/************ Default Custom Event ************/

Доставка Консолідація Плюс

Консолідація Плюс – доступна та надійна доставка посилок з України до США та інші країни для всіх.

Терміни доставки?

Центр формування консолідацій знаходится в місті Києві. Звідти посилки вирушатимуть до Європи, потім летітимуть до Маямі доставкою UPS. А далі вже до ваших покупців. Запланований термін доставки – 7-8 днів до Маямі і ще декілька днів – до покупця.

Максимальний розмір та вага посилки?

Обмеження на посилки, що йдуть на американські адреси: довга сторона не більше 40 см, решта не більше 35 см. Розрахунковою вагою є найбільша вага посилки з товаром (об’ємна або актуальна). Максимальна розрахункова вага кожної посилки становить 4 кг.

Обмеження на посилки, що йдуть з Майамі за кордон: вага від 0.03 кг до 2 кг, сума довжина+ширина+висота не може бути більшою за 91 см, довга сторона не більше 40 см, решта не більше 35 см.

Посилки, надіслані способами UPS SurePost або UPS Ground (зазвичай вагою понад 450 г), мають бути не менше ніж 4 см завтовшки.

Переконливе прохання: не звертайте посилки для консолідації плівкою (рекомендуємо звернути захисною плівкою лише товар усередині посилки). Плівка ускладнює сканування штрихкодів, що суттєво ускладнює процес обробки посилок та збільшує термін доставки.

Вартість доставки?

Суму доставки можна розрахувати на калькуляторі пересилки.

Як сплатити доставку?

Оплата за доставку списується в особистому кабінеті з вашого рахунку. Поповнити рахунок можна за допомогою платіжної системи PayPal. Докладна інструкція, як це зробити  тут.

Країни доставки?

США, Канада, Китай, Ізраїль, Японія, Сінгапур, Англія. Доставка на P.O. box /APO/FPO/DPO/US Territories

Максимальна вартість вкладення?

Вартість вкладення в кожній посилці, що йде на одну адресу одержувача, не повинна перевищувати $100 USD.

Куди доставити посилку?

Запаковані посилки з наклеєними етикетками зі штрих-кодом для консолідації Плюс слід доставити до найближчого відкритого офісу Western Bid або відправити за свій рахунок на адресу центру Western Bid у м. Києві.

Посилки можна доставити за адресою:

  • офісу регіонального представника Western Bid у вашому місті
  • доставити (особисто або скориставшись адресною доставкою Нової Пошти) до центру Western Bid у Києві за адресою: м. Київ, вул. Смілянська, 10а, склад 8.
  • надіслати посилку Новою Поштою за адресою: м. Київ, відділення Нової Пошти № 18, власнику телефонного номера +38 (067) 678-46-10 (одержувач Руслан Гусейнов, Вестерн Бід).

    Зверніть увагу, цей номер телефону вказаний виключно для відправок, він не призначений для дзвінків і консультацій.

    Накладні дійсні протягом 20 днів із моменту створення. Якщо протягом цього періоду Ви не надіслали посилку, Вам необхідно скасувати її і створити нове відправлення. В іншому випадку посилку не буде прийнято поштовими службами.

Чи можна викликати кур'єра?

Ні, така послуга недоступна.

Номер відстеження

Відображається відразу UPS.

Страхування посилки

Так, до дверей покупця,
1% від загальної вартості посилки. Детальніше.

Звертаємо вашу увагу, що при доставці UPS Economy DDU лише в шести країнах зазвичай є відстеження посилок (Канада, Китай, Ізраїль, Японія, Сінгапур та Великобританія). В інші країни відстеження не діє. Тому страховка від втрати при доставці через UPS Economy DDU не надається в такі країни як: 

Австрія, Бельгія, Болгарія, Хорватія, Чеська республіка, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ісландія, Ірландія, Італія, Латвія, Ліхтенштейн, Литва, Люксембург, Республіка Мальта, Мексика, Монако, Чорногорія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Сербія, Словакія, Словенія, Іспанія, Швеція.

