Доставка Консолідація Плюс

Консолідація Плюс - доступна та надійна доставка посилок з України в США та інші країни для всіх.
1. Строки доставки?
――――――――――――――――――――
У США за 8 робочих днів.* Через США по всьому світу до 3-х тижнів.

* в період епідемії і заворушень термін збільшується до 10-15 робочих днів в США, до 21 робочого дня по світу
2. Максимальні розмір та вага посилки?
――――――――――――――――――――
В США: довга сторона не більше 86 см, решта не більше 40 см.

Зверніть увагу! Вимірювати розмір необхідно по упаковці і по самим виступаючим точкам. Якщо розмір буде вказано невірно, американська пошта не пропустить посилки з неправильними габаритами, відкладе їх, і потім їх необхідно буде розшукувати.

Максимальна вага - 4 кг (кожна посилка, кількість посилок необмежена).

Для консолідаційних посилок, які йдуть в інші країни: максимальна вага не більше 2 кг, сума трьох сторін не більше 91.44 см, кожна сторона не більше 60.96 см.

Переконливе прохання: не обертайте посилки для консолідації плівкою (рекомендуємо обернути захисною плівкою тільки товар всередині посилки). Плівка ускладнює сканування штрих-кодів, що істотно ускладнює процес обробки посилок і збільшує термін доставки.
3. Вартість доставки?
――――――――――――――――――――
Суму доставки можна розрахувати на калькуляторі пересилки.
4. Як сплатити доставку? ――――――――――――――――――――
Оплата за доставку списується в особистому кабінеті з вашого рахунку. Поповнити рахунок можна через платіжну систему PayPal. Докладна інструкція, як це зробити тут.
5. Країни доставки? ――――――――――――――――――――
США, Канада, Китай, Японія, Сінгапур, Гібралтар, Гонконг, Англія. Доставка на P.O. box /APO/FPO/DPO/US Territories
6. Максимальна вартість вкладення?
――――――――――――――――――――
Вартість вкладення в кожній посилці, що йде на одну адресу одержувача, не повинна перевищувати $ 100 USD.
7. Куди доставити посилку?
――――――――――――――――――――
Спосіб 1: привезти в центр Western Bid в Києві за адресою: вул. Смілянська 10A СКЛАД 8
Години роботи: Пн-Пт 9:00-17:00

Спосіб 2: Відправити посилку Новою Поштою на адресу: Склад Нової Пошти в Києві №18, власнику телефонного номера
063 355 0995 (одержувач: Руслан Гусейнов, Вестерн Бiд). Зверніть увагу: цей номер вказано виключно для відправки, він не призначений для дзвінків і консультацій.

Спосіб 3: Відправити посилку Укрпоштой (оплачується клієнтом) на адресу Київ, 03151, ТОВ Вестерн Бід Експрес, До запитання. Отримувач: Руслан Гусейнов, тел.: +38 066 825 82 75
8. Можна викликати кур'єра?
――――――――――――――――――――
Ні, така послуга не доступна.
9. Номер відстеження
――――――――――――――――――――
Показується одразу, UPS.
10. Страхування посилки
――――――――――――――――――――
Так, до дверей покупця,
1% від вартості, від втрати.
11. Доставка під підпис
――――――――――――――――――――
Ні, такої послуги немає.
12. Зміна адреси доставки
――――――――――――――――――――
Ні, це не можливо.
13. Як отримати дозвіл на вивезення предметів із каміння, металів, картин и скульптур?
――――――――――――――――――――
Для посилок з товарами, що вимагають проходження культурологічної експертизи (для картин, предметів мистецтва, скульптур та ін.), необхідно зробити експертизу самостійно і вкласти документи про проходження експертізи в пакет з документами.

Для посилок з товарами, що вимагають проходження гемологічної експертизи (вироби з каменю і дорогоцінних металів), необхідно зробити експертизу самостійно і вкласти документи про проходження еекспертізи в пакет з документами. Якщо камені необроблені або у вигляді піску, то приносьте або надсилаєте їх тільки в запечатаній геммологом коробці.

Для митного оформлення незалежно від вартості товару можуть знадобитися різні додаткові дозвільні документи. Наприклад, для складаних ножів і кортиків потрібен висновок про те, що ці предмети не є холодною зброєю. Ви зобов'язані надати всі необхідні дозвільні документи на вантаж (сертифікати, довідки, експертизи і т.д.) за свій рахунок.

З усіх питань, пов'язаних з дозволами на вивіз або пересилання, будь ласка, зв'яжіться з нашими менеджерами.
14. Які документи необхідні для відправлення?
――――――――――――――――――――
Необхідно роздрукувати штрих-код та наклеїти його на посилку. Етикетка буде наклеєна на посилку вже на нашому складі в Майамі. При цьому номер відстеження буде доступний в Особистому Кабінеті одразу після оформлення доставки. Штрих-код ви можете у будь-який час роздрукувати у Власному кабінеті після оформлення доставки.
15. Що буде з посилкою в разі недоставлення?
――――――――――――――――――――
Безкоштовно на адресу нашого центру обробки в Майамі, США.
16. Можна відправляти посилки на склад Amazon?
――――――――――――――――――――
Так
17. Чи є речі, заборонені до пересилання?
――――――――――――――――――――
Так, є речі, що заборонені до пересилання за кордон. Посилки з таким вкладенням можуть бути конфісковані митними службами або повернуті відправнику за його рахунок. Будь ласка, перед відправленням посилок ознайомтесь з переліком заборонених до пересилання речей.
Консолідаційна доставка через наш склад в США заощадить ваші кошти.

