Illustration

Гарантії при пересиланні

Ми, безумовно, несемо певну відповідальність за взяті на себе зобов’язання з пересилання посилок і доставку ваших товарів покупцям, однак ця відповідальність обмежена і різниться в залежності від обраного вами способу пересилання.

UPS ЕКСПРЕС

Ми гарантуємо, що всі документи для пересилання посилок UPS, оплачені клієнтом і роздруковані з особистого кабінету клієнта, є правильними і відповідають стандартам UPS.
Ми пропонуємо необов’язкову страховку на всі посилки, відправлені UPS і зобов’язуємось виплатити компенсацію в обумовлені страховкою терміни і в обумовленому розмірі. Страховка активується в момент реєстрації посилки в системі відстеження UPS. Посилки страхуються тільки від втрати. Посилки, вартістю вкладення до 85$ застраховані автоматично.
Страховка не покриває випадки втрати посилок до реєстрації їх в системі відстеження UPS, тобто в разі, коли посилка загублена по дорозі в UPS третьою стороною. Рішення про виплату страховки приймається тільки менеджерами компанії на підставі отриманих від UPS даних про посилку.
Страховка не покриває випадки пошкодження посилок і/або їх вмісту під час перевезення. Звичайно, ми надаємо посильну допомогу своїм клієнтам в разі, коли посилка пошкоджена, проте не гарантуємо ані термінів, ані розмірів відшкодування з боку UPS. При пошкодженні посилки одержувач повинен викликати представника UPS і оформити офіційну заявку, надавши представнику UPS пошкоджену посилку для оцінки вартості збитку, після чого UPS повинна відправити у компанію звіт і повідомити, чи буде компенсація, коли і в якому вигляді.
Ми не гарантуємо терміни, зазначені UPS безпосередньо нашим клієнтам, або зазначені через рекламні матеріали на сторінках сайтів або в соцмережах. Ми не виплачуємо компенсацію за затримки або несвоєчасну доставку посилок.
Рішення про виплату страховки приймається тільки менеджерами компанії на підставі отриманих від UPS даних про посилку. Компенсації компанією виплачуються тільки в разі, коли клієнт купив страховку на зниклу посилку.

КОНСОЛІДАЦІЯ ДИРЕКТ

Ми гарантуємо, що всі документи для пересилання посилок Консолідацією Дірект, оплачені клієнтом та роздруковані з особистого кабінету клієнта, правильні та відповідають стандартам усіх перевізників, задіяних у цьому виді пересилання.
Ми пропонуємо необов’язкову страховку на всі посилки, відправлені консолідацією Директ, і зобов’язуємося виплатити компенсацію в обумовлені страховкою терміни та в обумовленому розмірі. Страховка активується в момент реєстрації посилки в системі відстеження UPS та страхуються посилки лише від зникнення.
Ми не розкриваємо і не перераховуємо посилки, вкладені для відправки Консолідацією Директа в загальну консолідовану посилку, тому страховка на окремі вкладені посилки починає діяти лише з початку руху вкладеної посилки, показаної на сайті перевізника.
Наприклад, якщо в консолідованій посилці Директ було 10 індивідуальних посилок, і консолідована посилка була отримана в Маямі, а вміст (ті посилки, що були всередині) було передано місцевим перевізникам для доставки, то у випадку якщо одна або кілька посилок так і не показали руху на сайті перевізника, компенсація не виплачується, адже ми не можемо бути впевнені, що відправник дійсно вклав зазначену кількість посилок у консолідацію.
Клієнт може застрахувати як всю консолідовану посилку, так і будь-яку посилку, що знаходиться всередині консолідованої. Клієнт повинен застрахувати консолідовану посилку, якщо він бажає застрахувати хоча б одну із вкладених посилок.

NOVA POSHTA

Ми гарантуємо, що всі документи для пересилання посилок Nova Poshta, роздруковані з особистого кабінету клієнта, є правильними і відповідають стандартам Nova Poshta.
Страховка від втрати включена у вартість при відправленнях оціночною вартістю від 200 грн до 2000 євро (за винятком документів). Посилка вважається загубленою, якщо по ній відсутній трекінг більше 30 календарних днів. В такому випадку Nova Posta визнає втрату і компенсує згідно претензії оціночну вартість вантажу.
До закінчення 30 днів Nova Posta проводить пошук, а вантаж вважається тимчасово загубленим. Також в разі пошкодження вантажу, якщо буде доведена провина пошти, можлива компенсація. Якщо посилка була пошкоджена, необхідно в обов’язковому порядку зафіксувати з кур’єром пошкодження і скласти акт. Зафіксоване пошкодження буде відображено в трекінгу останньої милі. Якщо упаковка була неправильною, Nova Posta не несе відповідальність за пошкодження вантажу, оскільки упаковка – це відповідальність відправника.

КОНСОЛІДАЦІЯ ПЛЮС

Ми гарантуємо, що всі документи для пересилання посилок консолідацією Плюс, оплачені клієнтом та роздруковані з особистого кабінету клієнта, правильні та відповідають стандартам усіх перевізників, задіяних у цьому виді пересилання.
Ми пропонуємо необов’язкову страховку на всі посилки, надіслані консолідацією Плюс, та зобов’язуємося виплатити компенсацію в обумовлені страховкою терміни та в обумовленому розмірі. Страховка починає діяти в момент появи статусу “Прийнято на складі”.
Увага! Страховка не покриває випадки зникнення посилок до їхнього прийому в нашому центрі в Києві. Страховка починає дію в момент появи статусу “Прийнято на складі” в особистому кабінеті клієнта. Повідомлення про вручення від Нової пошти, Укрпошти не є підставою для виплати компенсації по страховці, тому що у нас немає можливості перевірити, що саме знаходилося і що має знаходитись у доставленому до нашого пересилочного центру сторонніми службами.
Рішення про виплату страховки приймається лише менеджерами компанії із отриманих від перевізника даних про посилку. Компенсації компанією виплачуються тільки в тому випадку, якщо клієнт купив страховку на зниклу посилку.
Ми не гарантуємо терміни обробки посилок пересилочними центрами, а також терміни доставки, вказані UPS безпосередньо нашим клієнтам, або вказані через рекламні матеріали на сторінках сайтів або в соцмережах. Ми не несемо відповідальності та не виплачуємо компенсацію за затримку чи несвоєчасну доставку посилок.