Illustration

Доставка в Європу з України через DPD

Якщо є необхідність надіслати посилку в Європу, ви можете вибрати міжнародну доставку з України від Dynamic Parcel Distribution (DPD).
Оформити посилку в Європу можна в Особистому кабінеті West Parcel.

КРАЇНИ ДОСТАВКИ

Ми відкрили відправку посилок до Європи через DPD до наступних країн:

SK – Словаччина
AT – Австрія
DE – Німеччина
IT – Італія
HR – Угорщина
EE – Естонія
DK – Данія
LU – Люксембург
SI – Словенія
LV – Латвія
LT – Литва
BE – Бельгія
CZ – Чехія
FR – Франція
NL – Нідерланди
ES – Іспанія
FI – Фінляндія
PT – Португалія
SE – Швеція
RO – Румунія

Доставка на острови в перерахованих країнах не здійснюється.

СПОСІБ ДОСТАВКИ

⇒ принести до центру Western Bid у Чернівцях за адресою: вул. Героїв Майдану, 194а, офіс 4, або на склад Western Bid у Чернівцях за адресою: вул. Героїв Майдану, 186г.
⇒ відправити посилку Новою Поштою на адресу: м. Чернівці, відділення Нової Пошти №30, власнику телефонного номера +38 (067) 44-55-977 (одержувач: Каланча Артем, Вестерн Бiд).
Зверніть увагу: цей номер вказано виключно для відправлення, він не призначений для дзвінків та консультацій.
На склад адресною доставкою можна надсилати посилки будь-якого розміру в рамках допустимих габаритів та будь-якою поштовою службою.
Номер IOSS (якщо є) потрібно написати або приклеїти до посилки.
Як створити відправку по Україні до нашого складу зі знижкою 10% - читайте тут.

ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ

Розраховується на сторінці оформлення посилки або за допомогою калькулятора пересилки.

ТЕРМІН ДОСТАВКИ

З моменту відправлення з Чернівців становить 7-9 робочих днів.

*в період воєнного стану можливі затримки на митниці.

УПАКОВКА ТОВАРУ

Вибрані вами товари після завершення процедури оформлення посилки необхідно індивідуально запакувати, роздрукувати та наклеїти етикетки, а потім привезти самостійно до найближчого центру Western Bid, або запакувати в одну коробку (пакет) та відправити за свій рахунок на наш центр у Чернівцях, звідки товари будуть розіслані покупцям. Вага кожного товару для даної консолідації не повинна перевищувати 30 кг, а вартість не повинна бути вищою за $150.

ПРАВИЛА ПАКУВАННЯ ПОСИЛОК

Аби ваші посилки швидше сканувалися і не вимагали ручної обробки співробітниками пошти (а значить, швидше доходили до ваших покупців і не вимагали доплати за їх обробку), будь ласка, дотримуйтесь нескладних вимог поштової служби до упакування:
Не обертайте посилки плівкою, стрейч-плівкою (можна обернути захисною плівкою тільки товар всередині посилки). Дозволено до пересилання тільки картонні коробки та/або кур’єрські пакети.
Не обклеюйте посилку скотчем повністю.
Замініть тубуси на квадратну або трикутну упаковку.
Не пакуйте в дерев’яні, пластикові, металеві коробки або коробки з фанери та ДСП, а також не обертайте крафтовим папером або пухирцем.
Правилами поштового сервісу дозволено:
– відправляти кур’єрський пакет і проклеяти його скотчем в декількох місцях (але не повністю!);– проклеїти кути коробки, щоб посилка тримала форму;– обмотати плівкою/пакетом товар всередині картонної коробки;– вкладати картонні коробки в кур’єрський пакет.
Будь ласка, дотримуйтесь цих правил, оскільки сканування габаритів посилки істотно ускладнюється (а іноді просто стає неможливим) через те, що захисна плівка (або скотч, яким обмотана вся посилка цілком) “відбиває” промінь лазеру на скануючому обладнанні.
Якщо упаковка не відповідатиме вимогам, з боку перевізника буде виставлений штраф у розмірі 45$. Кошти будуть списані з вашого рахунку.

РОЗМІР ТА ВАГА ПОСИЛКИ

Зверніть увагу! Вимірювати розмір необхідно по упаковці по найточніших точках. Якщо розмір буде вказано неправильно, пошта не пропустить посилки з неправильними габаритами, виставить штрафи, які прийдуть на ваші рахунки, що викличе велику затримку з доставкою, а можливо, і розшук посилки.
Вимоги компанії Western Bid до граничної ваги:– максимальна маса посилки становить 30 кг (об’ємний чи актуальний)
Обмеження за габаритами:– Довжина найбільшої сторони не повинна перевищувати 175 см. Довжина (найбільша сторона) + обхват посилки повинен бути менше 300 см, де обхват = 2*ширину + 2*висоту.
Увага! Мінімальні розміри сторін упаковки повинні становити не менше 15см x 10см x 1см, інакше ваша посилка не буде надіслана.
На етикетці завжди показується заокруглена до цілого числа вага, але вартість пересилки вважається за розрахунковою вагою.
Переконливе прохання: не обертайте посилки зовні плівкою – це заборонено правилами пакування Євросоюзу.

