Illustration

Чи можна змінювати адресу відправника при оформленні посилки?

В Особистому Кабінеті ви можете додати до 6-ти різних адрес відправників.
Ви можете вказати відправником себе, свого друга або свого співробітника, документи про прописку або реєстрацію якого ви надасте в UPS.

  • Які документи потрібно надавати?

    При додаванні відправника довантажувати його документи в West Parcel для верифікації не потрібно.
    Пам’ятайте, що ви маєте вказати адресою відправлення не фактичну адресу проживання, а адресу прописки, що вказана в паспорті або в документі про реєстрацію відправника.
    Копію паспорта та розвороту з пропискою (або довідкою про реєстрацію) відправника слід додавати до кожної відправленої через UPS посилки.

Адреса відправника підтверджується документами, якими ви супроводжуєте посилку. В якості адреси відправника вкажіть адресу прописки в паспорті або адресу в довідці про реєстрацію біженця/переселенця, якщо така є.
Кур’єр може приїхати на будь-яку адресу, що може відрізнятися від вашої адреси прописки.
Відправником може бути будь-яка людина (наприклад – родич або знайомий), який готовий надати необхідні документи.

  • На яку адресу буде повернення?

    У разі повернення, посилка буде відправлена на адресу нашого складу в США або Європі. Вона не повернеться на адресу відправника.

Увага! Якщо адреса відправника знаходиться поза зоною обслуговування UPS, то ви не зможете оформити посилку.
В такому випадку вам потрібно вказати в якості адреси відправника ваше ім’я, вулицю, будинок і квартиру так, як зазначено в підтверджувальних документах (прописка або довідка), а індекс і місто відправника змінити на індекс і місто найближчого пункту UPS.
В цьому випадку зворотна адреса пройде верифікацію. Список пунктів UPS в Україні знаходиться тут.
Ви також можете вказати відправником іншу особу, яка має прописку в місті обслуговування UPS і готова надати документи для відправлення посилки. Додавати таку особу в реєстраційні дані вашого облікового запису в West Parcel не потрібно.
Через санкції ми не обслуговуємо клієнтів, які прописані або проживають на території Криму, ЛНР, ДНР, Російської Федерації та Республіки Білорусь.