Illustration

Як повідомити вашого покупця про мита

Деякі покупці стикаються з ситуацією, коли посилка виявляється затриманою на митниці через те, що сума товару перевищує безмитний поріг. Також до суми доставки може нараховуватися додатковий митний збір.
Як показує практика, лише деякі покупці знають митні закони своєї країни. Виходячи з цього, вони можуть відкривати скарги, вимагати компенсації або не забирати свій товар. Рекомендуємо ознайомитися з інформацією про мито в країні одержувача.
Щоб убезпечити себе від відповідальності з приводу податку на імпорт та мит, пропонуємо такий опис disclamer для покупців наших продавців з приводу import tax and duties.

Hello, Import duties, taxes and charges are not included in the item price or shipping charges. These charges are the buyer’s responsibility.
Please check with your country’s customs office to determine what these additional costs will be prior to bidding / buying.
These charges are normally collected by the delivering freight (shipping) company or when you pick the item up – do not confuse them for additional shipping charges.
We do not mark merchandise values below value or mark items as “gifts” – International government regulations prohibit such behavior.


Переклад українською мовою:

Імпортні мита, податки та збори не включені у вартість товару або вартість доставки. Це відповідальність покупців.
Будь ласка, до моменту покупки, зв’яжіться з митницею вашої країни, щоб визначити, які додаткові витрати можуть бути.
Ці збори зазвичай стягуються компанією, що здійснює доставку (відвантаження), або коли ви забираєте товар. Будь ласка, не плутайте їх з додатковими витратами на доставку.
Ми не відзначаємо вартість товарів нижче вартості і не помічаємо товари як «подарунки» – така поведінка заборонена міжнародними урядовими постановами.