ОПЛАТА ДОСТАВКИ

Відразу при формуванні в особистому кабінеті, USD.

МАКСИМАЛЬНА
ВАРТІСТЬ ВКЛАДЕННЯ

Сумарна вартість товарів у посилці не повинна перевищувати $150. Якщо сума вища, буде нараховано мито, яке має сплатити відправник.

Важливо: ми не приймаємо до відправки товари, оформлені у подарунок – це має бути виключно комерційний вантаж.

ОПЛАТА МИТА

Для цього вида пересилання приймаються посилки до $150.

Всі посилки до $150 обкладаються податком (ПДВ), а вище за цю вартість також і митом. В більшості, всі посилки, які були продані на Ebay/Etsy, мають IOSS номер і додаткової оплати не потребують. Цей номер IOSS необхідно вказати під час заповнення документів.

ВІДСТЕЖЕННЯ
ПОСИЛОК

У розділі “Надіслані посилки” – ” DPD до Європи” ви побачите внутрішній номер DPD. Він з’явиться тоді, коли посилку буде відправлено з офісу у Чернівцях. До моменту відправлення поле залишатиметься порожнім.
Цей номер відстежуватиметься на цьому сайті. Ви можете передати покупцеві посилання на сайт та трек-номер, він буде відстежуватися до моменту отримання покупцем.
Для того щоб товар відстежувався на маркетплейсі, вам необхідно вказати міжнародний трек-номер. Цей трек-номер з’явиться на сайті, коли посилка розпочне рух.На штрих-коді, який ви друкуєте для доставки, буде також вказаний номер. Це технічний номер доставки з Чернівців на DPD, він ніде не відстежується і потрібен тільки для обліку посилок, відправлених на DPD.

У розділі “Надіслані посилки” – ” DPD до Європи” ви побачите внутрішній номер DPD. Він з’явиться тоді, коли посилку буде відправлено з офісу у Чернівцях. До моменту відправлення поле залишатиметься порожнім.
Цей номер відстежуватиметься на цьому сайті. Ви можете передати покупцеві посилання на сайт та трек-номер, він буде відстежуватися до моменту отримання покупцем.
Для того щоб товар відстежувався на маркетплейсі, вам необхідно вказати міжнародний трек-номер. Цей трек-номер з’явиться на сайті, коли посилка розпочне рух.На штрих-коді, який ви друкуєте для доставки, буде також вказаний номер. Це технічний номер доставки з Чернівців на DPD, він ніде не відстежується і потрібен тільки для обліку посилок, відправлених на DPD.

Illustration

КУДИ ЗВЕРТАТИСЯ З ПИТАННЯМИ ПО ПРОБЛЕМНИХ ВІДПРАВЛЕННЯХ

Якщо у вас є питання щодо будь-якої з надісланих посилок, у розділі “Надіслані посилки/Мої етикетки в Європу” ви можете створити тикет. Там же у стовпчику “Моніторинг” ви зможете відслідковувати відповіді наших співробітників на ваш тикет.

Якщо ви створили запит на надсилання помилково, в розділі “Мої відправки” “DPD до Європи” натисніть кнопку “Запросити скасування”. Ця функція доступна доти, доки посилка не буде відправлена зі складу покупцю.

ДОСТАВКА ПІД
ПІДПИС

Ні, такої послуги немає.

ЗМІНА АДРЕСИ
ДОСТАВКИ

Ні, такої послуги немає.

КОНСОЛІДАЦІЯ З ПОСИЛКАМИ ІНШИХ ПРОДАВЦІВ

Ні це не можливо.

СТРАХУВАННЯ ПОСИЛКИ

Так, до дверей покупця,
1% від транзакції, від втрати.

ЯК ОТРИМАТИ ДОЗВОЛ НА ВИВЕЗЕННЯ ДЛЯ КАМІННЯ, МЕТАЛІВ І КАРТИН/СКУЛЬПТУР?

Дозвіл потрібно отримати самостійно.

ПОВЕРНЕННЯ
ПОСИЛКИ
У ВИПАДКУ
НЕДОСТАВКИ

Повернення посилки відбувається до європейського відділення DPD, з якого здійснювалася відправка.