Доставка під підпис

Ні, такої послуги нема.

Зміна адреси доставки

Ні це не можливо.

Як отримати дозвіл на вивіз предметів з каменів, металів, картин та скульптур?

Для посилок з товарами, що вимагають проходження культурологічної експертизи (для картин, предметів мистецтва, скульптур та ін.), необхідно зробити експертизу самостійно та вкласти документи про проходження експертизи у пакет із документами.

Для посилок з товарами, що вимагають проходження гемологічної експертизи (вироби з каменю та дорогоцінних металів), необхідно зробити експертизу самостійно та вкласти документи про проходження експертизи в пакет із документами. Якщо камені необроблені або у вигляді піску, то приносите або відправляєте їх тільки в запечатаній коробці гемологом.

Для митного оформлення незалежно вартості товару можуть знадобитися різні додаткові дозвільні документи. Наприклад, для доладних ножів і кортиків потрібен висновок про те, що ці предмети не є холодною зброєю. Ви зобов’язані надати всі необхідні дозвільні документи на вантаж (сертифікати, довідки, експертизи тощо) власним коштом.

Які документи необхідні для надсилання?

Необхідно роздрукувати штрих-код та наклеїти його на посилку. Етикетка буде наклеєна на посилку вже на нашому складі в Майамі. При цьому номер відстеження буде доступний в Особистому Кабінеті одразу після оформлення доставки. Штрих-код ви можете у будь-який час роздрукувати у Власному кабінеті після оформлення доставки.

Що буде із посилкою у разі недоставки?

Вона повернеться безкоштовно на адресу нашого центру обробки в Майамі, США.

Чи можна надсилати посилки на склад Amazon?

Так, можна будь-яким перевізником. Також можна використовувати послуги нашого преп центру для підготовки товару і подальшої доставки на склади Amazon.

Для відправки товарів на препцентри і FBA (Fulfilment By Amazon) або FBM (Fulfillment by merchant) можна скористатися іншими способами доставки, наприклад, доставкою Нова пошта Глобал, DPD в Європу, Консолідація Плюс, Консолідація Директ або доставкою з нашого фулфілмент центру.

Чи є речі, які заборонені до пересилання?

Так, є речі, які заборонені на пересилання за кордон. Посилки з таким вкладенням можуть бути конфісковані митними службами або повернені відправнику за його рахунок. Будь ласка, перед відправкою посилок ознайомтеся переліком заборонених до пересилання речей.

Консолідаційна доставка через наш склад США заощадить ваші гроші.

1.Вказуйте правильну вагу та габарити. Якщо вага або габарити будуть вказані із заниженням, посилки будуть повернуті до пересилочного центру Western Bid у Києві, де чекатимуть на переоформлення документів. Вимірювати необхідно по упаковці по точках, що найбільш виступають.

2. Добре упаковуйте посилку, проклеюйте кути та міцно наклеюйте етикетку. Зверніть увагу: щоб ваші посилки швидше сканувалися і не вимагали ручної обробки співробітниками пошти (а значить швидше доходили до ваших покупців і не вимагали доплати за їх обробку), будь ласка, дотримуйтесь нескладних вимог поштової служби до упаковки:

  • Не крутіть посилки для консолідації плівкою, стрейч-плівкою (можна звернути захисну плівку тільки товар усередині посилки).
  • Не обклеюйте посилку скотчем повністю.
  • Замініть тубуси на квадратне або трикутне впакування.

Правилами поштового сервісу дозволено:

– відправляти кур’єрський пакет та проклеювати його скотчем у кількох місцях (але не повністю!);
– обмотати посилку скотчем лише у кількох місцях, щоб посилка тримала форму;
– обмотати плівкою/пакетом товар усередині картонної коробки;
– Вкладати картонні коробки в кур’єрський пакет.

