API інтеграція систем West Parcel

Інтеграція API дає змогу автоматизувати процеси та керувати вашим бізнесом ефективніше. Щоб оптимізувати роботу з West Parcel і реалізувати ваші завдання, ви можете зробити API інтеграцію.
West Parcel надаємо доступ до API для спрощення процесів оформлення міжнародної доставки, приймання платежів в інтернет-магазинах, управління товарами, що зберігаються на фулфілменті в США.

Як почати використовувати API

Щоб почати використовувати наш API, вам потрібно створити тікет і запросити API ключ. Документація щодо API доступна за таким посиланням. У ній ви знайдете докладні інструкції з інтеграції, приклади запитів і відповідей, а також усі необхідні ресурси для успішної роботи з нашими послугами.
Якщо у вас виникнуть запитання або знадобиться додаткова допомога, наша команда готова вам допомогти. Ви можете звернутися за підтримкою телефоном, створивши тікет або написавши в чат операторам на сайті.
Також для вас вже доступні такі варіанти інтеграцій:● Інтеграція з Etsy (Etsy Payments)● Інтеграція з eBay (eBay Checkout)● Інтеграція з Shopify● Інтеграція з WordPress (Woocommerce)● Інтеграція з Finmap● Інтеграція з KеyCRM та створення відправок у KeyCRM