Illustration

Як додати товар для відправлення з особистого кабінету West Parcel

Для оформлення доставки спочатку потрібно додати товари з особистого кабінету West Parcel вручну, підвантажити товари списком у форматі CSV або імпортувати їх з маркетплейсу eBay чи Etsy.

Щоб розпочати оформлення доставки, в особистому кабінеті West Parcel необхідно спочатку додати призначений для відправлення товар у систему.

Додати товари можна також за допомогою кнопок “Імпорт даних CSV-файл”, “Імпортувати з eBay” або “Імпортувати з Etsy” – зручна функція, якщо необхідно завантажити велику кількість товарів.
Для цього в меню, в лівій частині екрана потрібно вибрати пункт “Мої відправки/Товар для відправлення”, та внести дані про товар за допомогою кнопки “Додати товар” – будь ласка, заповніть запропоновані поля (назва товару, опис, вартість, дані одержувача).

Illustration

Зверніть увагу! Якщо ви плануєте створити вид відправки "UPS Ground" або "FedEx Economy" - для проходження митниці необхідне діюче посилання на товар, що ви будете відправляти. Для цього ви можете створити оголошення про продаж на будь-якому маркетплейсі чи ресурсі доступному для вас, наприклад - Instagram, Facebook, olx, lavky. Або ж, якщо ви не плануєте відправляти в країни Євросоюзу та не будете використовувати вид відправки "UPS Ground" або "FedEx Economy" - можна, у полі "посилання на товар", написати просто "westernbid.com".

Illustration

Щоб оформити посилку, необхідно вибрати відповідний розділ меню в Особистому кабінеті у вкладці “Створити посилку”. Оберіть спосіб доставки UPS Express, або Консолідація Директ та виберіть товар, який ви хочете відправити.

Illustration

Ви можете вибрати одночасно кілька товарів для відправки тільки в разі, якщо адреса одержувача збігається.

Ознайомтесь з детальними інструкціями по оформленню різних видів доставки, а саме:

● Консолідація Директ● UPS Експрес● Нова пошта● Консолідація Плюс● DPD в Європу● FedExДоставка з фулфілмент центру в США