/************ Default Custom Event ************/

Fulfillment Center у США

Пропонуємо послуги Fulfillment Center у США. Ваш власний склад у Майамі суттєво розширює ваші можливості: дозволяє зберігати партії товарів безпосередньо у США, значно скорочує терміни доставки товарів вашим покупцям з США та Канади, покращує ваш рейтинг продавця на маркетплейсах. Управляти складом можна із вашого Особистого Кабінету.

ТЕРМІНИ ОБРОБКИ ЗАМОВЛЕННЯ

1 робочий день.

КОМІСІЯ СКЛАДУ ЗА ВІДПРАВЛЕНУ ПОСИЛКУ

Знімається в момент створення відправлення посилки.

За умови до 2-х товарів у замовленні (+0.2$ за кожну наступну одиницю):
до 453 грам – $1.5;
від 454 грам до 907 грам – $2.0;
від 908 грам до 1,81 кг – $2.5;
від 1,82 кг до 4,53 кг – $3;
понад 4,54 кг – $4.0.

Ціни вказані за посилку без урахування коробок та вартості відправлення (вага об’ємна або фізична – розрахунок проводиться за найбільшим значенням).

Детально про тарифи пересилки зі складу в США Ви зможете дізнатися з інтерактивного калькулятора.

ВАРІАНТИ УПАКОВКИ ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Можна вибрати упаковку із запропонованих складом варіантів. Якщо наша упаковка не відповідає розмірам чи іншим причинам, необхідно подати запит до Служби підтримки на індивідуальний підбір упаковки.

Або можна вибрати опцію “зі своєю упаковкою” (для цього разом з товаром потрібно відправити упаковку, наприклад, коробочки у складеному вигляді), тоді співробітники складу запакують товар у вашу упаковку перед відправкою покупцю.

Якщо ваша упаковка виявиться недостатньо надійною, співробітник складу має право перепакувати посилку з метою доставки товару покупцеві належним чином. Плата за упаковку буде знята з вашого рахунку. Калькулятор розраховує вартість пересилання та кінцеву ціну з урахуванням перепакування та комісії складу.

КОМПАНІЇ-ПЕРЕВІЗНИКИ ПО США ДО КІНЦЕВОГО ПОКУПЦЯ

USPS, UPS – на вибір клієнта. Детальніше про варіанти доставки тут. Будь ласка, відстежуйте рух посилок після відправлення їх з Fulfillment Center – у разі проблеми (наприклад, невірно вказаної адреси одержувача) необхідно створити тикет, і наша Служба підтримки зв’яжеться з пересилочною компанією для вирішення ситуації.

Посилки, надіслані способами UPS SurePost або UPS Ground (зазвичай вагою понад 450 г), повинні бути не менше 4 см завтовшки.

ТЕРМІНИ ПРИЙОМУ ТОВАРУ

До 2 робочих днів.

ВАРТІСТЬ ПРИЙОМУ ТОВАРУ

Прийом партій безкоштовний.

ОПЛАТА МИТА

Ліміт безмитного вкладення в одній посилці для США – $800 USD. Якщо зазначена вартість вкладення вище за цю суму, мито буде списуватися з вашого рахунку.

Зверніть увагу! У посилці на Fulfillment Center мають бути виключно ті партії, що відображаються у вашому особистому кабінеті. Будь-який обхід цього правила спричинить повне відключення клієнта від сервісу Fulfillment Center.

Оцінна вартість – та, яка враховується при розрахунку страхових виплат та при нарахуванні мит – на одну посилку вартість має бути до 800 доларів. На 1 ім’я одержувача може бути надіслано товару до 800 доларів на добу (одна або кілька посилок сумарною вартістю до 800 доларів). Якщо сума вища, буде нараховано мито, яке має сплатити відправник. Рекомендуємо або ставити ціну, яка входить у ці ліміти, або надсилати посилки у різні дні. Оцінна вартість товару для відправки на фулфілмент може відрізнятись від ціни, за яку цей товар надалі виставлено на продаж.

