0 800 211 581

Illustration

Страхування посилок та вантажуWestParcel пропонує своїм клієнтам застрахувати посилки від втрати за 1% від загальної вартості посилки.

 • Що таке "загальна вартість посилки"?

  Загальна вартість посилки - це:● зазначена вартість вкладення,● оплачена клієнтом вартість пересилки.
  У загальну вартість посилки не входять:● вартість упаковки,● моральний збиток,● інші не зазначені в визначенні загальної вартості посилки витрати.

 • У яких випадках можна отримати компенсацію?

  Страхування відбувається ТІЛЬКИ від підтвердженої поштовою службою втрати посилки.
  Страховка не поширюється на:● затримки в доставці,● проблеми на митниці,● відсутність одержувача за місцем доставки,● часткову або повну втрату або пошкодження вмісту посилки.

 • Коли можна отримати компенсацію?

  Одразу ж після отримання підтвердження від пошти про втрату посилки.

 • Який розмір компенсації?

  West Parcel виплачує компенсацію в розмірі 100% від загальної вартості посилки. Визначення загальної вартості посилки зазначено вище в статті.

 • Можна отримати компенсацію, якщо посилка не застрахована?

  West Parcel виплачує компенсації тільки в разі, якщо посилка застрахована клієнтом.

 • Як застрахувати посилки?

  Ви можете застрахувати посилку в процесі оформлення документів для пересилання в Особистому кабінеті, поставивши галочку у відповідному чекбоксі. Вартість страховки буде зазначена попередньо.

 • Страхування посилок для доставок з США

  1. UPS MI – посилка не застрахована за замовчуванням, але ви можете вибрати страховку – 1% від вартості вкладення.2. UPS Surepost – посилка до 100 доларів застрахована за замовчуванням, при створенні посилки з клієнта списується сума в 0 доларів окремою транзакцією, щоб було видно, що страховка безкоштовна.3. USPS Priority – посилка до 100 доларів застрахована за замовчуванням, під час створення посилки з клієнта списується сума в 0 доларів окремою транзакцією, щоб було видно, що страховка безкоштовна.4. Economy DDU – посилка не застрахована за замовчуванням, але ви можете вибрати страховку – 1% від вартості вкладення.
  У разі втрати посилки Fedex виплачує компенсацію до 100 доларів.
  Додатково можна скористатися страховкою від Western Bid, яка компенсує вартість за втрачену посилку від 100 доларів. Ціна такої страховки 1% від загальної вартості посилки.

 • Чи у всіх країнах діє страхування?

  Звертаємо вашу увагу, що при доставці UPS Economy DDU лише в шести країнах зазвичай є відстеження посилок (Канада, Китай, Ізраїль, Японія, Сінгапур та Великобританія). В інші країни відстеження не діє. Тому страховка від втрати при доставці через UPS Economy DDU не надається в такі країни як: Австрія, Бельгія, Болгарія, Хорватія, Чеська республіка, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ісландія, Ірландія, Італія, Латвія, Ліхтенштейн, Литва, Люксембург, Республіка Мальта, Мексика, Монако, Чорногорія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Сербія, Словакія, Словенія, Іспанія, Швеція.