Доставка FedEx

Доставка FedEx (Федекс) - це швидкісна адресна доставка до дверей покупця в іншій країні. Вигідна тим, кому потрібно відправити товар в мінімально можливі терміни за низькою ціною.
1. Строки доставки?
――――――――――――――――――――
Від 4 до 6 робочих днів*.

* в період епідемії, складних погодних умов та напередодні свят термін збільшується на декілька днів
2. Максимальні розмір та вага посилки?
――――――――――――――――――――
Довжина + обхват не повинні перевищувати 330 см (довжина + 2 ширини + 2 висоти), за максимальної довжини - 274 см.

Максимальна вага складає 68кг (об'ємна або актуальна).
3. Вартість доставки?
――――――――――――――――――――
Низькі тарифи на доставку FedEx субсидуються нашою компанією, і тому є ексклюзивними для наших клієнтів. Розрахувати вартість можна на нашому калькуляторі.
4. Як сплатити доставку? ――――――――――――――――――――
Оплата за доставку списується в особистому кабінеті з вашого рахунку. Поповнити рахунок можна через платіжну систему PayPal.
5. Країни доставки? ――――――――――――――――――――
США, Австралія, Англія, Канада, Євросоюз, Швейцарія, Японія, Південна Корея, 100+ країн.
6. Максимальна вартість вкладення?
――――――――――――――――――――
$2500 - для США,
$1500 - для інших країн (крім країн Євросоюзу).

Зверніть увагу: в процесі створення відправлення посилки в країни Євросоюзу тепер потрібно додавати номер IOSS в спеціальне поле (в особистому кабінеті при створенні відправлення). Номер є обов'язковим для всіх відправлень до країн Євросоюзу через FedEx. Якщо номеру немає, будь ласка, оберіть інший спосіб доставки.
7. Куди доставити посилку?
――――――――――――――――――――
Спосіб 1: Посилки з вагою більше 30 кг і довжиною / шириною або висотою - від 120 см (а кожна інша сторона не быльше ніж 70 см) відправити кур'єром на адресу нашого складу в Києві: вул. Смілянська 10A, склад 8, 03151, власнику телефонного номера +380 (98) 2500220, одержувач: Сентюрін Олександр Олександрович (вказаний номер не призначений для дзвінків і консультацій). Примітка: Якщо відправляєте багато посилок, рекомендуємо розділяти на кілька відправлень, таким чином можна буде зменшити загальну вагу по ттн.

Посилки з вагою до 30 кілограмів можна відправити Новою Поштою за свій рахунок на адресу: Склад Нової Пошти в Києві №18, власнику телефонного номера +380 (98) 2500220, одержувач: Сентюрін Олександр Олександрович (вказаний номер не призначений для дзвінків і консультацій).


Спосіб 2: Відправити посилку Укрпоштою за свій рахунок на адресу: Київ, 03151, вул. Смілянська, д. 3, ТОВ Вестерн Бід Експрес, До запитання, тел: 066-825-8275 Руслан Гусейнов (вказаний номер не призначений для дзвінків і консультацій). При відправці вкладіть посилку в ще одну зовнішню коробку або упаковку-пакет, після чого надішліть її на зазначену вище адресу.

Спосіб 3: Посилки вагою до 4х кг (максимальне значення фізичної чи об'ємної ваги) можна принести в наше регіональне представництво в вашому місті. В Одесі, Запорожжі, Харкові, Дніпрі та Львові можна приносити у представництва посилки будь-яких розмірів.

Зверніть увагу! Посилки доставляти тільки зазначеними способами. Не приносьте, будь ласка, посилки у відділення FedEx, якщо посилка була оформлена через Western Bid, щоб для вас діяли спеціальні умови доставки за вигідними тарифами.
8. Можна викликати кур'єра?
――――――――――――――――――――
Зараз такої послуги немає.
9. Номер відстеження
――――――――――――――――――――
Доступний для перегляду тут. Рекомендуємо відстежувати посилки до моменту отримання покупцем, так як якщо покупець не відповідає протягом кількох днів, FedEx повертає посилку назад.
10. Страхування посилки
――――――――――――――――――――
У разі втрати незастрахованою посилки, Fedex виплачує компенсацію в 20 доларів. При наявності страховки виплачується повна вартість. Ціна страховки становить 1%, страховка можлива за будь-якої вартості вкладення.
11. Доставка під підпис
――――――――――――――――――――
Відсутня.
12. Зміна адреси доставки
――――――――――――――――――――
Ні, це неможливо.
13. Як отримати дозвіл на вивезення предметів із каміння, металів, картин и скульптур?
――――――――――――――――――――
Для посилок з товарами, що вимагають проходження культурологічної експертизи (для картин, предметів мистецтва, скульптур та ін.), необхідно зробити експертизу самостійно і вкласти документи про проходження експертізи в пакет з документами.