ПЕРЕВІРКА КІЛЬКОСТІ ТОВАРУ, ЗГІДНО ДОКУМЕНТАМ СУПРОВОДУ

Безкоштовно.

Партія може містити лише повністю однаковий товар (наприклад: червоні шпильки та сині шпильки – це дві різні партії).

Якщо у вас однаковий товар, але він не вміщується в одну коробку, то вам необхідно зробити дві партії. Якщо різні партії розміщуються в одну коробку, то допустимо їх надіслати таким чином.

ЗБЕРІГАННЯ ТОВАРУ НА СКЛАДІ: ВИМІР В 1 АМЕРИКАНСЬКІЙ ПАЛЕТІ (40 × 48 × 70 IN АБО 1016 × 1219 × 1778 ММ)

Через 30 днів після прийому партії відбувається списання абонентської плати. Плата за кількість одиниць, що залишилися через 30 днів (і так через кожні 30 днів):
$0.01 за 1 единицу товара в месяц при весе до 50г;
$0.02 – 51-100г;
$0.03 – 101-200г;
$0.04 – 201-300г;
$0.05 – 301-500г;
$0.07 – 501-750г;
$0.10 – 751-1000г;
$0.15 – 1001-1500г;
$0.20 – 1501-2000г;
$0.30 – 2001-3000г;
$0.50 – 3001-4000г;
$1.00 – 4001-5000г;
$1.20 – 5001-6000г;
$1.40 – 6001-7000г;
$1.60 – 7001-8000г;
$1.80 – 8001-9000г;
$2.00 – 9001-10000г;
$2.50 – 10001-12000г;
$3.00 – 12001-15000г;
$3.50 – 15001-17000г;
$4 -17001-20000г.

$45 за палету (до розрахунку береться та вага, яка більша: фізична або об’ємна).

Кількість одиниць товару береться на час зняття кожні 30 днів. Наприклад, у партії надійшло 50 одиниць товару 1 січня, минуло 30 днів, 31 січня у цій партії залишилося 20 одиниць товару, решту було розпродано та відправлено покупцям, то абонентська плата береться з розрахунку 20 одиниць. Якщо прийшло 30 одиниць товару і всі вони були продані протягом 30 днів, то зберігання вийде безкоштовним.

ФОТО ТОВАРІВ КЛІЄНТАМ

Кожне фото – $2 (мінімум 3 од.). Також ви можете використати ваші фото.

ПОДАРУНКОВА УПАКОВКА

За бажанням, ми виконуємо додаткові послуги, які може запросити покупець. Однією з таких послуг є безкоштовна подарункова упаковка – поліетиленовий пакет із тематичним забарвленням.

Це також може бути лист з вдячним повідомленням покупцю. Текст для повідомлення ви надсилаєте самостійно. Ми можемо безкоштовно роздрукувати такий текст або фразу “Дякую за покупку!”.

За бажанням, можна оформити листівку, вартістю 1 долар за шт. На ній теж може бути або текст, який ви надішлете, або фраза “Дякую!” або “Дякую за покупку!”.

ВІДПРАВЛЕННЯ НА СКЛАД ВІД ВАШИХ ПОСТАЧАЛЬНИКІВ

Для цього вам необхідно в Особовому Кабінеті внести інформацію про товар та партії, а також передати вашим партнерам з Китаю (або інших країн) штрих-коди для позначення партій. Якщо товар приїде на склад без штрих-кодів, наші співробітники промаркують за додаткову оплату $35 на годину (мінімум 30 хв.).

ОБРОБКА ПОВЕРНЕНЬ

У випадку повернення посилок, відправлених через FedEx, за зворотню доставку до Фулфілмент центру перевізником стягується плата. Кошти будуть списані з вашого рахунку. Зберігання на складі повернутих посилок протягом 30 днів безкоштовно. Докладніше про роботу з поверненням тут.

ЧИ МОЖНА В ОДНІЙ КОНСОЛІДАЦІЙНІЙ ПОСИЛЦІ ВІДПРАВИТИ ЧАСТИНУ ПОСИЛОК ПОКУПЦЯМ, ЧАСТИНУ – НА СКЛАД?

