Для створення посилок необхідно вказувати митний код товару в будь-яку країну доставки.
Звертаємо увагу, для таких видів пересилок, як Консолідація+ та Консолідація Директ, вказувати ТНЗ (митний код товару) - непотрібно.
Митний код допомагає визначити розмір податку на імпортовані товари. За митним кодом співробітники митниці визначають, який саме товар імпортується. Сума податку може відрізнятися в залежності від виду товару. Стандартний код – це число з шести цифр, але в деяких країнах в ньому може бути і 8 цифр, і 10.
При оформленні доставки через Особистий кабінет West Parcel, з’явиться поле для внесення митного коду.
Для самостійного визначення митних товарних кодів можна скористатись Гармонізованою системою Всесвітньої Митної Організації або Пошуковим інструментом кодів на єдиному експортному веб-порталі.
Також з липня 2021 набули чинності нові правила для продажу іграшок в країни Євросоюзу (ці правила не поширюються на продаж іграшок в інші країни).
Якщо ваш товар можуть прийняти за іграшку, то аби його не затримали на митниці, ми рекомендуємо при оформленні доставки ставити в спеціальному чек-боксі галочку, що ваш товар не є іграшкою. В цьому випадку при описі товару в дужках буде фраза “This not a toy”. В описі ми рекомендуємо писати, що це предмет для декору або сувенір з докладним описом, що це, але без зазначення матеріалу.
Якщо ваш товар абсолютно не схожий на іграшку, то галочку ставити не потрібно. Наприклад, картина, нашийник для собаки, чашка. Якщо ви не будете ставити галочку, то після вашого опису товару нічого додатково не буде написано.
В разі, якщо ви продаєте іграшки для дітей, вам необхідно виконати всі вимоги ЄС до продажу іграшок і додати всі необхідні документи до посилці. Якщо у вас немає всіх спеціальних документів, а ви продаєте саме іграшки, то рекомендуємо виключити країни ЄС і продавати в ті країни, де такі дозволи не потрібні. Наприклад, в США, Канаду і т п.