Illustration

Доставка UPS express

Отримайте до 75% знижку на експрес доставку по всьому світу.

UPS Експрес – швидкісна адресна доставка до дверей покупця в іншій країні. Вигідна тим, кому потрібно відправити товар у мінімально можливий термін за низькою ціною.
Обов'язково прочитайте інформацію перед відправкою та дотримуйтесь усіх інструкцій:

 • ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ ДО ДВЕРЕЙ ПОКУПЦЯ

  Суму доставки можна розрахувати на калькуляторі пересилки.
  UPS приймає посилки лише у картонних прямокутних коробках чи пакетах.
  Додатково може стягуватися плата за обробку товару нестандартної форми у розмірі $ 3 USD за посилку у випадку, коли товаром є:
  ⇒ будь-який предмет, укладений у зовнішній транспортний контейнер із металу або дерева;
  ⇒ будь-який предмет циліндричної форми, такий як бочка, барабан, відро або шина, який не повністю поміщений у контейнер для транспортування з гофрованого картону;
  ⇒ будь-яка упаковка, у якої найдовша сторона перевищує 100 см або друга по довжині сторона перевищує 76 см.
  Після виставленого нам UPS інвойсу за такого типу товар, з рахунку клієнта буде списано $3 USD.

 • ОПЛАТА ДОСТАВКИ

  Відразу при формуванні в особистому кабінеті, в USD. Надбавка за великогабаритний вантаж:● Надбавка у розмірі 35 USD застосовується до посилок, довжина плюс обхватяких [(2 ширини) + (2 висоти)] перевищують 300 см, але не перевищують максимальний розмір 400 см. Мінімальна оплачувана вага таких посилок = 40 кг.
  Перевищення максимальних розмірів:● За посилки з вагою понад 150 фунтів (70 кг) або такі, що перевищують 108 дюймів (274 см) у довжину або мають суму (довжина + обхват) = 157 дюймів (400 см), оподатковуються доплатою у 220 USD. Мінімальна оплачувана вага таких посилок = 40 кг.

 • КРАЇНИ ДОСТАВКИ

  США, Австралія, Англія, Канада, Євросоюз, Швейцарія, Японія, Південна Корея, 100+ країн (на материковій частини). Доставка на P.O. box /APO/FPO/DPO/US Territories неможлива.

 • СПОСІБ ДОСТАВКИ

  Запаковані посилки з наклеєними етикетками зі штрих-кодом для UPS Express слід передати в Western Bid в залежності від того, яку етикетку згенерувала система (безпосередньо етикетку UPS, чи технічний номер для відправки).

 • ВІДПРАВКА ДЕКІЛЬКОХ ПОСИЛОК РАЗОМ

  Якщо ви пересилаєте кілька посилок разом, виконайте такі вимоги:
  ● Спакуйте загальну посилку в прозору плівку і складайте посилки всередині так, щоб їх індивідуальні етикетки були добре видно.● Передайте посилку в будь-який зручний для вас пункт UPS. Також можливий виклик кур'єра UPS.
  Працівники складу не мають права відкривати посилки та перераховувати їхній вміст. Коли на складі отримана посилка з однією етикеткою та без видимих ознак, що всередині посилок декілька (наприклад, дві або більше посилок змотані непрозорим скотчем і на помітному місці не має супровідної записки з переліком номерів інших посилок), таке відправлення може бути надіслане як одна посилка. В такому разі ми не несемо відповідальність за відправлення і не гарантуємо його доставку. Така посилка може бути затримана митницею за невідповідність ваги і розмірів, а посилки, що рухаються без етикеток, не будуть відстежуваться і не матимуть статусу про доставку тощо.

 • МАКСИМАЛЬНІ РОЗМІР ТА ВАГА ПОСИЛКИ

  Обмеження за габаритами:
  Довжина найбільшої сторони не має перевищувати 270 см.
  Довжина (найбільша сторона) + Обхват посилки має бути меншим за 400 см, де обхват = (2 ширини) + (2 висоти).
  Обмеження по вазі:
  Максимальна вага становить 70 кг (об’ємна або актуальна).
  Зверніть увагу! Вимірювати розмір необхідно по упаковці та по найбільш виступаючим точкам. Якщо розмір буде вказано невірно, за додаткову оплату посилки будуть повернуті на переоформлення.