Такої можливості немає. Необхідно окремо відправляти партію посилок на склад (в одній консолідаційній посилці можуть бути товари різних партій, обов’язково на кожній посилці штрих-код партії), окремо посилки для покупців. У випадку, якщо ці посилки лежатимуть разом, то за їх сортування буде знято додаткову оплату у розмірі $35 на годину (мінімум 30 хв.)

СТРАХУВАННЯ ПОСИЛОК

Так, при доставці з Фулфілмент центру є страховка до дверей покупця, 1% від загальної вартості посилки. Детальніше.

ЧИ У ВСІХ КРАЇНАХ ДІЄ СТРАХУВАННЯ

Звертаємо вашу увагу, що при доставці UPS Economy DDU лише в шести країнах зазвичай є відстежування посилок (Канада, Китай, Ізраїль, Японія, Сінгапур та Великобританія). В інші країни відстеження не діє. Тому страховка від втрати при доставці через UPS Economy DDU не надається в такі країни як:
Австрія, Бельгія, Болгарія, Хорватія, Чеська республіка, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ісландія, Ірландія, Італія, Латвія, Ліхтенштейн, Літва, Люксембург, Республіка Мальта, Мексика, Монако, Чорногорія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Сербія, Словакія, Словенія, Іспанія, Швеція.

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

Так, при доставці з Фулфілмент центру є страховка до дверей покупця, 1% від транзакції, від втрати. Детальніше.

Як керувати товарами на складі з особистого кабінету

В Особистому Кабінеті є розділ “Fulfillment Center”, в якому можна керувати вашими товарами на складі.

У розділі “Додати товар” вам необхідно додати відомості про одиницю (штуку) товару, який Ви збираєтеся надіслати на склад Майамі.

Одиниця товару не може бути однаковою для товарів різної форми, розміру чи кольору. Для кожної варіації товару необхідно створити окрему одиницю товару. Наприклад, ви продаєте білий та чорний чохол для телефону. Це означає, що вам потрібно створити 2 види товару: білий чохол і чорний чохол. Далі Ви зможете вказати кількість одиниць товару, і цим самим сформувати партію товару для відправки. Якщо у вас однотипний товар, але він не вміщується в одну коробку, то вам необхідно зробити дві партії, не можна розбивати партії на дві коробки.

Заповніть усі необхідні поля у розділі меню “Додати товар” під кожну одиницю вашого товару та натисніть кнопку “Додати товар”. Зверніть увагу: вказана на даному етапі інформація потрібна лише для внутрішнього користування працівникам складу, щоб при отриманні товару правильно виконати прийом на склад. Більше ця інформація ніде не фігурує та не відображається.

money_to_monobank_account

Після цього система запропонує перейти до створення партії. Також створити партію товару можна із розділу меню “Створити партію товару”. Партія товарів – це певна кількість ідентичних одиниць товару. Партія також може складатися з однієї одиниці (штуки) товару.

money_to_monobank_account

Вкажіть кількість ідентичних одиниць товару та натисніть кнопку “Створити партію”.

Після цього система запропонує перейти до оформлення доставки партії ваших товарів на склад. Також для оформлення доставки можна вибрати в меню розділ “Надіслати партії на склад”. Ви можете сформувати посилку на склад в Майамі як з однієї партії, так і з декількох, позначивши список товарів для доставки галочками.

money_to_monobank_account

На кожну партію необхідно наклеїти штрих-код. У розділі меню “Надіслати партії на склад” код товару буде клікабельним. Натиснувши на нього, у вас з’явиться файл для друку. Після прибуття партії на склад, співробітник перевіряє ваш товар та його кількість. Якщо по партії є якісь питання, наприклад, не збігається кількість одиниць з тим, що ви вказали, співробітник відкриє тикет, про що ви отримаєте повідомлення в Особистому Кабінеті.

  money_to_monobank_account

  Також у розділі меню “Надіслати партію на склад” можна вибрати спосіб пересилання. Вам доступний з України варіант доставки “FedEx”. Також посилки можна доставити на адресу нашого складу будь-яким іншим способом пересилання, з яким ми працюємо. Тоді ви вибираєте в розділі “Спосіб відправки” – “Ручне відправлення” та вказуєте назву поштової служби латинськими літерами та трекінг-номер посилки.

