Illustration

Доставка Консолідація Плюс

Консолідація Плюс – доступна та надійна доставка посилок з України до США та інші країни для всіх.

 • ТЕРМІНИ ДОСТАВКИ?

  Центр формування консолідацій знаходится в місті Києві. Звідти посилки вирушатимуть до Європи, потім летітимуть до Маямі доставкою UPS. А далі вже до ваших покупців. Запланований термін доставки – 7-8 днів до Маямі і ще декілька днів – до покупця.

 • ЯКІ ДОКУМЕНТИ НЕОБХІДНІ ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ?

  Необхідно роздрукувати штрих-код та наклеїти його на посилку. Етикетка буде наклеєна на посилку вже на нашому складі в Маямі. При цьому номер відстеження буде доступний в Особистому кабінеті одразу після оформлення доставки.
  Штрих-код ви можете у будь-який час роздрукувати у власному кабінеті після оформлення доставки.

 • МАКСИМАЛЬНІ РОЗМІР ТА ВАГА ПОСИЛКИ?

  Обмеження на посилки, що йдуть на американські адреси: довга сторона не більше 40 см, решта не більше 35 см. Розрахунковою вагою є найбільша вага посилки з товаром (об’ємна або актуальна). Максимальна розрахункова вага кожної посилки становить 7 кг.
  Обмеження на посилки, що йдуть з Майамі за кордон: вага від 0.03 кг до 2 кг, сума довжина+ширина+висота не може бути більшою за 91 см, довга сторона не більше 40 см, решта не більше 35 см.
  Посилки, надіслані способами UPS SurePost або UPS Ground (зазвичай вагою понад 450 г), мають бути не менше ніж 3 см завтовшки.
  Переконливе прохання: не звертайте посилки для консолідації плівкою (рекомендуємо звернути захисною плівкою лише товар усередині посилки). Плівка ускладнює сканування штрихкодів, що суттєво ускладнює процес обробки посилок та збільшує термін доставки.ю тільки товар всередині посилки). Плівка ускладнює сканування штрих-кодів, що істотно ускладнює процес обробки посилок і збільшує термін доставки.

 • ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ

  Суму доставки можна розрахувати на калькуляторі пересилки.

 • ЯК ОПЛАТИТИ ДОСТАВКУ

  Оплата за доставку списується в особистому кабінеті з вашого рахунку. Поповнити рахунок можна за допомогою платіжної системи PayPal. Докладна інструкція, як це зробити тут. Також можливо поповнити рахунок за допомогою Payoneer. Дізнатися про цей спосіб поповнення тут.

 • КРАЇНИ ДОСТАВКИ

  США, Канада, Китай, Ізраїль, Японія, Сінгапур, Англія. Доставка на P.O. box /APO/FPO/DPO/US Territories.

 • МАКСИМАЛЬНА ВАРТІСТЬ ВКЛАДЕННЯ?

  Вартість вкладення в кожній посилці, що йде на одну адресу одержувача, не повинна перевищувати $100 USD.

 • КУДИ ДОСТАВИТИ ПОСИЛКУ?

  Запаковані посилки з наклеєними етикетками зі штрих-кодом для консолідації Плюс слід доставити до найближчого відкритого офісу Western Bid або відправити за свій рахунок на адресу центру Western Bid у м. Києві.
  Посилки можна доставити за адресою: доставити (особисто або скориставшись адресною доставкою Нової Пошти) до центру Western Bid у Києві за адресою: м. Київ, вул. Володимира Сікевича, 22; надіслати посилку Новою Поштою за адресою: м. Київ, відділення Нової Пошти № 18, власнику телефонного номера +38 (067) 678-46-10 (одержувач Руслан Гусейнов, Вестерн Бід).
  Зверніть увагу, цей номер телефону вказаний виключно для відправок, він не призначений для дзвінків і консультацій.
  Накладні дійсні протягом 20 днів із моменту створення. Якщо протягом цього періоду Ви не надіслали посилку, Вам необхідно скасувати її і створити нове відправлення. В іншому випадку посилку не буде прийнято поштовими службами.
  Як створити відправку по Україні до нашого складу зі знижкою 10% - читайте тут.

 • НОМЕР ВІДСТЕЖЕННЯ

  Відображається відразу UPS.

 • ЧИ МОЖНА ВИКЛИКАТИ КУР'ЄРА?

  Ні, така послуга недоступна.

 • ДОСТАВКА ПІД ПІДПИС

  Ні, такої послуги нема.