Для посилок з товарами, що вимагають проходження гемологічної експертизи (вироби з каменю і дорогоцінних металів), необхідно зробити експертизу самостійно і вкласти документи про проходження еекспертізи в пакет з документами. Якщо камені необроблені або у вигляді піску, то приносьте або надсилаєте їх тільки в запечатаній геммологом коробці.

Для митного оформлення незалежно від вартості товару можуть знадобитися різні додаткові дозвільні документи. Наприклад, для складаних ножів і кортиків потрібен висновок про те, що ці предмети не є холодною зброєю. Ви зобов'язані надати всі необхідні дозвільні документи на вантаж (сертифікати, довідки, експертизи і т.д.) за свій рахунок.

З усіх питань, пов'язаних з дозволами на вивіз або пересилання, будь ласка, зв'яжіться з нашими менеджерами.
14. Які документи необхідні для відправлення?
――――――――――――――――――――
Накладну FedEx (тобто етикетку зі штрих-кодом та адресою одержувача) потрібно приклеїти клеєм або прозорим скотчем до посилки.

Необхідний також комплект документів для митниці (скласти їх потрібно в перерахованому порядку):

 • накладна FedEx штрих-кодом догори
 • інвойс англійською
 • ксерокопія паспорта, 1-ша і 2-га сторінки з фотографією; якщо вклеєна ще одна фотографія, то додайте копію 3-ої і 4-ої сторінки паспорта наступною сторінкою
 • копія розвороту паспорта з пропискою; якщо цієї сторінки немає або вона застаріла, додайте копію документа про реєстрацію

Цей комплект необхідно вкласти в прозору поліетиленову кишеню і прикріпити до посилці. Бажано (але не обов'язково) докласти також фотографію товару (чорно-білу) і копію товарного чека про покупку товару (якщо є).

15. Що буде з посилкою в разі недоставлення?
――――――――――――――――――――
Посилки повертаються на адресу відправника за ціною на 45% вище вартості, за якою посилка відправлялася з України. Зверніть увагу: якщо сума вкладення перевищує 100 євро, то в Україні можуть бути нараховані додатково мита.
16. Можна відправляти посилки на склад Amazon?
――――――――――――――――――――
Так
17. Чи є речі, заборонені до пересилання?
――――――――――――――――――――
Так, є речі, що заборонені до пересилання за кордон. Посилки з таким вкладенням можуть бути конфісковані митними службами або повернуті відправнику за його рахунок. Будь ласка, перед відправленням посилок ознайомтесь з переліком заборонених до пересилання речей.
Обов'язково прочитайте інформацію перед відправкою і виконайте всі інструкції:

1. Вказуйте правильну вагу та габарити. Якщо вага або габарити будуть вказані з заниженням реальних більш, ніж на 2 см, або з заниженою вагою біліше 50 грамів, посилки будуть повернуті в пересильний центр West Parcel в Києві, де чекатимуть переоформлення документів. Вимірювати необхідно по упаковці по найбільш виступаючим точкам.

2. Добре упаковуйте посилку. Проклеюйте кути і міцно наклеюйте кишеньку з етикеткою, проклеючи її скотчем по краях, не закриваючи штрих-код. Для відправлення посилки FedEx ви повинні роздрукувати накладну FedEx і пакет документів, що доступні для друку в будь-який час в Особистому кабінеті.

Накладну FedEx (тобто етикетку зі штрих-кодом та адресою одержувача) потрібно приклеїти клеєм або прозорим скотчем до посилки. Скотчем слід проклеїти по краях і поверх етикетки. Якщо етикетка роздрукована на термопринтері, скотчем її проклеювати не потрібно.

Знадобиться також прикріпити наступний пакет документів (скласти їх потрібно в перерахованому порядку):

 • накладна FedEx штрих-кодом догори
 • інвойс англійською
 • ксерокопія паспорта, 1-ша і 2-га сторінки з фотографією; якщо вклеєна ще одна фотографія, то додайте копію 3-ої і 4-ої сторінки паспорта наступною сторінкою
 • копія розвороту паспорта з пропискою; якщо цієї сторінки немає або вона застаріла, додайте копію документа про реєстрацію
Цей комплект необхідно вкласти в прозору поліетиленову кишеню і прикріпити до посилки.

5. Переконливе прохання: не зменшувати розмір документів. Всі документи необхідно друкувати розміром А4 навіть для маленьких посилок. Обов'язково стежте за тим, щоб штрих-код було добре видно і його можна було зчитувати сканером, інакше посилка не буде доставлена. Маленькі посилки вкладайте в кур'єрський пакет більшого розміру. Габарити в цьому випадку вимірюються по посилці.

6. В описі товару НЕ пишіть, будь ласка, "подарунок, сувенір", інакше такі посилки будуть розкривати (особливо якщо немає фотографії товару), щоб переконатися, що там немає нічого забороненого.

