
3. Правильно оформіть пакет документів для відправки: ● накладна FedEx штрих-кодом зверху;● інвойс англійською;● TSCA форма, якщо вона згенерована системою.
4. Переконливе прохання: не зменшувати розмір документів. Всі документи необхідно друкувати розміром А4 навіть для маленьких посилок. Обов’язково стежте за тим, щоб штрих-код було добре видно і його можна було зчитувати сканером, інакше посилка не буде доставлена. Маленькі посилки вкладайте в кур’єрський пакет більшого розміру. Габарити в цьому випадку вимірюються по посилці.
5. В описі товару НЕ пишіть, будь ласка, “подарунок, сувенір”, інакше такі посилки будуть розкривати, щоб переконатися, що там немає нічого забороненого.
6. До кожної посилки повинен бути надійно прикріплений відповідний пакет документів. Не скріплюйте посилки разом, інакше нижні поїдуть за документами верхньої. Одна посилка – одне місце, один пакет документів. Маленькі посилки вкладайте в пакет більшого розміру, і вже до нього прикріпляйте документи в форматі А4.
7. Попереджаємо вас, що при відправці необхідно вказувати виключно правдиву і повну інформацію прo вантаж, щоб не виникало затримок в оформленні. У разі неправильного зазначення вкладення, ваша посилка буде затримана на митниці, і ви будете нести повну відповідальність за порушення митного законодавства. Всі посилки просвічуються і звіряються з зазначеним в інвойсі переліком товарів. Ви також несете відповідальність за попередження своїх покупців про можливу оплату мита при отриманні посилки.
8. В ситуації втрати посилки виплати по страховці здійснюються відповідно до зазначеної вартості вкладення.
9. Якщо ви створили накладну помилково, або неправильно вказали інформацію про відправку, будь ласка, не відправляйте посилку. Ви можете самостійно скасувати створену етикетку.
10. Зверніть увагу: за допомогою FedEx не можна відправити посилки на P.O.Box, до військових частин APO / FPO / DPO.

Оформлення посилок FedEx

Щоб оформити посилку FedEx необхідно вибрати відповідний розділ меню в Особистому кабінеті “Створити посилку/ FedEx”.
Крок 1. У вкладці виберіть один або кілька товарів (лотів) в разі, якщо адреса покупця в транзакціях збігається і натисніть “Продовжити”.

Illustration

Рекомендуємо попередньо зв’язатися з покупцем і уточнити у нього номер телефону. Будь ласка, додайте номер телефону покупця, натиснувши на кнопку “Редагувати” перед тим, як виберете товар для пересилки.

Illustration

Крок 2. Вкажіть опис товару для митного переліку вкладення. Мінімальна довжина опису становить 20 знаків (тобто, наприклад, опису “shirt” недостатньо, потрібно вказати “cotton women shirt”). Максимальна довжина опису становить 50 знаків. Рекомендуємо вказати найменування товару та його призначення. Також можна вибрати матеріал, з якого виготовлено виріб. Вибраний матеріал додається до опису вкладення в інвойсі. Натисніть “Продовжити”.

Illustration

Посилання по пошуковий інструмент кодів ТН ЗЕД (Товарна Номенклатура Зовнішньо-Економічної Діяльності) за вибраними товарами ви знайдете на нашому сайті у статті “Митні коди для доставки в країни ЄС”, де зможете підібрати митний код під вашу категорію товару.

Крок 3. Вкажіть адресу відправника. Ви можете додати нову адресу або редагувати існуючу. Максимальна кількість адрес відправників – 20.Адреса відправника має збігатися з адресою, зазначеною в доданих підтверджувальних документах відправника (прописці або довідці).

Illustration

Крок 4. Розрахуйте вартість вашої посилки, вказавши її габарити і вагу.

Illustration

Відзначте, що ви ознайомилися з розмірами і лімітами митних зборів і податків країни призначення посилки і згодні сплатити за домовленістю з боку покупця або самостійно можливі мита, податки, брокерські послуги і будь-які інші витрати, пов’язані з отриманням цього пересилання, а також витрати щодо можливого повернення даної посилки назад в разі несплати відповідних податків, мит і послуг покупцем або вами.
Це важливий пункт, оскільки в деяких країнах можуть нараховуватися досить високі мита і податки, які необхідно буде оплатити вашому покупцеві або вам. Ми також рекомендуємо повідомляти вашим покупцям про ці податки і збори.
Крок 5. Перевірте уважно зазначену інформацію і відзначте свою згоду з правилами пересилання. Після цього натисніть “Оплатити пересилку і роздрукувати документи”. Необхідна сума буде знята з вашого рахунку в системі Western Bid.

Illustration

Якщо ви створили накладну помилково, ви можете самостійно її скасувати до моменту, поки посилка не буде відправлена.