 • СТРАХУВАННЯ ПОСИЛКИ

  Так, до дверей покупця,1% від загальної вартості посилки. Подробиці.
  ● ‍UPS Mail Innovations – посилка не застрахована за замовчуванням, але ви можете вибрати страховку – 1% від вартості вкладення.
  ● ‍UPS Surepost – посилка до 100 доларів застрахована за замовчуванням, при створенні посилки з клієнта списується сума в 0 доларів окремою транзакцією, щоб було видно, що страховка безкоштовна (страховка діє тільки якщо відправлення не передавалося до USPS).
  ‍● USPS Priority – посилка до 100 доларів застрахована за замовчуванням, під час створення посилки з клієнта списується сума в 0 доларів окремою транзакцією, щоб було видно, що страховка безкоштовна.
  USPS Ground Advantage – посилка до 100 доларів застрахована за замовчуванням, під час створення посилки з клієнта списується сума в 0 доларів окремою транзакцією, щоб було видно, що страховка безкоштовна.
  UPS Ground Saver – посилка до 100 доларів застрахована за замовчуванням, при створенні посилки з клієнта списується сума в 0 доларів окремою транзакцією, щоб було видно, що страховка безкоштовна (страховка діє тільки якщо відправлення не передавалося до USPS).
  UPS Economy DDU – посилка не застрахована за замовчуванням, але ви можете вибрати страховку – 1% від вартості вкладення. Можна застрахувати лише в ті країни, де вона відстежується - Канада, Китай, Ізраїль, Японія, Сінгапур та Великобританія. В інші країни страховка не діє.
  ‍2 Day FedEx – посилка до 100 доларів застрахована за замовчуванням, під час створення посилки з клієнта списується сума в 0 доларів окремою транзакцією, щоб було видно, що страховка безкоштовна.
  FedEx International Connect Plus – посилка до 100 доларів застрахована за замовчуванням, під час створення посилки з клієнта списується сума в 0 доларів окремою транзакцією, щоб було видно, що страховка безкоштовна.
  Fedex International Priority, Fedex International Economy, FedEx Int One rate to Canada – посилка до 100 доларів застрахована за замовчуванням, під час створення посилки з клієнта списується сума в 0 доларів окремою транзакцією, щоб було видно, що страховка безкоштовна.

  У разі втрати посилки Fedex виплачує компенсацію до 100 доларів.
  Додатково можна скористатися страховкою від West Parcel, яка компенсує вартість за втрачену посилку від 100 доларів. Ціна такої страховки 1% від загальної вартості посилки.
  Детальніше читайте в статті про страхування.
  Посилки, відправлені через Консолідацію Плюс FedEx 2Day мають два варіанти пакування:
  1. Fedex Pak – використовуйте тільки кур’єрський пакет. Максимальна фізична вага не може перевищувати 4 кг. Максимальні розміри: 29.85см x 37.5см x 12.5см. Об’єм (ДхШхВ) не повинен перевищувати 10.000 cm3.2. Fedex Box – максимальні розміри: 44см x 31см x 7см. Максимальна фізична вага не повинна перевищувати 4 кг.

 • ЧИ У ВСІХ КРАЇНАХ ДІЄ СТРАХУВАННЯ?

  Звертаємо вашу увагу, що при доставці UPS Economy DDU лише в шести країнах зазвичай є відстежування посилок (Канада, Китай, Ізраїль, Японія, Сінгапур та Великобританія). В інші країни відстеження не діє, тому страховка від втрати при доставці UPS Economy DDU не надається.

 • ЗМІНА АДРЕСИ ДОСТАВКИ

  Ні, це не можливо.

 • ЯК ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА ВИВЕЗЕННЯ ПРЕДМЕТІВ ІЗ КАМІННЯ, МЕТАЛІВ, КАРТИН И СКУЛЬПТУР?

  Для посилок з товарами, що вимагають проходження культурологічної експертизи (для картин, предметів мистецтва, скульптур та ін.), необхідно зробити експертизу самостійно та вкласти документи про проходження експертизи у пакет із документами.
  Для посилок з товарами, що вимагають проходження гемологічної експертизи (вироби з каменю та дорогоцінних металів), необхідно зробити експертизу самостійно та вкласти документи про проходження експертизи в пакет із документами. Якщо камені необроблені або у вигляді піску, то приносите або відправляєте їх тільки в запечатаній коробці гемологом.
  Для митного оформлення незалежно вартості товару можуть знадобитися різні додаткові дозвільні документи. Наприклад, для доладних ножів і кортиків потрібен висновок про те, що ці предмети не є холодною зброєю. Ви зобов’язані надати всі необхідні дозвільні документи на вантаж (сертифікати, довідки, експертизи тощо) власним коштом.