 • РОЗРАХУНКОВА ВАГА

  Розрахунковою вагою є найбільша (актуальна або об’ємна).
  Фактичну вагу ви вказуєте самостійно при створенні відправки.
  При оформленні посилки розрахункова вага визначиться автоматично.
  Об'ємна вага розраховується за формулою: довжина (см) х ширина (см) х висота (см) : 5000 = об'ємна вага (кг).

 • ПРАВИЛА УПАКУВАННЯ ПОСИЛОК 

  Аби ваші посилки швидше сканувалися і не вимагали ручної обробки співробітниками пошти (а значить, швидше доходили до ваших покупців і не вимагали доплати за їх обробку), будь ласка, дотримуйтесь нескладних вимог поштової служби до упакування:
  Не обертайте посилки плівкою, стрейч-плівкою, крафтовим папером (можна обернути захисною плівкою тільки товар всередині посилки). Дозволено до пересилання тільки картонні коробки та/або кур’єрські пакети.
  Не обклеюйте посилку скотчем повністю.
  Замініть тубуси на квадратну або трикутну упаковку.
  Не пакуйте в дерев’яні, пластикові, металеві коробки або коробки з фанери та ДСП, а також не обертайте крафтовим папером або пухирцем.
  Правилами поштового сервісу дозволено:
  – відправляти кур’єрський пакет і проклеяти його скотчем в декількох місцях (але не повністю!);– проклеїти кути коробки, щоб посилка тримала форму;– обмотати плівкою/пакетом товар всередині картонної коробки;– вкладати картонні коробки в кур’єрський пакет для посилок до 2 кг фізичної або об'ємної ваги.
  Будь ласка, дотримуйтесь цих правил, оскільки сканування габаритів посилки істотно ускладнюється (а іноді просто стає неможливим) через те, що захисна плівка (або скотч, яким обмотана вся посилка цілком) “відбиває” промінь лазеру на скануючому обладнанні.
  Якщо упаковка не відповідатиме вимогам, з боку перевізника буде виставлений штраф у розмірі 45$. Кошти будуть списані з вашого рахунку.

 • ТЕРМІНИ ДОСТАВКИ

  Експрес-доставка від 7 днів* з Києва в різні країни.

  * в період воєнного стану можливі затримки на митниці.

 • МАКСИМАЛЬНА ВАРТІСТЬ ВКЛАДЕННЯ

  Максимальна вартість вкладення для UPS Express - $800.
  Для США, Австралія, Канада - $2500. Країни ЄС - $2000.

  Зверніть увагу, що межа безмитного ввезення в США $800. На товари, вартість яких перевищує цю суму, буде нараховано мито. Також мито/ПДВ буде нараховано в інших країнах, якщо вартість вкладення перевищуватиме ліміт безмитного ввезення у цих країнах.

  Максимальна вартість вкладення для UPS Ground - $2000.

 • ОПЛАТА МИТА

  Оплачується одержувачем на сайті UPS в розділі відстеження посилки, якщо перевищено ліміт безмитного вкладення.
  Ліміт для США: $ 2500 USD, для Австралії 1000 АUD. Для інших країн дивитися інфмацію про митні збори в країні отримувача.
  До розміру податку та/або мита додається ~10% за брокерські послуги UPS.

 • НОМЕР ВІДСТЕЖЕННЯ

  Одразу після сплати відправки ви отримуєте номер відстеження UPS, що покаже рух після надходження до європейського відділення перевізника, номер має вигляд "1Z0ХХХХХХХХХХХХХХХ"
  Ми створили власний сервіс для відстеження ваших посилок, що показує тільки найактуальнішу інформацію за вашим номером відстеження. Ви можете переглядати зміни по вашому відправленню самостійно або ж, надати посилання на сайт покупцю, щоб він слідкував за покупкою. Перейти на сайт.

 • ДОСТАВКА ПІД ПІДПИС

  Можна обрати опцію доставки під підпис.

 • ЗМІНА АДРЕСИ ДОСТАВКИ

  Ні, це неможливо.

 • КОНСОЛІДАЦІЯ З ПОСИЛКАМИ ІНШИХ ПРОДАВЦІВ

  Ні, це неможливо.

 • СТРАХУВАННЯ ПОСИЛКИ

  Опційно, до $85 безкоштовно, далі 1% від вартості, до дверей покупця, від втрати. Детальніше.

