Про нас

Illustration

Знайомтесь із West Parcel – вашим надійним партнером у світі міжнародної доставки посилок. Ми – сервіс американської компанії Western Bid, яка надає послуги продавцям в різних країнах світу.
З України, Польщі та Чехії ми пропонуємо доставку посилок закордон зі зниженими тарифами до 70%, завдяки нашим контрактам з найбільшими міжнародними перевізниками та нашим корпоративним знижкам, якими ми ділимося з вами.
Наша команда працює для вас з різних куточків світу – США, Німеччини, Узбекистану та України. Для нас це не просто робота – це стиль життя. Наша місія – зробити e-commerce доступним кожному, а доставку посилок в інші країни – легкою, зручною та за дуже приємними цінами. Так ми допомагаємо нашим клієнтам пропонувати найкращі ціни для покупців, бути конкурентоспроможними на міжнародному ринку та добре на цьому заробляти. Ми ваш партнер та помічник, разом з нами ви можете підкорювати світ та знайомити покупців у різних країнах з вашим товаром.
Ми завжди на зв’язку та готові підтримати вас у різних ситуаціях, допомагати вирішувати з перевізниками ваші питання, страхувати ваші посилки та надавати найкращий сервіс у сфері міжнародної доставки.