 • ЩО БУДЕ З ПОСИЛКОЮ В РАЗІ НЕДОСТАВЛЕННЯ?

  Повернення посилки безкоштовно на адресу нашого складу в Маямі, США.
  Відправлення може зберігатися на складі 30 робочих днів. Протягом цього часу, вам необхідно ухвалити рішення щодо цієї посилки інакше вона буде утилізована. Зверніть увагу на дату утилізації. Ми безкоштовно зберігаємо посилку протягом 30 днів.
  Якщо через 30 днів ви не повідомите нам куди її відправити (повернути вам або новому покупцеві), посилка буде утилізована. Додаткових повідомлень з цього приводу не буде, тому рекомендуємо зазначити для себе дату утилізації, до якої вам необхідно прийняти рішення по вашій посилці.
  Протягом зазначених вище 30 днів ви можете перепродати товар, і ми відправимо його на адресу нового покупця (при цьому ви оплачуєте тільки актуальну вартість пересилки з Маямі до покупця), а можете оформити запит на повернення товару на наш Фулфілмент центр у Маямі та зберігати його там довше.
  Існують три варіанти рішення:
  1. Посилку буде автоматично утилізовано, якщо протягом цього часу ви не повідомили про інше рішення.
  2. Ви можете створити і передати нам нову етикетку, щоб надіслати посилку тому ж чи новому одержувачу.
  3. Якщо, посилка актуальна для покупця, уточніть, будь ласка, адресу та контактний номер телефона. Створіть нову етикетку. Ми направимо запит перевізнику для повторної доставки.
  Задля запобігання подібних ситуацій, рекомендуємо відслідковувати посилки до моменту їх доставки, що дозволить вчасно звертатися до покупця у разі затримки. У Європейських країнах, наприклад, після невдалої доставки майже немає терміну зберігання, та посилка відразу повертається.

 • ЧИ МОЖНА ВІДПРАВЛЯТИ ПОСИЛКИ НА СКЛАД AMAZON?

  Так, можна будь-яким перевізником. Також можна використовувати послуги нашого преп центру для підготовки товару і подальшої доставки на склади Amazon.
  Для відправки товарів на препцентри і FBA (Fulfilment By Amazon) або FBM (Fulfillment by merchant) можна скористатися іншими способами доставки, наприклад, доставкою Нова пошта, DPD в Європу, Консолідація Плюс, Консолідація Директ або доставкою з нашого фулфілмент центру.

 • ЧИ Є РЕЧІ, ЗАБОРОНЕНІ ДО ПЕРЕСИЛАННЯ?

  Так, є речі, що заборонені до пересилання за кордон. Посилки з таким вкладенням можуть бути конфісковані митними службами або повернуті відправнику за його рахунок. Будь ласка, перед відправленням посилок ознайомтесь з переліком заборонених до пересилання речей.

Обов’язково прочитайте інформацію перед відправкою і виконайте всі інструкції:

