Illustration

Доставку із США (Маямі) тепер здійснює UPS замість USPS

Ми прийняли рішення змінити поштового провайдера. Тепер посилки консолидаций Плюс і Директ до кінцевого покупця буде доставляти UPS.
Це означає що:посилки будуть краще відстежуватися;збільшений термін дії етикеток;● оптимізовані терміни доставки;скасування етикеток буде швидше – протягом 1-2 робочих днів;відстеження на сайті UPS в реальному часі;збільшений список країн для консолідації.
Причини, за якими ми змінили поштового провайдера:– посилки стали погано відскановуватись і відслідковуватись;– посилки стали губитися;– терміни доставки збільшилися вдвічі, в порівнянні з початком роботи;– USPS заявив про серйозне збільшення ціни на пересилку.
Зверніть увагу! На останній милі в деяких випадках UPS може передавати посилку USPS для доставки покупцеві, але на основній частині шляху доставку здійснює UPS.
В ситуації переходу ніяких додаткових дій від наших клієнтів не буде потрібно. Процес оформлення посилки залишається таким же.Зміни торкнуться лише візуальної частини. Тепер етикетки будуть виглядати по-іншому і відслідковувати рух посилок потрібно буде на сайті UPS.
Зверніть увагу: щоб ваші посилки швидше сканувалися і не вимагали ручної обробки співробітниками пошти (а значить, швидше доходили до ваших покупців і не вимагали доплати за їх обробку), будь ласка, дотримуйтесь нескладних вимог поштової служби до упаковки:● Не обертайте посилки для Консолідацій плівкою, стрейч-плівкою (можна обернути захисною плівкою лише товар усередині посилки).● Не обклеюйте посилку скотчем повністю.
Замініть тубуси на квадратне або трикутне впакування.
Правилами поштового сервісу дозволено:– відправляти кур’єрський пакет і проклеїти його скотчем у кількох місцях (але не повністю!);– обмотати посилку скотчем лише у кількох місцях, щоб посилка тримала форму;– обмотати плівкою/пакетом товар усередині картонної коробки;– вкладати картонні коробки в кур’єрський пакет.
На зображенні вказаний список країн, в яких посилка буде відслідковуватися до одержувача на сайті UPS. У всіх інших країнах, наприклад UK, посилки будуть відслідковуватися на сайтах локальних поштових служб.
Номери етикеток для Mail Innovations мають формат, відмінний від звичайного, але за цим трекінг-номером можна відстежити посилку в UPS.

Illustration

Добра новина: не потрібно буде роздруковувати митну декларацію. Вона буде в електронному вигляді. Не потрібно тепер клеїти 2 етикетки.Нові етикетки будуть називатися “Етикетки з Маямі”, щоб не було плутанини з доставкою до Маямі, так як доставляє одна і та сама поштова служба.
Зверніть увагу, розмір етикетки повинен бути не менше, ніж 12 * 8 см, інакше штрих-код стає невиразним для сканерів.
Можливо, невелику плутанину перший час будуть створювати номери, що починаються на 1Z. Для нового виду доставки це нормально і такий номер відстеження можна давати вашим клієнтам. UPS Express номер завжди починається з 1Z06W05V, у новій доставки з Маямі буде інша комбінація після 1Z.Також змінюються назви:
Було: First class USAСтало: UPS Mail Innovations
Було: Priority USAСтало: UPS Surepost
Було: USPS InternationalСтало: UPS Economy DDU
Зверніть увагу: відстеження посилок UPS Economy DDU, буде через 3-4 робочих дні після прибуття в США, так як спочатку вони відправляються в Нью-Йорк, а вже після починають відстежуватися перед відправкою в інші країни.Етикетки потрібно наклеїти на посилки і надіслати в наш центр в Києві. Не відправляйте їх, будь ласка, в UPS.Ось приклади нових етикеток. Зверніть увагу, що адреса одержувача при surepost друкується внизу, а зверху друкується адреса Facility. На етикетці крім адреси відправника та адреси одержувача також вказано службову адресу UPS.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Обмеження по вазі і габаритам окремих посилок для різних способів пересилання для консолідації Директ:Mail Innovations:Вага від 0.03 кг до 0.45 кг,Сума довжини + 2 * ширини + 2 * висоти не може бути більше 330 см.Surepost:Вага від 0.03 кг до 4 кг,Сума довжини + 2 * ширини + 2 * висоти не може бути більше 330 см.Economy DDU (міжнародна пересилання):Вага від 0.03 кг кг до 2 кг,Сума довжини + ширини + висоти не може бути більше 91 см, кожна сторона не може бути більше 60 см.
Увага! На етикетці завжди показується округлений до цілого числа вага, але вартість пересилки вважає за розрахунковим вазі.
До консолідації ПЛЮС в США приймаються товари вагою не більше 4-х кілограмів і оголошеною вартістю не дорожче $ 100 USD. Розміри сторін не більше ніж 91* 40 * 40 см.
Для консолідаційних посилок, які йдуть в інші країни: максимальна вага не більше 2 кг, сума трьох сторін не більше 91.44 см, кожна сторона не більше 60.96 см.


Тепер збільшений список країн для консолидаций ДІРЕКТ і ПЛЮС виглядає так:

United StatesCanadaAustriaBelgiumBulgariaChinaCroatiaCzech RepublicDenmarkEstoniaFinlandFranceGermanyGreeceHungaryIcelandIsraelItaly

JapanLatviaLiechtensteinLithuaniaLuxembourgMaltaMonacoMontenegroNorwayPolandPortugalSerbiaSingaporeSlovakiaSloveniaSpainSwedenUnited Kingdom