  Адреса нашого складу в Майамі:
  Ваше Ім’я
  Ваше Прізвище
  IN CARE OF WB WAREHOUSE
  3500 W Hallandale Beach Blvd
  Pembroke Park, FL, 33023

  Наприклад:
  Ivan Ivanov IN CARE OF WB WAREHOUSE, 3500 W Hallandale Beach Blvd, Pembroke Park, FL 33023, USA.

  Якщо необхідно, можна скоротити ім’я, але не прізвище та не фразу “IN CARE OF WB WAREHOUSE”.

  money_to_monobank_account

  У розділі меню “Надіслані посилки” ви можете бачити всю інформацію за вашими надісланими посилками:
  – номер транзакції,
  – тип пересилання, що ви вибрали для доставки товару до нас на склад,
  – номер відстеження посилки,
  – дату створення,
  – статус у нашій системі, наприклад, “Прийнято на Fulfillment складі”,
  – статус поштової служби,
  – моніторинг, в рамках якого ви можете створити тікет та відслідковувати вирішення вашого питання щодо конкретної посилки,
  – документи для посилки, якщо ви створювали етикетку FedEx через нашу систему (в інших випадках поле буде порожнім),
  – переглянути всі деталі вашої посилки.

  Також у випадку, якщо ви створювали етикетку FedEx через нашу систему, можна запросити скасування етикетки протягом 28 днів після її створення, якщо посилка ще не була надіслана.

  money_to_monobank_account

  У розділі меню “Надіслати покупцю” ви побачите список Ваших партій товарів, що знаходяться на складі в Майамі або там очікуються. Виберіть потрібні товари для надсилання покупцю.

  money_to_monobank_account

  Виберіть кількість товарів та натисніть кнопку “Відправити покупцю”. У вікні, що відкрилось, виберіть транзакції зі списку і натисніть “Продовжити”.

  money_to_monobank_account

  Далі виберіть спосіб відправки посилки зі складу в Майамі Вашому покупцю, та надішліть запит на відправку. Ваш товар буде відправлено протягом 1-2 робочих днів з моменту створення запиту (зазвичай – у той же день).

  При натисканні на кнопку “Розрахувати” система зручно покаже вартість доставки, а також вартість упаковки (якщо ви хочете, щоб упаковку для вашого товару підібрали ми відповідно до типу вашого товару) та комісію складу:

  money_to_monobank_account
  money_to_monobank_account

  Якщо вам підходить ціна, натисніть Створити запит на відправку. Система попросить вас підтвердити усі дані. Якщо все зазначено правильно, підтвердіть запит. Наші співробітники запакують ваш товар, наклеять етикетку та відправлять його покупцю протягом 1-2 робочих днів.

  money_to_monobank_account

  У розділі меню “Запити на відправку” ви побачите номер відстеження, який ви можете вказати на маркетплейсі. Номер з’явиться тоді, коли посилку буде надіслано. До моменту відправлення поле залишатиметься порожнім.

  Якщо у вас є питання щодо будь-якої з відправлених посилок, у цьому розділі меню ви також можете створити тікет. Там же у стовпчику “Моніторинг” ви зможете відслідковувати відповіді наших співробітників на ваш тікет.

  Якщо ви створили запит на надсилання помилково, то ви можете натиснути кнопку “Запросити скасування”. Ця функція буде доступна доти, доки посилка не буде відправлена зі складу вашому покупцю.

  Калькулятор пересилки з Fulfillment Center у США

  Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

  Search
  Generic filters

  Є запитання?
  Контакти для зв'язку:

  phone: 0 800 211 581
  (безкоштовний номер в Україні)

  email: info@westparcel.com

  для дзвінків із-за кордону
  +38 094 710 45 66
  (оплата згідно тарифів оператору зв'язку)

  West Parcel - проект компанії Western Bid

  Ознайомитися з повним спектром послуг для продавців можна тут.