 • ДОЗВІЛ НА ВИВЕЗЕННЯ ВИРОБІВ З КАМЕНІВ (ГЕМОЛОГІЧНА ЕКСПЕРТИЗА), МЕТАЛІВ, КАРТИН І СКУЛЬПТУР?

  Дозвіл слід отримати самостійно.
  Для клієнтів, що продають будь-які предмети мистецтва, картини олією на полотні та на дереві, а також колекційні предмети старше 60 років, діє послуга надання Культурологічної експертизи від Western Bid. Дізнайтеся деталі тут.

 • ЯКІ ДОКУМЕНТИ НЕОБХІДНІ ДЛЯ ВІДПРАВКИ?

  Етикетка (накладна) зі штрих-кодом для UPS експрес. У разі, якщо сплачений VAT, то вказати IOSS номер.
  Увага! Накладна/накладні дійсні протягом 20 днів з моменту створення. Якщо протягом цього періоду ви не надіслали посилку, вам необхідно скасувати її і створити нове відправлення. В іншому випадку, посилка не буде прийнята поштовими службами.

 • ПРИ ПОВЕРНЕННІ ПОСИЛКИ В УКРАЇНУ ОЖЕРЖУВАЧ ОПЛАЧУЄ ТАКІ ВИТРАТИ

  Вартість повернення, яка становить:
  - вартість відправлення + 45%;
  - нарахування за зберігання і податки, якщо такі були виставлені митним агентом у країні одержувача.

  Додатково оплачується розмитнення або утилізація посилки в Україні в розмірі 10% від суми вкладення, якщо вартість вкладення перевищує 150 євро.

  Зверніть увагу, що в разі, якщо покупець відмовиться сплатити мито, то під час повернення посилки цю неоплачену суму виставить перевізник і списатиме з рахунку відправника. Якщо ви сплатите мито замість одержувача вчасно, це дасть змогу доставити посилку покупцеві без додаткових витрат за повернення і розмитнення в Україні (Розмитнення стягується в розмірі 10% від суми вкладення, якщо вартість вкладення становить понад 150 євро).

 • ЧИ Є РЕЧІ, ЗАБОРОНЕНІ ДО ПЕРЕСИЛАННЯ?

  Так, є речі, що заборонені до пересилання за кордон. Посилки з таким вкладенням можуть бути конфісковані митними службами або повернуті відправнику за його рахунок. Будь ласка, перед відправленням посилок ознайомтесь з переліком заборонених до пересилання речей.

1. Вказуйте правильну вагу та габарити. Якщо вага або габарити будуть вказані з заниженням, за додаткову оплату посилки будуть повернуті, де чекатимуть переоформлення документів. Вимірювати необхідно по упаковці по найбільш виступаючим точкам.
2. Добре упаковуйте посилку. Подивіться, будь ласка, це відео по упаковці. Правильна упаковка – це відповідальність відправника і збільшення шансів посилки доїхати до покупця цілою і неушкодженою.
3. В описі товару НЕ пишіть, будь ласка, “подарунок, сувенір“.
4. Попереджаємо вас, що при відправці необхідно вказувати виключно правдиву і повну інформацію прo вантаж, щоб не виникало затримок в оформленні. У разі неправильного зазначення вкладення, ваша посилка буде затримана на митниці, і ви будете нести всю повноту відповідальності за порушення митного законодавства. Всі посилки просвічуються і звіряються з зазначеним в інвойсі переліком товарів. Ви також несете відповідальність за попередження своїх покупців про можливу оплату мита при отриманні посилки. В ситуації втрати посилки, виплати по страховці здійснюються відповідно до зазначеної вартості вкладення.
5. Якщо ви створили відправлення помилково, або неправильно вказали інформацію про відправку, будь ласка, не відправляйте посилку. Протягом 20 днів ви можете самостійно скасувати створену етикетку.

Оформлення посилок UPS експрес

Щоб розпочати оформлення доставки, в особистому кабінеті West Parcel необхідно:

1 крок
Розрахувати на калькуляторі пересилки вартість доставки та поповнити рахунок.

2 крок

Додати призначений для відправлення товар у систему. Є зручний єкспорт товарів з eBay та можливість завантажити дані з таблиці.

3 крок
Оформити доставку товару через UPS Express.

