Доставка посилок з України по всьому світу

Знижка до 70% на доставку товарів у 100+ країн світу для онлайн-продавців. Фулфілмент склад в США та обробка повернень за найкращими тарифами.

Чому обирають нас?

1

Експрес-доставка

Доставка в США від 7 днів, в Австралію та Південну Америку - від 8 днів

2

Великий досвід

Понад 50 тисяч посилок доставлено з початку роботи компанії

3

22 роки на ринку

Ми працюємо в e-commerce вже 22 роки із США, України та Євросоюзу

Наші партнери

Illustration
Illustration
Illustration

Як оформити доставку

1

Зареєструйтеся на сайті

Отримайте доступ до особистого кабінету, де можна поповнити рахунок (PayPal або Payoneer), оформити доставку UPS Express, Консолідація Директ, Консолідація Плюс, FedEx, DPD в Європу, Нова Пошта Глобал, Консолідація Оптимум та керувати вашими відправками.

2

Створіть етикетки для ваших посилок

Дотримуючись інструкцій, оформіть доставку. Оформлення триватиме лише кілька хвилин, а всі кроки інтуїтивно зрозумілі.

3

Передайте посилки в наші центри

Виберіть зручний для вас спосіб передачі посилок в залежності від способу доставки.

Illustration

Бажаєте продавати ще більше?

Використовуйте Фулфілмент у США

Оформіть доставку партій вашого товару на наш Фулфілмент у США. Це дозволить масштабувати ваш бізнес та конкурувати з великими американськими продавцями.
Зберігаємо, перевіряємо, готуємо до відправки, надаємо всі складські послуги. А також підготуємо ваш товар для відправки на склади Amazon.
Доставка з Фулфілмент центру можлива по всьому світу за дуже вигідними тарифами.

Розрахуйте вартість доставки товару з фулфілмент центру

Готові розпочати роботу?

Реєструйтеся на сайті та оформлюйте вашу першу посилку

Відповіді на найчастіші питання

 • Що необхідно для того, щоб розпочати роботу з вами?

  Потрібно бути зареєстрованим клієнтом, щоб мати доступ до особистого кабінету WestParcel.

 • Які варіанти доставки ви пропонуєте?

  У нас для вас є 6 варіантів доставок і ми переконані що для кожного знайдеться пригідний варіант, серед яких:  UPS Експрес – найшвидша адресна доставка від ваших дверей до дверей покупця в іншій країні.   Доставка Fedex Priority – вигідна тим, кому потрібно відправити габаритний товар в мінімально можливі терміни за низькою ціною в різні країни.
  ● Доставка Консолідація Плюс – економна консолідаційна доставка через наш склад в США, яка заощадить ваші гроші. У цьому цьому виді доставки ми збираємо ваші посилки разом та відправляємо експрес-доставкою до нашого складу в Майамі. Звідти кожна окрема посилка відправляється покупцю. Таким чином, доставка виходить дуже дешевою.
  ● Доставка Консолідація Дірект – найвигідніший варіант для тих, хто відправляє орієнтовно від 8-ми товарів закордонним покупцям за раз. Для цього виду доставки збираєте разом багато посилок різним покупцям в одну велику коробку. Вона доставляється експерес-доставкою до нашого складу в Майамі, а звідти ми відправляємо кожну посилку окремо отримувачу.
  DPD в Європу – доставка наземним транспортом з наших складів в Україні до європейського відділення DPD, а звідти – покупцям у країни Європи.
  У всіх цих видах доставки ми збираємо ваші посилки в наших консолідаційних центрах. Вам потрібно лише за декілька хвилин оформити доставку в особистому кабінеті, запакувати її та передати нам. Про все інше ми подбаємо самі.
  ● І шостий вид доставки - доставка Nova Poshta Global – простий і вигідний спосіб доставити ваші посилки в більшість країн світу. В такому разі вам достатньо оформити посилку через наш особистий кабінет, щоб отримати знижку та передати посилку в зручне для вас відділення Нової Пошти.

 • Як сплатити послуги з оформлення доставки?

  Поповнюйте рахунок для оформлення доставки та сплачуйте відправлення за допомогою PayPal або Payoneer. Для здійснення платежів можна використовувати кредитні або дебітові картки і необов'язково бути зареєстрованим користувачем в платіжній системі PayPal.

 • В які країни доступна доставка?

  Доставка посилок доступна в більшість країн світу. Дізнайтеся куди можливо робити відправлення тут.

 • Чи є товари заборонені для пересилання?

  Так, є речі, які заборонені до пересилання за кордон. Посилки з таким вкладенням можуть бути конфісковані митними службами або повернені відправнику за його рахунок. Будь ласка, перед відправкою посилок ознайомтеся з переліком заборонених до пересилання речей.

 • Чи можу я розраховувати на користування вашим складом у США?

  Пропонуємо послуги нашого складу в Америці. Фулфімент центр у США - це ваш власний склад у Маямі, який суттєво розширює ваші можливості: дозволяє зберігати партії товарів безпосередньо у США, значно скорочує терміни доставки товарів вашим покупцям з США та Канади, покращує ваш рейтинг продавця на маркетплейсах. Управляти складом можна із вашого Особистого кабінету. Дізнатися умови додавання товару на наш склад та процедуру керування вашими товарами на ньому ви можете з нашої інструкції на сайті. Окрім цього ми можемо приймати повернення на адресу нашого склада в США. Протягом 30 днів зберігання повернень безкоштовне.

 • Як правильно скласти опис товару?

  Для оформлення пересилки необхідно вказати короткий опис товарів у вкладенні. Опис кожного товару не повинен перевищувати 50 знаків. Допускаються лише літери та цифри. Із правилами складання опису товару ви можете ознайомитися тут.

 • Чи надаєте ви гарантії при пересиланні мого товару за кордон?

  Ми, безумовно, несемо певну відповідальність за взяті на себе зобов’язання з пересилання посилок і доставку ваших товарів покупцям, однак ця відповідальність обмежена і різниться в залежності від обраного вами способу пересилання. Дізнатися детальніше про гарантії можна тут.

 • Чи можу я застрахувати свою посилку?

  West Parcel пропонує своїм клієнтам застрахувати посилки від втрати за 1% від загальної вартості посилки. Дізнайтеся як застрахувати посилку.

База знань

Дякуємо!

Ваше повідомлення успішно відправлено

Can't send form.

Please try again later.

Контакти

Наша адреса:

3500 W Hallandale Beach Blvd Pembroke Park, FL, 33023, USA

Напишіть нам:moc.lecraptsew%40ofni

Телефон:0 800 357 268

Міжнародні і регіональні представництва Адреси