Консолідаційна доставка через наш склад США заощадить ваші гроші.
1. Вказуйте правильну вагу та габарити. 
Якщо вага або габарити будуть вказані із заниженням, посилки будуть повернуті до пересилочного центру Western Bid у Києві, де чекатимуть на переоформлення документів. Вимірювати необхідно по упаковці по точках, що найбільш виступають.
2. Добре упаковуйте посилку, проклеюйте кути і міцно наклеюйте етикетку.
Зверніть увагу: щоб ваші посилки швидше сканувалися і не вимагали ручної обробки співробітниками пошти (а значить, швидше доходили до ваших покупців і не вимагали доплати за їх обробку), будь ласка, дотримуйтесь нескладних вимог поштової служби до упакування:
● Не обертайте посилки для консолідації плівкою, стрейч-плівкою, крафт папером (можна обернути захисною плівкою тільки товар всередині посилки).● Не обклеюйте посилку скотчем повністю.● Замініть тубуси на квадратну або трикутну упаковку.
Правилами поштового сервісу дозволено:– відправляти кур’єрський пакет і проклеювати його скотчем в декількох місцях (але не повністю!);– обмотати посилку скотчем тільки в декількох місцях, щоб посилка тримала форму;– обмотати плівкою / пакетом товар всередині картонної коробки;– вкладати картонні коробки в кур’єрський пакет для посилок до 2 кг фізичної або об'ємної ваги.
3. Необхідно роздрукувати штрих-код та наклеїти його на кожну посилку.
Етикетка буде наклеєна на посилку вже на нашому складі в Маямі. При цьому номер відстеження буде доступний в Особистому кабінеті одразу після оформлення доставки. Штрих-код ви можете у будь-який час роздрукувати у власному кабінеті West Parcel після оформлення доставки. Якщо ви не маєте змоги надрукувати необхідні штрих-коди, ви можете написати на посилці трек-номер, ім’я та прізвище отримувача, ми самі надрукуюємо усе необхідне (якщо ви відправляєте до 3-х посилок).
4. Вкладена вартість товару в одній посилці не повинна перевищувати суму $100. Якщо ваш товар коштує дорожче за 100$, але ви все одно хочете його відправити за допомогою консолідації, зв’яжіться з нами.
5. 5. Якщо ви надсилаєте кілька посилок, обов’язково додавайте їх до списку.
6. Попереджаємо вас, що при відправці необхідно вказувати виключно правдиву і повну інформацію прo вантаж, щоб не виникало затримок в оформленні. У разі неправильного зазначення вкладення, ваша посилка буде затримана на митниці, і ви будете нести всю повноту відповідальності за порушення митного законодавства. Всі посилки просвічуються і звіряються з зазначеним в інвойсі переліком товарів. Ви також несете відповідальність за попередження своїх покупців про можливу оплату мита при отриманні посилки. В ситуації втрати посилки виплати по страховці здійснюються відповідно до зазначеної вартості вкладення.
7. Якщо ви створили відправлення помилково, або неправильно вказали інформацію про відправку, будь ласка, не відправляйте посилку. Ви можете самостійно скасувати створену етикетку.


Оформлення посилок Консолідації Плюс

Щоб розпочати оформлення доставки, в особистому кабінеті West Parcel необхідно спочатку додати призначений для відправлення товар у систему.
Крок 1. Для цього в меню в лівій частині екрана потрібно вибрати пункт “Товар для відправлення”, та внести дані про товар за допомогою кнопки “Додати товар”.

Illustration

Додати товари можна також за допомогою кнопок “Імпорт даних CSV-файл” або “Імпортувати з eBay” – зручна функція, якщо необхідно завантажити велику кількість товарів.

Illustration

Заповніть запропоновані поля (назва товару, опис, вартість, дані одержувача).
Крок 2. Щоб оформити посилку, необхідно вибрати відповідний розділ меню в Особистому кабінеті у вкладці “Створити посилку”:
У вкладці виберіть Консолідація Директ і товар для відправки.

IllustrationIllustration

Крок 3. Для кожного індивідуально упакованого товару вкажіть вагу та розмір коробки або пакета. Система покаже розрахункову вагу та вартість пересилки покупцю. Натисніть кнопку “Продовжити” лише після завершення всіх розрахунків.
Увага! На етикетці завжди показується заокруглена до цілого числа вага, але вартість пересилки розраховується за розрахунковою вагою.
Митна декларація для міжнародного пересилання передається в електронному вигляді. Вам не потрібно друкувати форму CN22.

Illustration

Крок 4. Вкажіть опис товару для митного переліку вкладення. Максимальна довжина опису становить 50 знаків. Рекомендуємо вказати найменування товару та його призначення.
Увага! Щоб уникнути додаткових питань з боку митниці вкрай не рекомендується вказувати матеріал, з якого виготовлений товар.
Приклад опису: (1) Сувенірний чохол для телефону (Souvenir phone case). Не слід вказувати “Шкіряний чохол” (2) Підставка під телефон (Phone stand). Не слід вказувати “Дерев’яна підставка”. Правила складання опису вказані на нашому сайті.

Illustration

Натиснить “Продовжити”.
Крок 5. Вкажіть адресу відправника. Ви можете додати нову адресу або редагувати існуючу.

Illustration

Крок 6. Перевірте уважно зазначену інформацію і відзначте свою згоду з правилами пересилання. Після цього натисніть “Сплатити пересилання і роздрукувати документи”.

Illustration

Якщо ви створили накладну помилково, ви можете самостійно її скасувати до моменту, поки посилка не буде відправлена.