Illustration

Страхування посилок та вантажу

WestParcel пропонує своїм клієнтам застрахувати посилки від втрати за 1% від загальної вартості посилки.

 • Що таке "загальна вартість посилки"?

  Загальна вартість посилки - це:● зазначена вартість вкладення,● оплачена клієнтом вартість пересилки.
  У загальну вартість посилки не входять:● вартість упаковки,● моральний збиток,● інші не зазначені в визначенні загальної вартості посилки витрати.

 • У яких випадках можна отримати компенсацію?

  Страхування відбувається ТІЛЬКИ від підтвердженої поштовою службою втрати посилки.
  Страховка не поширюється на:● затримки в доставці,● проблеми на митниці,● відсутність одержувача за місцем доставки,● часткову або повну втрату або пошкодження вмісту посилки.

 • Коли можна отримати компенсацію?

  Одразу ж після отримання підтвердження від пошти про втрату посилки.

 • Який розмір компенсації?

  West Parcel виплачує компенсацію в розмірі 100% від загальної вартості посилки. Визначення загальної вартості посилки зазначено вище в статті.

 • Можна отримати компенсацію, якщо посилка не застрахована?

  West Parcel виплачує компенсації тільки в разі, якщо посилка застрахована клієнтом.

 • Як застрахувати посилки?

  Ви можете застрахувати посилку в процесі оформлення документів для пересилання в Особистому кабінеті, поставивши галочку у відповідному чекбоксі. Вартість страховки буде зазначена попередньо.

 • Страхування посилок для доставок з США

  1. UPS MI – посилка не застрахована за замовчуванням, але ви можете вибрати страховку – 1% від вартості вкладення.2. UPS Surepost – посилка до 100 доларів застрахована за замовчуванням, при створенні посилки з клієнта списується сума в 0 доларів окремою транзакцією, щоб було видно, що страховка безкоштовна.3. USPS Priority – посилка до 100 доларів застрахована за замовчуванням, під час створення посилки з клієнта списується сума в 0 доларів окремою транзакцією, щоб було видно, що страховка безкоштовна.4. Economy DDU – посилка не застрахована за замовчуванням, але ви можете вибрати страховку – 1% від вартості вкладення.
  У разі втрати посилки Fedex виплачує компенсацію до 100 доларів.
  Додатково можна скористатися страховкою від West Parcel, яка компенсує вартість за втрачену посилку від 100 доларів. Ціна такої страховки 1% від загальної вартості посилки.

 • Які посилки можна страхувати

  В системі обслуговування можна застрахувати посилки, відправлені доставками Консолідація Плюс, Консолідація Директ, UPS Експрес, FedEx, доставка з фулфілмент центру.
  Посилки, відправлені UPS Express та UPS Ground - можна застрахувати тільки якщо вартість вкладення більше $ 85. Якщо вартість вкладення менше або дорівнює $ 85 незалежно від сплаченої вартості пересилання, то такі посилки автоматично застраховані безкоштовно на суму оголошеної вартості вкладення + сплачену вартість пересилки, однак компенсація не буде перевищувати $ 85. Якщо вартість вкладення більше 85$ - 1% від вартості вкладення.
  Посилки, відправлені FedEx - можна застрахувати тільки якщо вартість вкладення більше $ 100. Якщо вартість вкладення менше або дорівнює $ 100 незалежно від сплаченої вартості пересилання, то такі посилки автоматично застраховані безкоштовно на суму оголошеної вартості вкладення + сплачену вартість пересилки, однак компенсація не буде перевищувати $ 100. Якщо вартість вкладення більше 100$ - 1% від вартості вкладення.
  Посилки, відправлені Консолідацією Плюс чи Директ - можна застрахувати тільки якщо вартість вкладення більше $ 100. Якщо вартість вкладення менше або дорівнює $ 100 незалежно від сплаченої вартості пересилання, то такі посилки автоматично застраховані безкоштовно на суму оголошеної вартості вкладення + сплачену вартість пересилки.
  Детальніше по видах відправки:● ‍UPS Mail Innovations посилка не застрахована за замовчуванням, але ви можете вибрати страховку – 1% від вартості вкладення.● ‍UPS Surepost – посилка до 100 доларів застрахована за замовчуванням, при створенні посилки з клієнта списується сума в 0 доларів окремою транзакцією, щоб було видно, що страховка безкоштовна (страховка діє тільки якщо відправлення не передавалося до USPS).● USPS Priority – посилка до 100 доларів застрахована за замовчуванням, під час створення посилки з клієнта списується сума в 0 доларів окремою транзакцією, щоб було видно, що страховка безкоштовна.USPS Ground Advantage – посилка до 100 доларів застрахована за замовчуванням, під час створення посилки з клієнта списується сума в 0 доларів окремою транзакцією, щоб було видно, що страховка безкоштовна.UPS Ground Saver – посилка до 100 доларів застрахована за замовчуванням, при створенні посилки з клієнта списується сума в 0 доларів окремою транзакцією, щоб було видно, що страховка безкоштовна (страховка діє тільки якщо відправлення не передавалося до USPS).UPS Economy DDU – посилка не застрахована за замовчуванням, але ви можете вибрати страховку – 1% від вартості вкладення. Можна застрахувати лише в ті країни, де вона відстежується - Канада, Китай, Ізраїль, Японія, Сінгапур та Великобританія. В інші країни страховка не діє. ‍2 Day FedEx – посилка до 100 доларів застрахована за замовчуванням, під час створення посилки з клієнта списується сума в 0 доларів окремою транзакцією, щоб було видно, що страховка безкоштовна.FedEx International Connect Plus – посилка до 100 доларів застрахована за замовчуванням, під час створення посилки з клієнта списується сума в 0 доларів окремою транзакцією, щоб було видно, що страховка безкоштовна.Fedex International Priority, Fedex International Economy, FedEx Int One rate to Canada – посилка до 100 доларів застрахована за замовчуванням, під час створення посилки з клієнта списується сума в 0 доларів окремою транзакцією, щоб було видно, що страховка безкоштовна.
  Посилки, відправлені Nova Poshta - страховка від втрати включена у вартість при відправленнях оціночною вартістю від 200 грн до $799,99 (за винятком документів).
  Посилки, відправлені DPD - ви можете застрахувати вашу посилку від втрати, вартість страхування 1% від вартості транзакції.
  Звертаємо вашу увагу! Доволі часто служби перевізника, для відкриття розслідування про втрату посилки вимагають інвойс з маркетплейсу, як підтвердження що саме та по якій ціні було продано.

 • Чи у всіх країнах діє страхування?

  Звертаємо вашу увагу, що при доставці UPS Economy DDU лише в шести країнах зазвичай є відстежування посилок (Канада, Китай, Ізраїль, Японія, Сінгапур та Великобританія). В інші країни відстеження не діє, тому страховка від втрати при доставці UPS Economy DDU не надається.