0 800 211 581

Illustration

Як додати товар для відправлення з особистого кабінету West Parcel

Для оформлення доставки спочатку потрібно додати товари з особистого кабінету West Parcel вручну, підвантажити товари списком у форматі CSV або імпортувати їх з маркетплейсу eBay.

Щоб розпочати оформлення доставки, в особистому кабінеті West Parcel необхідно спочатку додати призначений для відправлення товар у систему.
Для цього в меню, в лівій частині екрана потрібно вибрати пункт “Мої відправки/Товар для відправлення”, та внести дані про товар за допомогою кнопки “Додати товар” – будь ласка, заповніть запропоновані поля (назва товару, опис, вартість, дані одержувача).

Illustration

Додати товари можна також за допомогою кнопок “Імпорт даних CSV-файл” або “Імпортувати з eBay” – зручна функція, якщо необхідно завантажити велику кількість товарів.

Illustration

Щоб оформити посилку, необхідно вибрати відповідний розділ меню в Особистому кабінеті у вкладці “Створити посилку”. Оберіть спосіб доставки UPS Express, або Консолідація Директ та виберіть товар, який ви хочете відправити.

Illustration

Ви можете вибрати одночасно кілька товарів для відправки тільки в разі, якщо адреса одержувача збігається.

Ознайомтесь з детальними інструкціями по оформленню різних видів доставки, а саме:

● Консолідація Директ● UPS Експрес● Нова пошта Глобал● Консолідація Плюс● DPD в Європу● FedExДоставка з фулфілмент центру в США