Illustration

Як поповнити рахунок за допомогою Payoneer

У випадку, якщо є необхідність поповнити рахунок для відправки посилки ви можете поповнити рахунок через PayPal або Payoneer.‍
У вас є можливість автоматичного переказу грошей з Payoneer у West Parcel. Щоб здійснити переказ, натисніть на "Поповнити" у верхньому правому кутку Особистого кабінету та дотримуйтесь інструкції. Гроші будуть зараховані миттєво. Комісія Payoneer за переказ становить 1%, жодних інших комісій не стягується.
На балансі в Особистому Кабінеті Western Bid у вас відобразиться сума, яка буде зарахована на рахунок після вирахування комісій платіжних систем.‍
Щоб поповнити рахунок за допомогою Payoneer необхідно дотримуватись нескладної інструкції, а саме:‍
Крок 1- Для поповнення рахунку в Особистому Кабінеті Western Bid натисніть кнопоку "Поповнити" праворуч вгорі.- Оберіть спосіб поповнення "Payoneer".- В полі "Сума" вкажіть саме ту суму яку потрібно зарахувати на баланс Western Bid- Після вказання потрібної суми поповнення, система напише скільки коштів спишеться у вас з рахунку враховуючи комісії Western Bid та Payoneer.- Напишіть в полі "Коментар" - "Shipping services"- Натисніть кнопку "Поповнити"

Illustration

Крок 2Увійдіть до свого аккаунту Payoneer, вказавши email або логін та пароль.

Illustration

Крок 3Підтвердіть, що ви надаєте компанії Western Bid доступ до вашого аккаунту Payoneer.

Illustration

Крок 4Система поверне вас в особистий кабінет Western Bid та відобразить доступний баланс рахунку Payoneer. Натисніть "Продовжити"

Illustration

Крок 5Система покаже деталі платежу, перевірте чи вірно вказали необхідну сумму поповнення.- Сума поповнення.- Комісія Western Bid- Комісія PayoneerДля підтвердження платежу, натисніть "Підтвердити".

Illustration

Крок 6Підтвердіть платіж, ввівши код що надійде в смс-повідомленні на телефон зареєстрований в системі Payoneer.

Illustration

Після успішного проведення платежу, у вас в списку транзакцій зʼявиться транзакція зарахування із описом "Shipping services".‍
Як переказати кошти на банківський рахунок Western Bid із системи Payoneer: створіть тікет у Службі підтримки, вказавши тему запиту: Payoneer → WB Реквізити для переказу / Реквизиты для перевода.
Зверніть увагу! У разі, якщо вам потрібно буде повернути платіж, комісія Payoneer не повертається.