Illustration

Як самостійно створити зворотню етикетку?

Нашим клієнтам тепер доступна можливість самостійного створення та подальшого роздрукування етикеток для повернення товарів до центру WB у Маямі.

Нашим клієнтам тепер доступна можливість самостійного створення та подальшого роздруку етикеток для повернення товарів в центр WB в Маямі або на адресу Нової Пошти в США (NP Shopping).
Зворотний лейбл можна створити самостійно тільки при поверненні товару з США. Якщо вам необхідно повернути товар з інших країн, то ви можете самостійно оформити доставку через будь-яку кур’єрську службу на адресу нашого складу і написати нам, щоб ми прийняли ваш товар. У разі, якщо на товар нараховані мита та податки, то вам необхідно попередньо зв’язатися з нами через Службу підтримки і узгодити оплату мит. Якщо це зроблено не буде, товар ми прийняти не зможемо.
Ціна зворотньої етикетки з США, як завжди, буде видна при розрахунку, коли ви введете розміри і вагу при оформленні.
Зверніть увагу! Зворотний лейбл самостійно скасувати не можна!
Тому будьте уважні, заповнюючи поля. Якщо ви хочете скасувати зворотну етикетку, вам необхідно відправити запит на скасування через Службу підтримки. Термін обробки таких запитів: 2 тижні. Сам запит на скасування етикетки можна направити тільки протягом 14 днів з моменту створення.
Щоб створити зворотний лейбл, вам потрібно:
1. В пункті меню “Мої відправки вибрати “Створити посилку/Зворотня етикетка”.

Illustration

2. Заповнити всі необхідні поля. Або вони можуть бути заповнені автоматично з транзакції, якщо ви введете її номер.

IllustrationIllustration

3. Ввести адресу отримувача повернення. Ваші посилки йдуть або на наш склад у Маямі, або на вашу адресу в NP Shopping:
Адреса складу в Маямі:Western Bid3500 W Hallandale Beach BlvdPembroke Park, FL, 33023tel: 3053070382Box # 142455

Illustration

При поверненні на NP Shoppong поля форми можуть бути сгенеровані, якщо раніше була додана відповідна інформація при створенні товару.

Illustration

4.Вказуєте вартість товару і опис вкладення.

Illustration

5. Вказуєте габарити посилки (вимірюються по коробці) та обираєте спосіб доставки. Система автоматично розраховує вартість.

Illustration


Де взяти номер NP Shopping при створенні етикетки для повернення товару від покупця?

Якщо необхідно оформити повернення в Україну, то це можна зробити через Нову пошту. Для цього потрібно зареєструватися і увійти в Особистий кабінет. Перейти в розділ "Мої адреси для шопінгу". Вибрати "США." 

Illustration
Illustration

В рядку Adress Line 1 і знаходиться ваш унікальний особистий номер NP Shopping (власна міжнародная адреса для шопінгу).

Після отримання номеру зворотьної етикетки, який знаходится в стовці "Номер відстеження" розділу “Надіслані посилки”/”Мої етикетки з Маямі”, не забуваємо додати відправлення в Оcобистий кабінет NP Shopping, щоб Нова пошта після отримання посилки могла ідентифікувати кому вона належить.

Illustration

В особистому кабінеті NP Shopping необхідно "Додати відправлення".

Illustration

Далі необхідно заповнити поля форми та додати трек-номер зворотьної етикетки.

Illustration

Подивитися ваші створені повернення і роздрукувати документи можна в розділі “Надіслані посилки”/”Мої етикетки з Маямі”. Повернення здійснюється через USPS.

Illustration

Для відображення зворотніх етикеток ввімкніть прапорець у відповідному полі.

IllustrationIllustration

Зверніть увагу на дату утилізації. Ми безкоштовно зберігаємо посилку протягом 30 днів.
Якщо через 30 днів ви не повідомите нам куди її відправити або не переоформите її на фулфілмент, посилка буде утилізована. Щоб переоформити повернення на фулфілмент, створіть, будь ласка, тікет в головному меню розділу "Служба підтримки" і виберіть “Фулфілмент центр”. Ми надамо вам детальні інструкції.
Додаткових повідомлень щодо утилізації не буде, тому рекомендуємо зафіксувати для себе дату утилізації, до якої вам необхідно прийняти рішення по вашій посилці.

Illustration

Якщо посилка не була визначена, кому вона належить, то вона з’явиться в розділі меню “Склад повернень” – “Посилки без адресата”. Вказавши номер відстеження, ви зможете знайти вашу посилку.

Якщо серед посилок, що знаходяться в розділі “Посилання без адресата”, є ваша, вам необхідно натиснути на кнопку “Запит” і заповнити всі необхідні поля, щоб підтвердити, що вона належить вам. Після обробки вашого запиту, ця посилка з’явиться в розділі “Мої посилки”.

Illustration

Всі повернуті посилки, що були ідентифіковані, будуть відображатися в особистому кабінеті в розділі меню “Склад повернень” – “Мої посилки”. Там ви зможете дізнатися детальну інформацію та прийняти рішення щодо тих посилок, які повернулися на склад в Маямі.
Обробка повернень відбувається до робочих 3 днів.
Навпроти кожної посилки, що надійшла, буде кнопка “Створити тікет”. Натиснувши на неї ви можете вказати, що робити з цією посилкою. Наприклад, вказати адресу нового покупця, якому її необхідно буде відправити.
Також навпроти кожної посилки буде кнопка “Деталі”. Натиснувши на неї, ви зможете ознайомитися з усією детальною інформацією по вашій посилці. Наприклад, подивитися фото товару, що повернувся, аби зрозуміти його стан.