0 800 211 581

Illustration

Як поповнити рахунок для оформлення доставки

Оплачуйте відправку посилок за допомогою PayPal.

Це найбільша електронна платіжна система, яку використовують для розрахунків мільйони користувачів по всьому світу. PayPal є популярним інструментом для оплати товарів і послуг.

Якщо у вас немає рахунку PayPal

● Зайдіть до Особистого кабінету West Parcel.● Натисніть у меню “Мої фінанси/Поповнити баланс”.● Здійсніть оплату відправки за допомогою кредитної або дебетової карти.

Якщо у вас є рахунок PayPal

● Зайдіть до Особистого кабінету West Parcel.● Натисніть у меню “Поповнити баланс”.● Авторизуйтесь на PayPal.● Перевірте правильність інформації та натисніть “Оплатити” для завершення операції.

Зверніть увагу: коли ви поповнюєте свій рахунок за допомогою PayPal, до суми додається комісія 4.5% плюс 30 центів (сума може бути іншою, компанія не несе відповідальності за комісії платіжних систем).
Та сума, яку ви вказуєте для поповнення балансу, – це сума, яку ви хочете зарахувати на рахунок. PayPal нарахує додатково від цієї суми свою комісію.
На балансі в Особистому Кабінеті West Parcel у вас відобразиться сума, яка буде зарахована на рахунок після вирахування комісій платіжних систем.Для поповнення рахунку в Особистому Кабінеті West Parcel натисніть одну з цих кнопок.

Illustration

В наступному вікні, вкажіть необхідну суму поповнення рахунку та натисніть "Поповнення"..

Illustration

Поповнити рахунок для оформлення доставки можна також за допомогою Payoneer. Дізнатися про цей спосіб поповнення можна тут.