3. Необхідно роздрукувати штрих-код і наклеїти його на посилку. Етикетку буде наклеєно на посилку вже на нашому складі в Майамі. При цьому номер відстеження буде доступний в особистому кабінеті одразу після оформлення доставки. Штрих-код ви можете будь-коли роздрукувати в кабінеті West Parcel після оформлення доставки. Якщо ви не маєте змоги надрукувати необхідні штрих-коди, ви можете написати на посилці трек-номер, ім’я та прізвище отримувача, ми самі надрукуюємо усе необхідне (якщо ви відправляєте до 3х посилок).

4. Вкладена вартість товару в одному посиланні не повинна перевищувати суму $100. Якщо ваш товар коштує дорожче за 100$, але ви все одно хочете його відправити за допомогою консолідації, зв’яжіться з нами.

5. Якщо ви надсилаєте кілька посилок, обов’язково додавайте їх до списку.

6. Попереджаємо вас, що при відправленні необхідно вказувати виключно правдиву та повну інформацію про вантаж, щоб не виникало затримок в оформленні. У разі неправильної вказівки вкладення ваша посилка буде затримана на митниці, і ви будете нести всю повноту відповідальності за порушення митного законодавства. Усі посилки просвічуються. Ви також несете відповідальність за попередження своїх покупців про можливу оплату мит при отриманні посилки. У ситуації втрати посилки виплати за страховкою здійснюються відповідно до зазначеної вартості вкладення.

7. Якщо ви створили авіанакладну помилково або неправильно вказали інформацію про відправку, будь ласка, не надсилайте посилку. Ви можете самостійно скасувати створену наклейку. Подробиці, як це зробити, тут.

Оплачуйте відправку посилок за допомогою Paypal

Щоб розпочати оформлення доставки, в особистому кабінеті West Parcel необхідно спочатку додати призначений для відправки товар до системи.

Для цього в меню в лівій частині екрана потрібно вибрати пункт “Товар для відправки” та внести дані про товар за допомогою кнопки “Додати товар” – будь ласка, заповніть пропоновані поля (назва товару, опис, вартість, дані одержувача).

Додати товари можна також за допомогою кнопок “Імпорт даних CSV-файл” або “Імпортувати з eBay” – зручна функція, якщо необхідно завантажити велику кількість товарів.

Щоб оформити посилку, необхідно вибрати відповідний розділ меню в Особистому кабінеті у вкладці “Створити посилку”:

2. Для кожного індивідуально упакованого товару вкажіть вагу та розмір коробки або пакета. Система покаже розрахункову вагу та вартість пересилки покупцю. Натисніть кнопку “Продовжити” лише після завершення всіх розрахунків.

Увага! На етикетці завжди показується заокруглена до цілого числа вага, але вартість пересилки розраховується за розрахунковою вагою.

Митна декларація для міжнародного пересилання передається в електронному вигляді. Вам не потрібно друкувати форму CN22.

3. Вкажіть опис товару для митного переліку вкладення. Максимальна довжина опису становить 50 знаків. Рекомендуємо вказати найменування товару та його призначення.

Увага! Щоб уникнути додаткових питань з боку митниці, вкрай не рекомендується вказувати матеріал, з якого виготовлений товар.

Приклад опису: (1) Сувенірний чохол для телефону (Souvenir phone case). Не слід вказувати “Шкіряний чохол” (2) Підставка під телефон (Phone stand). Не слід вказувати “Дерев’яна підставка”. Правила складання опису наведено на нашому сайті.

Натисніть кнопку “Продовжити”.

4. Перевірте уважно вказану інформацію та вкажіть свою згоду з правилами пересилання. Після цього натисніть кнопку “Сплатити пересилання та роздрукувати документи”.

Якщо ви створили накладну помилково, ви можете самостійно скасувати її до моменту, до моменту, доки посилка не буде надіслана.

Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

Search
Generic filters

Є запитання?
Контакти для зв'язку:

phone: 0 800 211 581
(безкоштовний номер в Україні)

email: info@westparcel.com

для дзвінків із-за кордону
+38 094 710 45 66
(оплата згідно тарифів оператору зв'язку)

West Parcel - проект компанії Western Bid

Ознайомитися з повним спектром послуг для продавців можна тут.