Відправлення може зберігатися на складі 21 робочий день. Протягом цього часу, вам необхідно ухвалити рішення щодо цієї посилки інакше вона буде утилізована.

Існують три варіанти рішення:

Посилку буде автоматично утилізовано, якщо протягом цього часу ви не повідомили про інше рішення.
Ви можете створити і передати нам нову етикетку, щоб надіслати посилку тому ж чи новому одержувачу.
Якщо, посилка актуальна для покупця, уточніть, будь ласка, адресу та контактний номер телефона. Створіть нову етикетку. Ми направимо запит перевізнику для повторної відправки.
Задля запобігання подібних ситуацій, рекомендуємо відслідковувати посилки до моменту їх доставки, що дозволить вчасно звертатися до покупця у разі затримки. У Європейських країнах, наприклад, після невдалої доставки майже немає терміну зберігання, та посилка відразу повертається.

Вартість повернення: ціна відправлення +45% (відправлення здійснювалось за спеціальними тарифами, які не поширюються на повернення). Якщо повернення відбувається з країни, яка не належить до ЄС, додатково стягується вартість розмитнення.

ЧИ Є РЕЧІ, ЯКІ
ЗАБОРОНЕНІ ДО ПЕРЕСИЛКИ?

Так, такі речі є. Посилки з подібним вкладенням можуть бути конфісковані митними службами або повернені відправнику за його рахунок. Перед відправленням посилок, будь ласка, ознайомтеся зі списком заборонених для пересилання речей.


Оформлення посилок DPD

Щоб оформити посилку DPD до Європи необхідно зайти до Особистого кабінету на сайті Western Bid: розділ “Мої відправки” – Створити посилку”- “DPD до Європи”:
Крок 1. У вкладці виберіть один або кілька товарів (лотів), позначивши їх галочками.
Рекомендуємо заздалегідь зв’язатися з покупцем та уточнити у нього номер телефону. Будь ласка, додайте номер телефону покупця, натиснувши на кнопку редагувати перед тим, як оберете товар для пересилання.

IllustrationIllustration

Якщо ж ви не знаходите потрібного товару в списку, можна здійснити пошук за номером транзакції, ім’ям та прізвищем або поштовим індексом покупця. Якщо не знаходите вищезазначеним способом, створіть Зовнішній товар, після цього поверніться до розділу “Мої відправки” – Створити посилку” – “DPD до Європи”, і тоді у списку транзакцій для доставки з’явиться цей товар.

Illustration

Крок 2. Розрахуйте вартість вашої посилки, вказавши її габарити та вагу.

Illustration

Для кожного індивідуально упакованого товару вкажіть вагу та розміри коробки або пакета. Система покаже розрахункову вагу та вартість пересилки до покупця. Натисніть кнопку “Продовжити”, тільки коли закінчите всі розрахунки.

Крок 3. Вкажіть опис товару для митного переліку вкладення. Максимальна довжина опису становить 35 знаків. Допускаються лише літери та цифри.

Illustration

Детальні правила складання опису наведені на нашому сайті. Обов’язково ознайомтеся з ними – як створити короткий опис товару.

При надсиланні з України опис товару обов’язково вказувати українською мовою.

Крок 4. Після перевірки заповненої інформації натисніть “Оплатити пересилання та роздрукувати документи”. Необхідну суму буде знято з вашого рахунку в системі Western Bid.

Illustration

Якщо ви створили накладну помилково, ви можете самостійно її скасувати до моменту, поки посилка не буде відправлена.
Крок 5. Вам потрібно буде роздрукувати накладну DPD зі штрих кодом. Його необхідно приклеїти до посилки будь-яким зручним для вас способом. Якщо ви маєте інвойс марекетплейсу та номер IOSS, їх також необхідно прикріпити до посилки.
Якщо у вас немає принтера і нема можливості роздрукувати документи, ви можете вручну зазначити на посилці:- ваш клієнтський номер West Parcel,- внутрішній номер відправлення (для консолідаційних посилок) або трек-номер (для експрес-відправлень),- прізвище отримувача,- індекс отримувача.
Співробітники консолідаційного центру роздрукують етикетки, однак у даному випадку швидкість обробки вашої посилки може збільшитися на 1-2 робочих дні. Також звертаємо вашу увагу на те, що ця безкоштовна послуга надається клієнтам, які відправляють не більше 3-х посилок на день. Якщо кількість ваших відправлень у день більше 3-х, рекомендуємо роздруковувати етикетки та документи самостійно.
Якщо у вас є питання щодо будь-якої з відправлених посилок, у розділі меню “Мої етикетки в Європу” ви можете створити тикет. Там же у стовпчику “Моніторинг” ви зможете відслідковувати відповіді наших співробітників на ваш тикет.

Illustration