Обов'язково прочитайте інформацію перед відправкою і виконайте всі інструкції:

1. Вказуйте правильну вагу та габарити. Якщо вага або габарити будуть вказані з заниженням реальних більш, ніж на 2 см, або з заниженою вагою біліше 50 грамів, посилки будуть повернуті в наш пересильний центр в Києві, де чекатимуть переоформлення документів. Вимірювати необхідно по упаковці по найбільш виступаючим точкам.

2. Добре упаковуйте посилку, проклеюйте кути і міцно наклеюйте етикетку. Зверніть увагу: щоб ваші посилки швидше сканувалися і не вимагали ручної обробки співробітниками пошти (а значить, швидше доходили до ваших покупців і не вимагали доплати за їх обробку), будь ласка, дотримуйтесь нескладних вимог поштової служби до упакування:

  • Не обертайте посилки для консолідації плівкою, стрейч-плівкою (можна обернути захисною плівкою тільки товар всередині посилки).
  • Не обклеюйте посилку скотчем повністю.
  • Замініть тубуси на квадратну або трикутну упаковку.
  • Правилами поштового сервісу дозволено:
- відправляти кур'єрський пакет і проклеювати його скотчем в декількох місцях (але не повністю!);
- обмотати посилку скотчем тільки в декількох місцях, щоб посилка тримала форму;
- обмотати плівкою / пакетом товар всередині картонної коробки;
- вкладати картонні коробки в кур'єрський пакет.

3. Необхідно роздрукувати етикетку і міцно приклеїти її на посилку. Етикетку ви можете в будь-який час роздрукувати в особистому кабінеті після оформлення доставки.

4. Вкладена вартість товару в одній посилці не повинна перевищувати суму $ 100. Якщо ваш товар коштує дорожче 100 $, зв'яжіться з нами.

5. Якщо ви відправляєте кілька посилок, обов'язково додавайте їх перелік.

6. Попереджаємо, що при відправці необхідно вказувати виключно правдиву і повну інформацію прo вантаж, щоб не виникало затримок в оформленні. У разі неправильного зазначення вкладення, Ваша посилка буде затримана на митниці, і ви будете нести всю повноту відповідальності за порушення митного законодавства. Всі посилки просвічуються і звіряються з зазначеним в інвойсі переліком товарів. Ви також несете відповідальність за попередження своїх покупців про можливу оплату мита при отриманні посилки. В ситуації втрати посилки виплати по страховці здійснюються відповідно до зазначеної вартістю вкладення.

7. Якщо ви створили авіанакладну помилково, або неправильно вказали інформацію про відправку, будь ласка, не відправляйте посилку. Зв'яжіться з нашими менеджерами - ми допоможемо анулювати відправку.
Оформлення посилок Консолідація Плюс

Щоб розпочати оформлення доставки, в особистому кабінеті West Parcel необхідно спочатку додати призначений для відправлення товар у систему.

Для цього в меню в лівій частині екрана потрібно вибрати пункт "Товар для відправки", та внести дані про товар за допомогою кнопки "Додати товар" - будь ласка, заповніть запропоновані поля (назва товару, опис, вартість, дані одержувача).

Додати товари можна також за допомогою кнопок "Імпорт даних CSV-файл" або "Імпортувати з eBay" - зручна функція, якщо необхідно завантажити велику кількість товарів.Щоб оформити посилку, необхідно вибрати відповідний розділ меню в Особистому кабінеті у вкладці "Створити посилку":

1. У вкладці виберіть Консолідація Плюс і товар для відправки.

2. Для кожного індивідуально упакованого товару вкажіть вагу і розміри коробки або пакета. Система покаже розрахункову вагу і вартість пересилання до покупця. Натисніть кнопку "Продовжити" тільки коли закінчите всі розрахунки.
Обмеження на посилки, що йдуть на американські адреси: довга сторона не більше 86 см, решта не більше 40 см. Розрахунковою вагою є найбільша вага посилки з товаром (об'ємна або актуальна). Максимальна розрахункова вага кожної посилки становить 4 кг.

Обмеження на посилки, що йдуть з Майамі за кордон: вага від 0.03 кг до 2 кг, сума довжина + ширина + висота не може бути більше 91 см, кожна сторона не може бути більше 60 см.

Увага! На етикетці завжди показується округлена до цілого числа вага, але вартість пересилки розраховується за розрахунковою вагою.

Митна декларація для міжнародної пересилки передається в електронному вигляді. Вам не потрібно роздруковувати CN22 форму.

3. Вкажіть опис товару для митного переліку вкладення. Максимальна довжина опису становить 50 знаків. Рекомендуємо вказати найменування товару та його призначення.

Увага! Щоб уникнути додаткових питань з боку митниці вкрай не рекомендується вказувати матеріал, з якого виготовлений товар.


Приклад опису: (1) Сувенірний чохол для телефону (Souvenir phone case). Не слід вказувати "Шкіряний чохол" (2) Підставка під телефон (Phone stand). Не слід вказувати "Дерев'яна підставка". Правила складання опису вказані на нашому сайті.

Натиснить "Продовжити".
4. Перевірте уважно зазначену інформацію і відзначте свою згоду з правилами пересилання. Після цього натисніть "Оплатити пересилку і роздрукувати документи".

Якщо ви створили накладну помилково, ви можете самостійно її скасувати до моменту, поки посилка не буде відправлена.
Якщо у Вас залишились питання, скористайтеся пошуком