Illustration

Як користуватися шаблонами при формуванні консолідацій Плюс і Директ?

Якщо ви продаєте однотипні товари і/або використовуєте упаковку однакового розміру, ця функція буде для вас корисною. Ви можете використовувати необмежену кількість шаблонів для своїх відправлень.
В Особистому кабінеті в розділі “Товар для відправлення/Створити посилку” є меню “Мої шаблони”.

Illustration

У вікні, що відкриється, заповніть поля, що є типовими для цього виду товарів.

Illustration

Ви зможете змінити значення пізніше, як в самому шаблоні, так і в процесі формування консолідації. Всі створені шаблони зберігаються в розділі “Мої шаблони”.

Illustration

Надалі при виборі товарів для консолідації ви зможете за бажанням застосувати збережений шаблон до будь-якої посилки або до всіх посилок, що ви відправляєте консолідацією Плюс або Директ.

Illustration

Результом використання шаблону будуть одночасно заповнені поля на однаковий товар за габаритами, вагою, способом доставки.

Illustration

Ознайомтесь з детальними інструкціями по оформленню різних видів доставки, а саме:

● Консолідація Директ● UPS Експрес● Доставка з фулфілмент центру● Нова пошта● Консолідація Плюс● DPD в Європу
Зверніть увагу! При створенні шаблону, ви обираєте бажаний спосіб пересилки. Однак якщо ви створюєте відправку, із застосуванням шаблону, на адресу куди не можна використати обраний в шаблоні спосіб пересилки, то потрібну вручну обрати цей спосіб.Наприклад: в шаблоні ви ввели габарити посилки, та обрали спосіб пересилки "UPS Surepost". Ви хочете застосувати цей шаблон для створення відправки у Францію. Після застосування шаблону, габарити автоматично стануть такі, як потрібно, а спосіб пересилки не зміниться, оскільки у Францію працює "Economy DDU". Тому вам потрібно буде самостійно обрати спосіб пересилки.