7. До кожної посилки повинен бути надійно прикріплений відповідний пакет документів. Не скріплюйте посилки разом, інакше нижні поїдуть за документами верхньої. Одна посилка - одне місце. Маленькі посилки вкладайте в пакет більшого розміру, і вже до нього прикрепляйте документи в форматі А4.

8. Попереджаємо Вас, що при відправці необхідно вказувати виключно правдиву і повну інформацію прo вантаж, щоб не виникало затримок в оформленні. У разі неправильного зазначення вкладення, ваша посилка буде затримана на митниці, і ви будете нести всю повноту відповідальності за порушення митного законодавства. Всі посилки просвічуються і звіряються з зазначеним в інвойсі переліком товарів. Ви також несете відповідальність за попередження своїх покупців про можливу оплату мита при отриманні посилки. В ситуації втрати посилки виплати по страховці здійснюються відповідно до зазначеної вартістю вкладення.

9. Якщо Ви створили авіанакладну помилково, або неправильно вказали інформацію про відправку, будь ласка, не відправляйте посилку. Зв'яжіться з нашими менеджерами - ми допоможемо анулювати відправку. Або ви самі можете скасувати етикетку.

10. Зверніть увагу: за допомогою FedEx не можна відправити посилки на P.O.Box, до військових частин APO / FPO / DPO.
Оформлення посилок FedEx

Щоб розпочати оформлення доставки, в особистому кабінеті West Parcel необхідно спочатку додати призначений для відправлення товар у систему.

Для цього в меню в лівій частині екрана потрібно вибрати пункт "Товар для відправки", та внести дані про товар за допомогою кнопки "Додати товар" - будь ласка, заповніть запропоновані поля (назва товару, опис, вартість, дані одержувача).

Додати товари можна також за допомогою кнопок "Імпорт даних CSV-файл" або "Імпортувати з eBay" - зручна функція, якщо необхідно завантажити велику кількість товарів.Щоб оформити посилку FedEx, необхідно вибрати відповідний розділ меню в Особистому кабінеті у вкладці "Створити посилку":

1. У вкладці виберіть один або кілька товарів в разі, якщо адреса одержувача збігається, і натисніть "Продовжити".

Будь ласка, додайте номер телефону покупця, натиснувши на кнопку РЕДАГУВАТИ перед тим, як виберете товар для пересилки.
2. Вкажіть опис товару для митного переліку вкладення. Максимальна довжина опису становить 50 знаків. Рекомендуємо вказати найменування товару та його призначення. Також можна вибрати матеріал, з якого виготовлено виріб. Вибраний матеріал додається до опису вкладення в інвойсі.

Натиснить "Продовжити".
3. Вкажіть адресу відправника. Ви можете додати нову адресу або редагувати існуючу. Максимальна кількість адрес відправників – 20.

Посилки FedEx повертаються на адресу відправника або, якщо можливо, на адресу нашого найближчого складу в США, Німеччині або в Києві.

4. Розрахуйте вартість вашої посилки, вказавши її габарити і вагу. Відзначте, що ви ознайомилися з розмірами і лімітами митних зборів і податків країни призначення посилки і згодні сплатити за домовленістю з боку одержувача або самостійно можливі мита, податки, брокерські послуги і будь-які інші витрати, пов'язані з отриманням посилки, а також витрати по можливому поверненню посилки назад в разі несплати відповідних податків, мит і послуг покупцем або вами.

Це важливий пункт, так як в деяких країнах можуть нараховуватися досить високі мита і податки, які необхідно буде оплатити вашому покупцеві або вам. Ми також рекомендуємо повідомляти одержувачів ваших посилок про ці податки і збори.
4. Перевірте уважно зазначену інформацію і відзначте свою згоду з правилами пересилання. Після цього натисніть "Оплатити пересилку і роздрукувати документи". Якщо ви створили накладну помилково, ви можете самостійно її скасувати до моменту, поки посилка не буде відправлена.
Вам необхідно буде роздрукувати документи і прикласти їх до посилці в перерахованому порядку:

 • накладна FedEx штрих-кодом зверху
 • інвойс англійською
 • ксерокопія паспорта, 1-ша і 2-га сторінки з фотографією; якщо вклеєна ще одна фотографія, то додайте копію 3-ої і 4-ої сторінки паспорта наступною сторінкою
 • копія розвороту паспорта з пропискою; якщо цієї сторінки немає або вона застаріла, додайте копію документа про реєстрацію

Цей комплект необхідно вкласти в прозору поліетиленову кишеню і прикріпити до посилці.

Якщо у вас немає принтера, роздрукувати документи, а також навчитися правильно упаковувати посилки можна в наших регіональних представництвах.
Якщо у Вас залишились питання, скористайтеся пошуком