1) Для цього в особистому кабінеті West Parcel необхідно обрати пункт меню "Мої відправки" - "Створити посилку/UPS Express" та внести дані про товар. Перелік доданих у систему товарів зявиться у вікні для подальшого оформлення.
Якщо товарів багато і відправляти потрібно не всі товари, передбачений зручний пошук за номером транзакції, ім'ям та прізвищем, або поштовим індексом покупця. Необхідні для продажу товари потрібно вибрати, встановивши позначку навпроти товару і натиснути "Продовжити".

Illustration

2) Вкажіть опис товару для митного переліку вкладення. Мінімальна довжина опису становить 20 знаків (тобто, наприклад, опису “shirt” недостатньо, потрібно вказати “cotton shirt for women”). Максимальна довжина опису становить 50 знаків. Рекомендуємо вказати найменування товару та його призначення. Необхідно вказати:
● Що це за товар;
● Для чого він використовується.

Illustration

3) Вкажіть адресу відправника. Ви можете додати нову адресу або редагувати існуючу.
Максимальна кількість адрес відправників – 20. Адреса відправника має збігатися з адресою, зазначеною в доданих підтверджувальних документах відправника (прописці або довідці).

Illustration

4) В наступному кроці буде запропонований розрахунок вартості посилки UPS покупцеві. Вкажіть вагу та розмір коробки, і ви побачите остаточну вартість відправлення.

Illustration

5) Після того, як ви натиснете кнопку "Продовжити", потрапите на сторінку підтвердження вказаної вами інформації. Перевірте уважно зазначену інформацію і відзначте свою згоду з правилами пересилання.

Відзначте, що ви ознайомилися з розмірами і лімітами мит та податків країни призначення посилки і згодні сплатити за домовленістю з боку покупця або самостійно можливе мито, податки, брокерські послуги і будь-які інші витрати, пов’язані з отриманням цього пересилання, а також витрати щодо можливого повернення даної посилки назад в разі несплати відповідних податків, мит і послуг покупцем або вами.

Це важливий пункт, оскільки в деяких країнах може нараховуватися досить високе мито і податки, які необхідно буде оплатити вашому покупцеві або вам. Ми також рекомендуємо повідомляти ваших покупців про ці податки і збори.

Illustration

6) На наступному кроці натисніть “Сплатити пересилання та роздрукувати документи”. Необхідна сума буде знята з вашого рахунку в системі West Parcel. Інвойс, накладна зі штрих-кодом для UPS експрес і детальна інструкція (пам'ятка) з оформлення та надсилання посилки буде доступна вам після того, як ви завершите оформлення доставки.

Illustration

Крок 4
Запаковані посилки з наклеєними етикетками зі штрих-кодом для UPS Express слід передати в Western Bid згідно з наступною інструкцією:
Якщо на етикетці зі штрих-кодом зазначено "ВIДПРАВИТИ ДО М.ЧЕРНIВЦI", то посилку будь-якої ваги можна:
● Принести до центру Western Bid у Чернівцях за адресою: вул. Героїв Майдану, 194а, офіс 4, або на склад Western Bid у Чернівцях за адресою: вул. Героїв Майдану, 186г.● Відправити посилку Новою Поштою на адресу: м. Чернівці, відділення Нової Пошти No30, власнику телефонного номера +38 (067) 44-55-977 (одержувач: Каланча Артем, Вестерн Бiд). Зверніть увагу: цей номер вказано виключно для відправки, він не призначений для дзвінків і консультацій.● Відправки вагою понад 30 кг потрібно надіслати адресною доставкою за адресою: м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 186г (одержувач Каланча Артем, Вестерн Бід). На цю адресу можна також надсилати нам будь-які посилки будь-якою поштовою службою.
Якщо на етикетці зі штрих-кодом зазначено "ВIДПРАВИТИ ДО М.КИЇВ", то:
● Посилку будь-якої ваги можна принести до центру Western Bid у Києві за адресою: вул. Володимира Сікевича, 22● Посилку можна надіслати Новою Поштою на адресу: м.Київ, відділення Нової Пошти No18, власнику телефонного номера +38 (067) 678-46-10 (одержувач: Руслан Гусейнов, Вестерн Бiд). Зверніть увагу: цей номер вказано виключно для відправки, він не призначений для дзвінків і консультацій.
Посилки UPS, FedEx та Консолідації Оптимум, Дірект, Плюс потрібно відправити у м. Київ. А DPD - у м. Чернівці.Як створити відправку по Україні до нашого складу зі знижкою 10% - читайте тут.