0 800 211 581

Illustration

Як перевірити адресупокупця з США?

Уточнити адресу покупця перед відправкою посилки – корисна для продавця дія, що до того ж займає не більше 5 хвилин.
Отже, аби не зіткнутися з проблемами ще на етапі створення відправлень територію Сполучених Штатів Америки, можна заздалегідь перевірити точність американської адреси вашого покупця.
Зверніть увагу: єдиний сайт, що надасть вам достовірну інформацію про американські адреси – це сайт UPS (розділ валідації). Просто введіть у відповідні поля деталі адреси покупця і вже за кілька секунд отримаєте вердикт поштової служби – чи знайдена ця адреса в базі даних UPS.

Illustration

Зверніть увагу на нові правила пакування посилок для консолідацій Плюс та Директ. Аби ваші посилки швидше сканувалися і не вимагали ручної обробки співробітниками пошти (а значить, швидше доходили до ваших покупців і не вимагали доплати за їх обробку), будь ласка, дотримуйтесь нескладних вимог поштової служби до упакування:
● Не обертайте посилки для консолідації плівкою, стрейч-плівкою (можна обернути захисною плівкою тільки товар всередині посилки).● Не обклеюйте посилку скотчем повністю.● Замініть тубуси на квадратну або трикутну упаковку.
Правилами поштового сервісу дозволено:– відправляти кур’єрський пакет і проклеювати його скотчем в декількох місцях (але не повністю!);– обмотати посилку скотчем тільки в декількох місцях, щоб посилка тримала форму;– обмотати плівкою / пакетом товар всередині картонної коробки;– вкладати картонні коробки в кур’єрський пакет.